BMW 735 kiedy najlepiej kupować??????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poszukuje juz mojej 7 od począku czerwca ale narazie nic nie udało mi sie znaleść.Kiedy orzywi sie rynek i pokażą sie fury może na jesień czy dopiero na wiosne???????Kto sie na tym zna niech mi powie kiedy jest najwięcej fur do sprzedania bo ja juz trace powoli nadzieje może ktoś wie gdzie jest do sprzedania taka furka ale na manualu i do 18 tyś.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów !! !!
  
 
Kupiłem 735iL trzy tyg. temu. Nie liczyłbym na ożywienie rynku, bo też od czerwca czaiłem się na siódemę. Znajdź zadbany egzemplarz (jeśli nie znasz się na rzeczy, to weź ze sobą fachowca) i nie patrząc na rok lecz na stan - płać ile żąda! Nie sądzę, że znajdziesz coś w komisach. Raczej z prywatnych rąk. Zanim wsiadłem do mojej, to obejżałem około 30 innych siódemek.
Tak więc jedna szansa na trzydzieści!!! Życzę Ci powodzenia, bo warto mieć ten wóz.
 
 
Kupiłem 735iL trzy tyg. temu. Nie liczyłbym na ożywienie rynku, bo też od czerwca czaiłem się na siódemę. Znajdź zadbany egzemplarz (jeśli nie znasz się na rzeczy, to weź ze sobą fachowca) i nie patrząc na rok lecz na stan - płać ile żąda! Nie sądzę, że znajdziesz coś w komisach. Raczej z prywatnych rąk. Zanim wsiadłem do mojej, to obejżałem około 30 innych siódemek.
Tak więc jedna szansa na trzydzieści!!! Życzę Ci powodzenia, bo warto mieć ten wóz.
 
 
No to mnie pocieszyłeś Ale sie nie załamie i bede szukał dalej aż znajde tą jedyna.Dzieki za rade i pozdrawiam.
  
 
Od września 2002 śmigam Bawarką 735 zakupioną po 5 miechach poszukiwań.Teraz zaczyna się dobry okres na kupno auta!!!Szczególną uwagę zwróć na stan E32(zawieszenia, napęd, skrzynia, itp.), mniejszą na rocznik!!! Po udanym zakupie dam parę darmowych wskazówek o niestrzelającej, kichającej inst. gaz.
OLO HALSKI
nianiu@interia.pl

P O W O D Z E N I A
 
 
pod koniec roku sprzedają co sie da żeby na rocznikku nie stracić kasy
  
 
TAAAA COBER, TY TO MASZ ŁEB JAK SKLEP. SŁUCHAJĄC TWOICH RAD MOŻNA BY OBUĆ SIĘ W SANDAŁY NA ZIMĘ...
 
 
a ch.. ci do tego pyta sie to mu odpowiadam a póki co Ty potrafisz tylko krywykować i tym właśnie się różnimy POZIOMEM
  
 
Daj sobie na luz Cober,będziesz się szarpał....
Moderator niech usuwa takie wpisy i po kłopocie A najlepszym wyjściem jest zablokowanie forum dla anonimów.
  
 
też tak myślę...