Spot Polskiego Forum Daewoo - Warszawa - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Najbliższy spot PFD odbędzie się 20 lutego (sobota) godz. 18
CH Reduta jak zwykle żółty parking koło wyjazdu
Zapraszamy!
1. mifinka
2. mifi - z lekkim opóźnieniem
3. Ikarus260 Jak odzyskam samochód, bo moja go ma.
  
 
1. mifinka
2. mifi - z lekkim opóźnieniem
3. Ikarus260 Jak odzyskam samochód, bo moja go ma.
4. mifcia
5. Gacolot
  
 
przepraszam że zapapram taki ładny wątek....ale Kolega Autobus przerzucił się na jakieś japonizmy ?? ...bo co niby ma znaczyć wyraz :

bo_moja_go_ma
  
 
Jak się słusznie pewnie domyślam, to jego-go-dalej-ma, bo na spocie się nie pojawił
Pojawił sie natomiast całkiem niespodziewanie PSTRUS
Frekwencja była całkiem niezła, jak zwykle było wesoło.
O następnym spocie poinformuję
  
 
Cytat:
2010-02-20 22:15:56, mifinka pisze:
Jak się słusznie pewnie domyślam, to jego-go-dalej-ma, bo na spocie się nie pojawił Pojawił sie natomiast całkiem niespodziewanie PSTRUS Frekwencja była całkiem niezła, jak zwykle było wesoło...


to może buddyzm, a nie japonizmy .. coś np. z Dalej_La_ma ??

Rany ..jak mnie wkurza kiedy ktoś mówi o Żonie (nawet własnej ) "moja"

- mnie tam się utrwaliło /z historii/, że czasy niewolnictwa dawno się skończyły! , niestety innym widać nie
Nie pojmuję, jak można wykazywać taki brak szacunku i przedmiotowo traktować /prawie zawsze taka forma występuje publicznie/ małżonkę (partnerkę, dziewczynę , kobietę ) !

Dobraa..pojechałem z tym OT
(ale M..jak Kobieta , mam nadzieję /tom razom/ mnie nie zruga bo w słusznej sprawie się zbuntowałem
  
 
Nie dość, że Cię nie zrugam, to jeszcze popieram w całej rozciągłości twojego OT
  
 
Nowy termin
20.03 (sobota) o 19:30 CH reduta parking żółty, Ktoś Chętny?
1. mifinka
2. mifi
3....
  
 
Cytat:
2010-03-13 23:20:40, mifinka pisze:
Nowy termin 20.03 (sobota) o 19:30 CH reduta parking żółty, Ktoś Chętny? 1. mifinka 2. mifi 3....

Link do PFD
  
 
Urwę się ze szkoły i podjadę
  
 
Cytat:
2010-03-13 23:20:40, mifinka pisze:
Nowy termin 20.03 (sobota) o 19:30 CH reduta parking żółty, Ktoś Chętny? 1. mifinka 2. mifi 3....


Spróbuję, może się uda...

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
dziś odebrałem samochodzik od mechanika - może już jeździć zarówno do przodu jak i do tyłu więc powinienem dać rade dojechać, tylko trochę wstyd takim zaniedbanym....
  
 
Cytat:
2010-03-18 22:55:52, halik pisze:
tylko trochę wstyd takim zaniedbanym....


Spoko, tam nikt nie przyjedzie prosto z salonu
  
 
Hmm to jak się wyrobie z dojazdem do warszawy to i ja się na jakieś parę minut pokaże Nie wiedziałem że mam kolege z Ochoty na forum.Pozdrawiam
  
 
Gdyby Ktoś się opóźnił będziemy pewnie w Mac`ku, mój nr tel. w profilu- przybywajcie
  
 
hmm, mechanik wystawił samochodzik przed bramę... swoja, bo jeszcze jedna została... nie wiem czy uda mi się odebrać samochodzik dziś ale spróbuję się pojawić.. kicha by była jakby mój pierwszy spot odbył się w Poznaniu za tydzieńbo z buta przecież nie pójdę...
  
 
Daj znać to mogę cię zabrać tel ci przesłałem na prv lub znajdziesz w profilu
  
 
dzięki af1986,
trochę za późno przeczytałem - jestem w środku robót domowych i się już nie wyrobie
a samochodzika oczywiście nie udało mi się odzyskać - w poniedziałek dopiero....
jeszcze raz dzięki i mam nadzieję że następnym razem uda się już być

pozdrawiam
  
 
My juz w domku
Ludu się najechało, że byłam w szoku
Statystyka: tylko Klub Espero
1. AgA48 - Mazda
2. Lucas48- Mazda
3. Kula69 - Espero
4. Paint z córką - Espero
4. RUBO z małżonką - Espero
5. PSTRUS - Espero
6. mifcia - Mazda
7. Gacolot - Espero
8. mifi - BMW
9. mifinka - Aranos
10. af1986 - Espero
11. Kolega, który zapomniał swojego hasła na Forum - Espero
Osiem Esperaków to już coś
Pozdrawiam i do następnego
  
 
To i tak mało nas ...
  
 
To kiedy następne spotkanko?