Łódzkie na XX zlocie ??? - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
KOlego spotkania w Łodzi są co tydzień, tylko starsza grupa z FEFK przeniosła się do FCP i z nimi się spotykamy. Wynikło to z tego, że w łódzkim nie było chętnych na spotkania za wyjątkiem 4 osób własnie z tej starej grupy.
Jeśli jesteś zainteresowany zajrzyj TUTAJ wejdź w strefę łódzką, spotkania i wszystkiego się dowiesz. Masz także zdjęcia z naszych spotkań.
Jesli byłbyś zainteresowany to podjedź, zapoznaj się z towarzystwem i na pewno będziesz przyjeżdżał co tydzień
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-09-15 09:08:38, ---Edi--- pisze:
KOlego spotkania w Łodzi są co tydzień, tylko starsza grupa z FEFK przeniosła się do FCP i z nimi się spotykamy. Wynikło to z tego, że w łódzkim nie było chętnych na spotkania za wyjątkiem 4 osób własnie z tej starej grupy. Jeśli jesteś zainteresowany zajrzyj TUTAJ wejdź w strefę łódzką, spotkania i wszystkiego się dowiesz. Masz także zdjęcia z naszych spotkań. Jesli byłbyś zainteresowany to podjedź, zapoznaj się z towarzystwem i na pewno będziesz przyjeżdżał co tydzień Pozdrawiam



o zlotach FCP to ja wiem, bo byłem kilka razy
  
 
Cytat:
2009-09-11 18:31:23, Kamil_K pisze:
...no i jak zwykle grupa łódzka się dogadała świadczy to tylko o tym że nie ma chyba już nikogo w klubie z rejonu łódzkiego kto był by zainteresowany jakimikolwiek spotami/zlotami...




nie prawda ja jako jedyny z lodzkiego pojechalem na caly zlot (bo chyba tylko ja jezdze na zloty lodkiego) ale bylo super , a fcp mnie wogole nie interesuje ale szkoda slow
  
 
jako jedyny to chyba ze ZdW