[Mk6] Alternator w głośnikach :/

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od jakiegoś czasu słychać alternator w przednich głośnikach. Przy okazji robienia podłogi posprawdzałem wszystkie kable, nawet podmieniałem i to samo sie dzieje. Masa jest pociągnięta z aku. Pomocy bo mi już nerwów i pomysłow zaczyna brakować

PS. Korzystałem już z szukajki i nic
  
 
Cytat:
2009-09-12 21:52:46, WojZdzisiu pisze:
Od jakiegoś czasu słychać alternator w przednich głośnikach. Przy okazji robienia podłogi posprawdzałem wszystkie kable, nawet podmieniałem i to samo sie dzieje. Masa jest pociągnięta z aku. Pomocy bo mi już nerwów i pomysłow zaczyna brakować PS. Korzystałem już z szukajki i nic



Oznacza to zblizajacy sie remont alternatora;/
  
 
Ja dzis w koncu zalozylem radio i zonk - glosniki przednie i tylne w "polce" sa na jednym 4 kanalowym wzmaku - gwizd slychac tylko w tylnych - o co biega?? Przewody chincz - kazdy inny,moze ten wlasnie od tylnych glosnikow kiepski jakis(podmienie jutro z przednimi) ?? A moze ,ze na odcinku 1m ten chincz od tylnych glosnikow idzie razem z pradowym(jutro rozdziele ten kawalek)??
  
 
Różnie to bywa powinno się puszczać prądowy jednym progiem a chincze drugim wtedy nie ma żadnych zakłóceń ale powiem szczerze że widziałem parę instalacji gdzie prądowy szedł razem z chinchami i nie było żadnego problemu żadnych zakłóceń
  
 
w alternatorze jest taka kostka przeciw zakłuceniom moze jej wymiana pomoze
  
 
Cytat:
2009-09-19 13:40:47, chalu87 pisze:
w alternatorze jest taka kostka przeciw zakłuceniom moze jej wymiana pomoze



Tak,ale wez pod uwage,ze gwizd mam tylko w 2 glosnikach a 2 pozostale z tego samego wzmacniacza graja ok
  
 
Cytat:
2009-09-20 18:56:33, Seba pisze:
Tak,ale wez pod uwage,ze gwizd mam tylko w 2 glosnikach a 2 pozostale z tego samego wzmacniacza graja ok


To albo chinch albo wzmak padł. U mnie wszystko sprawne tylko alternator zostaje. Jutro jak złoże wszystko to podłącze ten taki magiczny filterek, może pomoże A jak nie to sie wkur***
  
 
Cytat:
2009-09-21 21:59:52, WojZdzisiu pisze:
To albo chinch albo wzmak padł. U mnie wszystko sprawne tylko alternator zostaje. Jutro jak złoże wszystko to podłącze ten taki magiczny filterek, może pomoże A jak nie to sie wkur***



Przewody dzis porozdzielalem w bagazniku i nadal gwizd w 2 glosnikach - jutro pozamieniam chincze przod/tyl.
  
 
I po kłopocie mi pomógł ten śmieszny filterek