[DobekBdg] Watek zakonczony - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no niezła jazda,kawał dobrej roboty,na pewno właściciel jest zadowolony
  
 
bardzooo zadowolony ;D pierwsze 5min bylem wsciekly ;D ale po chwili bylo ;D teraz musze jeszcze od Migdała wyrwac kostke i kompa od 1.8 ;D i bedzie fulll do swiat

a lakierek hmmm ;D nawet kozacko wyszedl ;D swiecaca sie zarowa
  
 
Zadowolony klient to podstawa , ciesze się że się podoba a co do złości to wszystko przez jeden kabelek od świec przez co chodził na 3 i nie miał siły jechać. Wszystko dobrze się skończyło i pojechał :]
 
 
po tych fotkach jestem w 100% przekonany -lotka i lusterka wogole tu nie pasuja

pomysl nad oryginalna lotka i lusterkami mk7


[ wiadomość edytowana przez: mlody84-07 dnia 2009-09-27 23:27:30 ]
  
 
Cytat:
2009-09-27 23:26:59, mlody84-07 pisze:
po tych fotkach jestem w 100% przekonany -lotka i lusterka wogole tu nie pasuja pomysl nad oryginalna lotka i lusterkami mk7



A mi po tych zdjęciach tył się bardzo podoba i to właśnie razem z lotką.
  
 
Cytat:
2009-09-27 23:26:59, mlody84-07 pisze:
po tych fotkach jestem w 100% przekonany -lotka i lusterka wogole tu nie pasuja pomysl nad oryginalna lotka i lusterkami mk7 [ wiadomość edytowana przez: mlody84-07 dnia 2009-09-27 23:27:30 ]


popieram w 100% - tak samo nie podchodzi mi umiejscowienie tablicy rejestracyjnej
 
 
nie bede bardziej oryginalny niz koledzy lotka jest troszke tandetna,kolorek masz ladny,eflga tez niczego sobie,ale ta lotka i lusterka to raza po ocach,mi osobiscie rowniez nie podoba sie wygladzona klapa i alu ramka na tablice,ale to juz moje takie odczucie,pozatym to wporzadku wyszlo
  
 
Panie Michale uprzejmie informujemy iż pański grill wymaga natychmiastowej zmiany, oraz zaślepki w przednim zderzaku (te małe koło halogenów) powinny zostać przemalowane na kolor czarny jak u kol. Migdal_6

Jak dla mnie auto kozak, jedyne co mi się nie podoba to grill... Ja bym tu grill z Coswortha widział lub taki jak w Marimar'owym essie, no i te zaślepki ze zderzaka....

Jak dla mnie odnowa jest na duży plus, lotka mi pasuje i za razem nie pasuje ale to już kwestia gustu właściciela... Jak to kiedyś ktoś powiedział "Nie ładne jest to co jest ładne ale ładne jest to co się mi podoba" Właściciel zadowolony to najważniejsze. Ja szczerze gratuluję Michałowi za wkład kasy, chęci do wczesnej reanimacji nie nowego juz auta, przejechane kilometry których trochę było no i najważniejszy EFEKT prac. Migdalowi szczerze gratuluję i zazdroszczę umiejętności... No i przy okazji chciałbym pogratulować kol. Jarcio81 za powieżenie auta w dobre ręce...

Michał - Życzę powodzenia i bezawaryjnej jazdy "Nowym" autem
  
 
Ogólnie autko spoks, nawet siem zastanawiałem nad malunkiem dachu w czarny połysk u siebie...
Grill to jednak średnio...szpara pod spodem, czerwony kolor od odbudowy chłodnicy...i inny kolor siatki w zderzaku...
No i wywaliłbym ten hak na rzecz wkręcanego...
  
 
Powiem szczerze - auto mi sie spodobalo dopoki nie zobaczylem go od tylu. A tam jak dla mnie jest fatalnie - lotka, ktora ma to do siebie, ze nie pasuje chyba do niczego (juz bym wolal deske do prasowania tam widziec) i gola tylna klapa ze zderzakiem bez wneki - do tego tablica na dole, ktora sprawia wrazenie ze samochod od tylu wyglada jak nacpany krolik ze zwiazanymi uszami (lotka)...
  
 
jak to sie mowi o gustach sie nie dyskutuje gdybym ja mial komentowac bym rownie dobrze do kazdego z was przysral ;P zawsze sie znajdzie jakies ale kratka w zderzaku juz jest czarna jak i zaslepki a co do psucia to stoi w garazu bo pekla mi obudowa termostatu :/ a co do dupy to wlasnie bardzo mi sie podoba poniewaz jest orginalna i moze wlasnie po to zrobilem zeby sie wyrozniala z szeregu monotonnosc jest nudna i wszystko co z nia zwiazane jeden lubi 100% serie a inny wrecz odwrotnie orginalnosc
  
 
najważniejsze że ci się podoba,a faktem krytyki się nie przejmuj tak jest zawsze jak ktoś furę prezentuje i każdy by coś zmieniał,jeszcze raz gratki za " projekt"
  
 
Cytat:
2009-09-30 11:34:43, DobekBdg pisze:
jak to sie mowi o gustach sie nie dyskutuje gdybym ja mial komentowac bym rownie dobrze do kazdego z was przysral ;P zawsze sie znajdzie jakies ale kratka w zderzaku juz jest czarna jak i zaslepki a co do psucia to stoi w garazu bo pekla mi obudowa termostatu :/ a co do dupy to wlasnie bardzo mi sie podoba poniewaz jest orginalna i moze wlasnie po to zrobilem zeby sie wyrozniala z szeregu monotonnosc jest nudna i wszystko co z nia zwiazane jeden lubi 100% serie a inny wrecz odwrotnie orginalnosc


ale po co od razu "przysrał"?
Chciałeś, żeby inni komentowali, to się nie dziw, że niektórym się nie podoba...
I to nie jest krytyka, ale wyrażenie własnego zdania, które możesz brać do serca lub nie.
  
 
tak pirazy drzwi mi sie podoba kolor mi sie nie podoba raz ze jest duzo czerwonych essów a dach czy tam boczki to az tak bynjamniej mi sie nie rzucają w oczy...dwa ta lotka....ehhh bez urazy ale zrobiłes to na styl Calibry i choc mam pełen szacunek do Cali bo mam kumpla który ładnie ją zrobił to powiem ci ze jego lotka w porównaniu z twoją wygląda miodzio....;/ 3 tablica...nie wiem ale mi sie nie podoba...4 grill tez tak zrobiony jakby lekko wchodził do srodka

plusy felgi i zmiany w silniku...tylko teraz nie wiem bo pisałes o swapie z RS a czy to jest swap?? no czytając posty nie wydaje mi sie...ogólnie moim skromnym zdaniem kolejne auto w stylu "Szybcy i wsciekli " mi sie srednio podoba....

no ale jesli tobie sie podoba to oki to ty masz byc zadowolony a nie ja
  
 
jak juz to pisalem ze swap na bebechy z mondeo 2.0 a nie rs
  
 
Cytat:
2009-09-27 20:53:22, DobekBdg pisze:
teraz musze jeszcze od Migdała wyrwac kostke i kompa od 1.8



Jak cos to mam kostke i komp od 130KM

Autko fajne,ale jeszcze cos z przodem trzeba zrobic - grill,lampy.
Halogeny tez sa sciemnione??
  
 
ja bym zmienił grill na inny niż siatka ala polonez

co do lotki: zbyt masywna w porównaniu do grubości słupków..... kwestia gustu.
  
 
A mi się podoba, lotka nawet tak jakoś pasuje, jedynie gril poprawił i gites. Ale lampy rsowe chociaż dać już lepiej a maska rsowa to jóż miód.
  
 
Cytat:
2009-09-30 19:14:47, Seba pisze:
Jak cos to mam kostke i komp od 130KM Autko fajne,ale jeszcze cos z przodem trzeba zrobic - grill,lampy. Halogeny tez sa sciemnione??



Komp z RQB ma edisa zewnetrznego ? bo Dobek ma juz edisa w kompie więc najlepiej to może od mondeo 2.0 dać kompa i dokompletować resztę mechanicznych od większych niż 1.6
 
 
dokladnie Piotr wie najwiecej co porobil i co mu jeszcze brakuje musze tylko dorwac blok z glowica od 1.8 oraz kostke i kompa od 2.0 i wszystko bedzie juz na cacy z silnikiem walki, listwa, kolektor, przepustnica i przeplywka juz zmienione hmmm maska z garbami i lampy RS owszem ;D beda ale wiadomo $$$ wszystko co mam pakuje w fure i tak zamierzam dalej wiec to tylko kwestia czasu jak to sie mowi ok 2 miechow

Tak lampy sa wszystkie przyciemnione rozklejalem i malowalem wszystkie krawedzie ktore sie dalo i wyszdel ladny efekt i swieca jak powinny zmienilem tylko zarowki na ala xenon daja fajne jasne swiatlo a w gorne kierunki wrzucilem wczoraj 21w zaroweczki od wsteczynych i w nocy jest mily efekt nawet ;D