Zderzaki do łady

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chciałbym zmienić zderzaki w swoim "mięśniu rosji" tak azeby wyglądała na sportowo- tylko nie wiem jakich moge uzyc moze ktos mi pomoże?-kiedys znalazłem opis ze można uzyc od opla kadeta lub poloneza ale chciałbym dowiedzieć sie o tym coś wiecej!!
  
 
mam pytanko - czy chcesz ją po prostu zrobić na "tuning lada car"
POZDRAWIAM




[ wiadomość edytowana przez: tomiq dnia 2003-09-20 20:40:35 ]
  
 
Zderzaki od poldka raczej nie dodadzą jej sportowego duchaOryginalne sa najlepsze , no można ewentualnie zdjąc te plastikowe nakładki na bokach. Zobacz na fotki autek naszych klubowiczów np. Kornata. On chyba właśnie coś takiego zrobił , ale sportowego "wygladu" raczej nadaje jej klatka,silnik i zrobione zawieszenie
Pozdrówki
Paweł
  
 
Rasowy, sportowy wygląd - to tylko VFTS ( jak nie wiesz o co chodzi to użyj wyszukiwarki - na forum było już naprawdę o tym sporo) - żadne inne ozdóbki. Z 2107 da się to zrobić bez większego problemu.
Andrzej
  
 
Zdjecia "zderzakow" VFTS na stronce WOLFMOTORSPORT
  
 
Niezła jest ta VFTS-garnitura
Ale są tam tez ciekawe dystanse i parę innych rzeczy - ciekawe ile to kosztuje i jak to mozna zamówić???Może sa tańsze niż u nas???Bo ogllądałem juz dystanse po...250 Złotych za parę na jedna oś...
  
 
Glownie ten sklep- zaklad na wegrzech jest drogi- tak mi pisal Zoli.
A dystanse? Jaa, po co jakies super ekstra, przeciez pod nasze alu felgi (przypominam ze mam dokladnie takie same) pasuje oryginalny dystans z lady(albo z duzego, albo z poloneza) zakladasz dluzsze sruby(takie np. od poloneza do alusow) i wszystko gra!
Jeden dystans ktory masz od nowosci w ladzie + drugi kupiony za 2 zlote na zlomie, i felgi alu graja swietnie(dluzsze sruby od poldka/fiata). Przerabialem to u siebie-przymierzalem, zakrecilem felge alu i GRA cudnie, i tak tez zrobie, zbieram kase na przelozenie opon, i pewnie prostowanie felg alu.
Poogladajcie jeszcze wydechy!!!
  
 
Kolektorki???niezłe!
Ale ja tu czegos nie rozumiem ...Jak to u Ciebie gra???Jak u mnie nie gra. Przymierzałem kiedyś te felgi (to fakt ,że bez dystansów) i sruby wyraźnie nie chciały się swobodnie wkręcać. Myslisz ,ze ja dołożę ten 5 milimetrówy dystans to będzie inaczej???
  
 
No pewnie ze tak! Tylko ze oryginalne sruby sa za krotkie- i po prostu gwint nie dostaje! Trzeba zrobic 2 rzeczy - wykrecic kolki ustawiajace felge oryginalna(te takie 2 bolce) przylozyc dystans i wziasc dluzsze sruby!
Problem moze byc tylko czy otwor na piaste jest OK, moj np. pasuje, ale ktos go mogl wczesniej roztoczyc...

Ja w swoim zrobilem tak - odkrecilem kolki ustalajace felge oryginalana- te takie 2 bolce z piasty/tarczy co wychodza.
Dolozylem dystans, i zakrecilem felge dluzszymi zrubami.
Wszystko siadlo elegancko. Skrecilem na maksa w lewo-nic nie ociera, na maksa w prawo tez nic nie ociera!
Nalezy pamietac aby wszsystkie 4 zruby kola przykrecac na raz-czyli jedna troche , druga troche trzecia itd, po kolei, wtedy mamy pewnosc ze felga z rozstawem 4/100 siadzie na srodku!

Oj, bo mieszma watki
  
 
zauważyłem takie zderzaki na zdjęciu w galerii klubowej(srebrne)-na tym gdzie stoją obok siebie dwie 2107 czerwone.dlatego o tym pisałem bo spodobały mi sie.za wszystkie podpowiedzi dziekuje!!!
w mojej ładzie chce robić softowy tuning zewnętrzny
  
 
Witam..
czy któryś z kolegów, ma kontakt z Zolim, by zapytac ile kosztowałyby te skrócone korbowody?.. i jaka jeste możliwośc zakupu?