Dlaczego wybraliścię Toyote?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Historię swojego wyboru opisałam na mojej stronie www ale napisze raz jeszcze tutaj :> brat kupił Toykę w sedanie (nieśmiertelny diesel 1, i tak się zaraziłam chorobą pt. Toyota. Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie jeździć inną marką... widać choroba nieuleczalna. Moja Toyka ma swoje wady, ostatnio z powodu wieku niedomaga to i tamto ale i tak uwielbiam ten samochód

Obecnie marzy mi się Carina E Lb albo E11 Lb
  
 
Cytat:
2009-09-21 13:07:41, pankuba pisze:
szyny sobie pod kręgosłup nie podłożę, bo w najlepszym razie skończy się to jego bólem i siniakiem swoją drogą ciekawy jestem czy w obecnym Ave łaskawie pomyśleli o regulacji lędźwiowej, czy nadal jest to opcja z listy - nie dostępne


To ciekawe bo w mojej AVE 98 czyli stara generacja.Jest i nietrzeba kupować nowej więc nie rozumiem o co kaman też mi paru żeczy brakuje np. skutecznych hebli i dobrego pewnego zawiasu ale niemożna mieć wszystkiego
  
 
Cytat:
2009-10-08 08:57:25, rng17 pisze:
też mi paru żeczy brakuje np. skutecznych hebli i dobrego pewnego zawiasu ale niemożna mieć wszystkiego



Można, tylko to kosztuje. Czas i pieniądze

pzdr
  
 
Cytat:
2009-10-08 08:57:25, rng17 pisze:
To ciekawe bo w mojej AVE 98 czyli stara generacja.Jest i nietrzeba kupować nowej więc nie rozumiem o co kaman



w mojej Carinie E przed liftem też jest, ale tylko dla kierowcy...
  
 
no to tym bardziej nie rozumiem czemu w nowszej od tego odeszli
  
 
Oszczędności, Panie, oszczędności...

pzdr
  
 
Dlaczego kupiłem Toyote,hm
Carine E kupiłem z wygladu, fajnie wyglada, elegancko, nawet dzis wyglada lepiej od wiekszosci nowych kiczowatych aut a w tamtych czasach Carina była jednym z najładniejszych aut klasy średniej wiec napewno za wyglad. Kiedy później bardziej sie tym modelem zaczałem interesowac,gdy dowiedziałem sie ze jest najmniej awaryjna w swojej klasie w kazdej grupie wiekowej,najprzestronniejszym autem w swojej klasie,duzy bagaznik, komfort itd to jeszcze bardziej mnie umocniło w przekonaniu ze to jest to. ale ze kupowalem oczami to wybrałem liftbacka. Oprocz tego bardzo fajne silniki 2,0 gdzie w tamtych czasach prawie ale tylko prawie dorównywała przyspieszeniem honda accord ale przegrała wygladem i jakoscia bo tez z poczatku o niej troche myslałem do tąd az nie zobaczyłem Cariny i stwierdzilem ze accord to jednak dla mnie nieporozumienie jesli chodzi o wyglad nie wspomne o ilosci miejsca.Corolki z tamtych lat szczegolnie hatchbak 3dr tez mi odpowiadaly ale za małe(chyba najładniejsze kompakty lat 90) A pozatym prestiz Toyota a nie niewiadomo co,myslalem tez o Lexusie GS300 I generacji gdyz tez wygladal fajnie i typowo po Japońsku stylistycznie ale stwierdziłem ze Carina poniewaz nie potrzebny mi był az tak duzy samochod jak lexus. Nie ukrywam ze w Carinach duzym plusem było bogate wyposazenie GLI. Chyba to wszystko,wybrałem Toyote bo to jest Toyota i tyle


[ wiadomość edytowana przez: TURBO dnia 2009-10-09 22:09:41 ]

[ wiadomość edytowana przez: TURBO dnia 2009-10-09 22:19:02 ]