Lusterka chromowane

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wie ktos moze gdzie mozna dostac chromowane lusterka od starej lady podajze 1500s????
  
 
też chciałbym wiedzieć...Nie jest to proste i mozna je trafić tylko cudem boskim na jakimś szrocie , gdzie ktos zostawił ładziankę .
W sklepie nie ma szans
  
 
Można podjechać gdzieś w pobliże wschodniej granicy, najlepiej na jakiś targ gdzie handlują Ukraińcy i po prostu od nich kupić - zapewniam że odkręcą od własnego auta. Ja tak zrobiłem 2 tyg temu w Ustrzykach - gość chciał mi sprzedać lusterko za 5 zł ale nie dał rady odkręcić, a mi się spieszyło.
Andrzej
  
 
a silniki tez tak sprzedaja ?
a powaznie: to nie masz luserka w ogole, czy chcesz tylko zmienic???
bo mozesz uzyc "chromu" z spreju. Jak sie uda, to calkiem ladnie wychodzi. Wiem, malowalem rower. To polsrodek wiem, ae z braku laku....
jak pocwiczysz, efekt napawde niezly. To wyrb firmy motip - to jest jakis tam "zwykly" lakier, ale wyglada i blyszcy jak chrom....
mozesz zrobic prowizorke i na SPOKOJnie poszukiwac wymarzonych lusterek.
Ja kombinue z moimi. ALe niestet tu chromy nie podejda, szukam takich nakladek, jak np. na mesie robia.... Nakladasz metalowa puszke na oudowe lusta. Moze jakims cudem uda mi se cos spasowac....
  
 
tak wogole mam fiata 125 rok 72 mam jedno oryginalne lusterko. ale potrzebuje drugie i nie moge znalezc lada miala ladne te lusterka i pomyslalem ze moze te zaloze ale rowniez jest z nimi trudno takze chyba musze pomyslec nad innymi lustrami
dzieki za info
POzDRAWIAM P.G.
  
 
P.G - obiecuje ,że jak trafie takie lusterka do Twojego autka biorę kazda ilośc(ja też szukam). Ja mam 2103 z 1976 - i też jestem z Kraku - może by tak kiedys sie spotkać????
Pozdrawiam
Paweł