[ MONZA ] Kseonony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Temat być może wałkowany ale wyszukiwarka niezaspokoiła mojej ciekawości. Rozmyśliwuje nad montażem do mojej Monzy ksenonów... z czegokolwiek ale chciałbym wpasować je w oryginalne klosze. Spryskiwacze mam fabryczne. Pytanie brzmi jak z wykonalnością i legalnością takiej operacji?
  
 
http://www.opelomegaforum.pl/viewtopic.php?f=21&t=981&hilit=senator

ksenony w senatorze B, chyba trzeba się zalogować.

co do legalnośći, to przeczytaniu kilku watków na ten temat, na niejednym forum, odpowiedź brzmi: NIE WIEM

każdy pisze coś innego, jedni przechodzą badania bez np. układu samopoziomowania, inni nawet z samopoziomowaniem nie przechodzą

przydałoby się, żeby ktoś wreszcie napisał coś na 100% pewnego, bez podpierania się znajomościami u diagnostów, którzy za flachę przybijają pieczątki


[ wiadomość edytowana przez: Jaroslav dnia 2009-08-20 11:07:43 ]
  
 
Generalnie jest tak Bartku ,że jeżeli Monza nigdy nie była wyposażana w fabryczne Xenony to sprawa legalności rozbije się o indywidualną homologację. A skąd masz zamiar wyrwać czujniki na wahacze i jak zamontujesz poziomowanie pod lampą???
  
 
Yano Wszystko się da zrobić Zamontować, wypoziomować spryskać Może nie jest to jak to mówi Soczewa Plug and Play ale na pewno do zrobienia. Na razie temat na przyszłość, robię rozeznanie. W tym sezonie chcę zamknąć zawiechę, sprzęgło, przednią szybę, ABS i trochę środek. Wszystko co uda się ponad to będzie bonusem. Trochę duże tempo mam teraz i nie wiem czy podołam finansowo... ale auto odżywa i serducho rośnie.