TUŁOWICE 2009 11-13.09. ZLOT/SPOT LKP 2009 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja niestety odpadam bo akurat mam chrzciny mojego synka 13.09.09. urlop owszem zabukowałem ale nie przylatuje do Polski. Szkoda bo tak naprawde to jedyna okazja by sie gdzies łada pokazac. Miłej zabawy choc jak widze w uszczuplonym gronie ale tak tez może byc fajnie bo przciez wszystko zalezy od ludzi.
  
 
Jest jakas lista osob ktore jada ? Ile sztuk ?

Odbedzie sie to w ogole ?
  
 
Ja na sto procent bede nie wiem na jak długo ale przyjade napewno
  
 
Moi drodzy, impra aktualna nadal. Mamy rezerwacje z 10 na 12 września 3 domków z czego jeden ma kibelek. Pozostali śmigają do ogólnego kibelka.

W sobotę ma się odbyć gdzieś w okolicach rekonstrukcja jakiejś walki/bitwy, i z soboty na niedziele ośrodek PTTK będzie wypełniony po same ogrodzenie. Słyszałem ze w rekonstrukcji ma wżąć udział około 3 000 statystów. Ciekawy co to za walka będzie?

Z tego co widze:
1. Djmarkus
2. Sylwesterpl
3. Chio
4. Kruchy - ???
5. Ryzu - ???
6. Lada maniak
7. marta_pabianice - ???
8. Góral + Ewa
9. Igiers
10.
11.

Pozdrawiam
igiers
  
 
Kurde jak takie dzikie tlumy maja byc, to da sie jeszcze cos (domek z kiblem i prysznicem) zarezerwowac ? Pytam w sumie czysto teoretycznie bo Estoncy mi wspominali ze by przyjechali... na razie znac nie daja, wiec nie wiem, poza tym jak ma byc tylko 5 osob - w sumie ja to bym sie i we dwie spotkal, ale w kupie razniej
  
 
Moje szanse na przyjazd się zwiększyły Z pewnych powodów wesele na którym miałem być zostało przesuniete na inny termin wiec weekend mam wolny
Igiers, to jest w tym samym miejscu co była majówka?


[ wiadomość edytowana przez: sylwesterpl dnia 2009-09-07 20:50:21 ]
  
 
Sylwester masz racje w tym samym miejscu,

Flesher, a jak Estonczycy przyjada to sie cos wykombinuje. Jak na dzien dzisiejszy to sie miescimy w jednym domku wszyscy (ile ma miejsc domek?) mamy 2 bez kibelkow i jeden z kibelkiem! Z piatku na sobote osrodek jest pusty prawie, wiec jak ktos przyjedzie w piatek wczesniej to bedzie musiał gadac z władzami osriodka. Wszystko załatwimy na miejscu

Pozdrawiam
igieirs


[ wiadomość edytowana przez: igiers dnia 2009-09-07 23:50:52 ]
  
 
ja dotrę niestety dopiero w sobotę po południu
  
 
Cytat:
2009-09-08 08:22:28, Góral pisze:
ja dotrę niestety dopiero w sobotę po południu



Z tego co widze to ja tak samo jak i Tomek w sobote po południu dopiero sie stawie! gu......na praca!!!!

Pozdrawiam
igiers
  
 
Cytat:
gu......na praca!!!!



powinienes napisac: KOCHANA praca !!! i szanowac poki ja jeszcze masz.
  
 
Cytat:
2009-09-08 23:57:13, robal pisze:
powinienes napisac: KOCHANA praca !!! i szanowac poki ja jeszcze masz.


Zgadzam się z Robalem-straciłbyś(czego nie życzę), to zobaczyłbyś, jak ciężko może być, nie mówiąc już o wydatkach na "Nasze Kochane Radzieckie Skarbonki" A zlot to już rozpusta w takiej sytuacji Korzystając z klimatu pochwalę się-znalazłem robotę pozdrawiam i udanego zlotu, to już ten weekend
  
 
Ze względu na ilość osób, musimy zrezygnować z 1z3 domków, który nie posiada WC. W jednym domku mieści się komfortowo do 9 osób podobno. Chyba, ze do rana się zdecyduje więcej osób. Dokładnie do 8:00

Czyli zostanie nam:
1 domek z WC = 9 os.
1 domek bez WC = 9 os.

Dla osób co zdecydują się w ostatnim momencie zawsze pozostają własne namioty!

Czekam na info!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam
igiers
  
 
Ja tam zabieram namiot jakos domek mnie nie kręci a tak pozatym to strasznie chrapie więc moglbym przeszkadzać innym w spaniu
  
 
ogromnie ubolewam, ale z wielu powodow niebede mogl sie stawic na spota, a bardzo bym chcial
  
 
Kurcze - ja bede sie staral. Estoncow nie bedzie teraz - urlopy maja dopiero po 22 gim.
Ja sam tez nie wiem, bede sie staral- poki co mnie nie liczcie.
Ech, moze trzeba dac rok czasu, ludzie pokoncza rajdowki i w ten czas beda chcieli sie pochwalic- nie tylko zdjeciami na forumie, i wtedy bedzie lepsiejszy zlot(jesli w ogole mozna mowic o lepsiejszym)
  
 
no dobra, ja startuję na spontona...
  
 
Jakies fotki sa? Chętnie obejrze i żałuję ze musiałem znów tak wcześnie jechać, pewnie najlepsze mnie omineło
  
 
No opowiadać i pokazywać jak było!
  
 
Trzeźwieją
  
 
było jak zawsze znakomicie. akcja była tak wartka iż nie było czasu na fotografowanie.