Carina Gti

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich,
Jestem nowy na forum i zamierzam nabyc Toyote Carine E Gti 93', z tego co sie zdarzyłem zorientować to w tym roczniku w tym modelu bylo 156 KM, a mam do was takie pytanie czy mozna by zmienic komputer np. od Celica GT (175 KM), czy ktoś juz cos takiego robil czt to się moze udać, jeśli tak to czy tylko sam kompeter trzeba wymienic czy moze cos jeszcze?
  
 
Z tego, co mi wiadomo, jest kilka zmian mechanicznych.

Dopytaj na celica clubie, o ile ktoś raczy tam odpowiedzieć osobie "spoza kółeczka".

pzdr
  
 
wydaje mi sie,ze te 20Km nie ucieklo tylko z samego softu. pewnie roznica jest w kolektorach i moze we wtryskach + ecu.
najpierw proponuje zhamowac to co kupisz, wtedy bedziesz wiedzial czy czasem ktos juz nie dlubal itp
  
 
Mam podpięty ECU od celiny 176KM i działa bez problemów,jedynie nie ma różnicy w mocy.Większa moc w nowszych 3SGE brana jest z innej konstrukcji głowicy i dolotu,która w połaczeniu z innym softem pozwala obniżyć spalanie i zwiększyć limit obrotów.Przy zachowaniu identycznej wartości momentu zwiększono limit obrotów użytecznych i dlatego zwiększyła się moc max.