Organizacja Walnego 2010 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-03-01 11:47:18, kylo32 pisze:
Czy w ośrodku jest: Kuchnia ogólno dostępna i jakaś lodówka?


Ponawiam pytanie. Bo na stronie ośrodka jakoś nie mogę znaleźć czy są.
A przydałoby kiełbaskę schłodzić czy cuś innego
  
 
Jutro zadzwonię bo zapomniałem. Przepraszam.
  
 
Już jestem po rozmowie z panem kierownikiem ..
Kuchni ogólnodostępnej nie ma ale jeżeli ktoś jest np. z małym dzieckiem to coś się da zrobić w temacie .W pokojach są tylko czajniki i drobne naczynia. Z lodówką nie ma problemu. I niestety pozostała jeszcze sprawa czworonogów . Otóż niestety pieski nie są mile widziane ze względu na wykładzinę w pokojach i będzie trzeba psiaki pozostawić w domu ...
  
 
Szkoda, ze kuchni nie ma ale damy rade tak czy siak, grunt, że herbatkę można sobie zrobić.
No i pewno jakiś grill będzie lub ognicho?
Pieska na szczęście mam z km zostawić.

Dzięki za informacje.
  
 
Radku, kiedy będzie opublikowany program zlotu?
  
 
Patrząc na listę wpłat, to wydaje mi się że program wszyscy znają...
  
 
Ze względu na "anty-psiakowe" nastawienie ośrodka (nie mam pretensji, doskonale rozumiem właściciela ośrodka - też wolałbym nie mieć ) nasz udział w tegorocznym Walnym stoi pod wielkim znakiem zapytania :/
  
 
Krótko i na temat - tragedia

coś takiego jak organizacja, po prostu nie istnieje.
5 dni przed zamknięciem listy wpłat - 11 osób potwierdza przyjazd wpłatą za nocleg
nie dziwie się pozostałym ludziom z forum - po co mamy tam jechać

[ wiadomość edytowana przez: michu07 dnia 2010-03-10 08:19:57 ]
 
 
Cytat:
2010-03-10 08:19:21, michu07 pisze:
Krótko i na temat - tragedia coś takiego jak organizacja, po prostu nie istnieje. 5 dni przed zamknięciem listy wpłat - 11 osób potwierdza przyjazd wpłatą za nocleg nie dziwie się pozostałym ludziom z forum - po co mamy tam jechać

Od 4 lat nie opuściłam żadnego Walnego, kolegi jakoś sobie nie przypominam.... w tym roku wypada mi szkoła, którą kończę i nie mogę się zjawić, natomiast kolega skoro i tak nie ma zamiaru przyjechać po co wypisuje bzdury i zaczyna siać ferment?
Inna sprawa, pytanie po co tam jechać? Jeśli kolega nie wie, to nie wiem po co się udziela w wątku dotyczącym klubu...
  
 
Cytat:
2010-03-10 07:41:40, Pre100n pisze:
Ze względu na "anty-psiakowe" nastawienie ośrodka (nie mam pretensji, doskonale rozumiem właściciela ośrodka - też wolałbym nie mieć ) nasz udział w tegorocznym Walnym stoi pod wielkim znakiem zapytania :/



A mnie znajomi namawiali żebym sobie psa sprawił... nie dam się namówić

A jeśli chodzi o tą "tragedię" jak jest napisane kilka postów niżej...
Termin wpłat jest do 15 marca a jak wiadomo każdy chce przedłużyć żeby nabrać pewności że pojedzie oraz spora część osób bierze kasę 10 marca.. . Ja bym się tak nie gorączkował.. . Co nie zmienia faktu że ciężko mi coś zaplanować dla kilku osób a robić rozpiski dla 10 osób tego co ma być na walnym jakoś tak głupio . Termin zlotu był ustalony już chyba ze 2 lata temu więc można było sobie zorganizować na ten czas trochę wolnego ..
Ale faktycznie może się okazać że będzie nas mało.. . A jest trochę do pogadania o forum i klubie.

Część osób przyjeżdża w czwartek ,część w piątek więc ciężko będzie zaplanować paradny wjazd.

Wiadome jest jedno na bank- zdjęcie ogólne robimy w sobotę o godzinie 12.00 a zebranie członków klubu rozpocznie się o 12.30 .
Zdjęcie robimy specjalnie w tym samym dniu co zebranie żeby się ludzie nie porozjeżdżali
  
 
Paradny miał być przejazd a nie "wjazd"

Proponuję niedzielę 10:00.
  
 
Dodatkowo moge zaproponować klejenie lepy dużej na szybę moją
  
 
Panowie i Panie szykuje się niespodzianka na Walne
  
 
oj szkoda ze nikt nie wpadl i nie przedzwonil do mnie ze organizujecie zlota w tomaszowie
przystan - tzw osir jesli to to jest we wladaniu urzedu miasta i moglbym pewno cos pomoc
jesli jeszcze czegos nie dopieliscie to dajcie znac - chetnie pomoge
793353159
  
 
aha - powiedzcie na jaki dzien chcielibyscie wejsc na kregielnie i czy wogole jestescie zainteresowani - jutro bede rozmawial w temacie wiec dam znac co i jak
  
 
Jeśli chodzi o kręgle to myślę że sobota po 17.00?Myślę że do tego czasu zakończymy debaty . Oraz zabawa z kulami powinna się skończyć o takiej porze żeby jakiegoś grilla zrobić.



[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2010-03-16 21:46:02 ]
  
 
Kręgle?!
  
 
Kręgle jak najbardziej tak, myślę ze to dobry pomysł. Tylko chciał bym wiedzieć ile trzeba na to kaski szykować
  
 
Puniu, jeśli możesz to dopytaj się o kręgle na sobotę od 18 ej. 2 tory na 2 lub 3 godziny. Jaki jest koszt i czy wystawią nam fakturę na klub?
  
 
ok teraz mam konkrety to bedzie jak rozmawiac
jutro podjade na miejsce z szefem i cos zalatwimy

aaa podeslijcie mi jakis numerek kontaktowy sms'em


[ wiadomość edytowana przez: PUNIU dnia 2010-03-17 20:38:56 ]