[MK7] Kombi - instalacja Car Audio - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ano taka prawda dużo ludzi właśnie po podłączeniu przednich głośników pod wzmacniacz daruje sobie już włożenie skrzyni bo przód ciekawie kopie.
  
 
Witam !

Udało mi się kupić radio Clarion CZ509EG w cenie 849zł. podłączyłem na oryginalnych głośnikach.

Jestem zadowolony, bo jest poprawa w jakości dźwięku, nie mówiąc o funkcjonalności radia (wbudowany zestaw głośnomówiący, USB itd).

Teraz planuje głośniki na przód bez wzmacniacza. i chyba wsadzę 13,Pytanie tylko jakiej firmy wybrać ?

  
 
Przód zrób właśnie na wzmacniaczu to może już nie będziesz chciał nic więcej dokładać.
  
 
masz 1000 zł kup sobie jakis mały sabuferek jakies 250w rmsu wzmacniacz 4 kanałowy i dotego jakis zestawik przedni na zwrotnicy najlepiej jak bys pobawił sie w używki taniej cie wyniesie sabuferek kupisz jakis za 300 stówki 4 kanałowke za jakies 300,400 ztówki jakis zestawik power basa nawet na nowy starczy no i kable jakas 100 nie zabogate ale powinno starczyć i bedziesz miał małym kosztem w miare dobry zestawik
  
 
z taka ilościa gotówki jeżeli jesteś trochę techniczny to spokojnie sobie zrobisz przód (system odseparowany,wytłumienie i zasilanie wzmakiem) i skrzynkę... ja za ok własnie 1000zl mam zrobione całe audio nie wliczając radyjka które kupiłem okazyjnie...

z przodu u mnie są Kicxy PD 6.2 (odseparowany system 160mm ok 200zł ) dla wielu pewnie nie jest to znana firma jednak z tego co czytałem o nich są to głośniczki naprawdę dobrze grające już... drzwi mam wytłumione matą dekarską (kupisz w obi np za ok 100zl)

w bagażniku jest skrzynka z głosnikiem Kenwood KFC 110. (ok 160zł)
Wszystko zasilane wzmacniaczem Magnat Edition Four (ok 450zł)

Wszystko gra jak na moje potrzeby baardzo ładnie... jeszcze mi się nie zdażyło żeby ktoś wszedł do samochodu posłuchał i powiedział że jest bieda... a troche ludzi siedzących w temacie siedziało :]]
  
 
powiem ci kolego tak za 1000 zł cierzko ci będzie złorzyc jakiś zestaw chyba ze wszystko na buszmanie powiem ci tak kup sobie narazie w miare dobre radyjko przednie drzwi wygłusz sobie wzmaczniacz uzywke ładnego audisona kupisz za250 zł który ci na początek wystarczy i głosniki popatrz sobie urzywki tylko nie baw sie w zadne car power boshman pening bo naprawde w małych pieniadzach mozesz kupic dobry sprzęt na allegro używany na początek preferuje z głosników np hertz esk focale power bassy jakas nirzsza półka a mozna wyrwac naprawde tanio jak sie zakrecisz tylko nie kupuj helix dark blue strata kasy