[mkVI] dziwnie zachowujące sie obroty (film), błędy (filmik)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kolejny problem z eskusiem... mianowicie, gdy stoje w miejscu i wcisne gaz "do ziemi" to obroty rosą do 4 tys i skacza pomiedzy 3-4tys a gaz cały czas w ziemi. gdy jade to gdy obroty doja do 4tys to jak by paliwo było odcięte i padają obroty do 3 tysięci i tak cały czas.... załączam filmik i błagam o pomoc!
click film

[ wiadomość edytowana przez: seba1_kuna1 dnia 2009-09-27 20:42:37 ]

[ wiadomość edytowana przez: seba1_kuna1 dnia 2009-09-30 17:21:44 ]
  
 
Nie spotkałem się z takim objawem w żadnym aucie . Owszem odcięcie powinno występować ale to Twoje jest dużo za wcześnie. Jedno co mi przychodzi do głowy dio uszkodzony "komputer" on jest odpowiedzialny za odcięcie paliwa.
  
 
masz kata?
to wyglada na zatkany uklad wydechowy
  
 
kat sie rozpadł juz jakis czas temu i odtykałem cały układ. napisze jeszcze ze na gazie jest wszystko ok, leci na całych obrotach. a i sie zdarza ze raz na jakis czas po odpaleniu na paliwie normalnie jedzie tez w pełnym zakresie obrotów ale tylko przez pare min...
  
 
jesli na gazie ok to:
pompa paliwa dostala i daje za male cisnienie - sprawdz cisnienie na listwie
  
 
kurde to chyba kurde zaraz nową kupie pompe tylko tyle hajsu.... moze ma ktos dobą uzywke?
  
 
nic nie kupuj bez sprawdzenia cisnienia na listwie, podjedz do mechanika to sprawdzi Ci za piwo
  
 
załozyłem juz 5 pompe i dalej takie same objawy... chyba to nie mozliwe ze kazda pompa tak samo ma... jutro pojade te cisnienie sprawdzic.... moze macie jeszzce jakies pomysły???
  
 
ładne podświetlenie wskazówek (filmik) pewnie były zmieniane i wyskalowane – podczas pracy silnika na wolnych obrotach ma kolega książkowe 900
 
 
a kolega sprawdzał kody błędów?
  
 
witam, usterka nadal nie naprawiona, nagrałem filmik z błędami... mógby ktos odczytac?? Bardzo bym prosił click
  
 
panowie i jak z tymi błędami?? odczytał by mi ktos numerki z tego migania??
  
 
55,55,20,28,38,45,24,23,28,38,45,24,23,10.
Jeśli to test na zapalonym silniku, to jeśli nie było wcześniej kodu 10, to po tym jak on wystąpił powinieneś wcisnąć na 4...5 sekund gwałtownie gaz do około 3,5...4,5tkobr, później pojawią się błędy dodatkowe.
A robiłeś test na zgaszonym? (pamietaj, że po pierszym teście, kody znikną).
  
 
A może paliwo idzie na przelew? Zaworek podciśnieniowy do sprawdzenia.
Albo zapchane przewody, filtr?
  
 
błąd 55, to brak masy, jak mi się zdaje. A to może skutkować np złym podawaniem kodów...
Ja bym przejrzał wszystkie wtyczki, kable i zrobił pomiary czujników i połączeń kablowych wg instrukcji...
  
 
test na wyłączonym sliniku. mam nowe kable od masy na silniku. a ten zaworek podcisnieniowy to gdzie znajde??


dzięki surec za odczytanie błędów, poraz kolejny mi pomogłes
  
 
zrób test na włączonym silniku, powinno być ciekawie...
  
 
chciałem dzisiaj sprawdzic kody błędów na właczonym silniku i pokazuje mi tylko kod 50 i nic sie wiecej nie dzieje... postepuje zgodnie z instrukcją... po kodzie 50 na któtko wkrecam go na obroty i dale nic sie nie dzieje... na zgaszonym silniku pokazuje bezbroblemów kody błedów. OCB??
  
 
po 50 będzie testował ciśnienie na cyl (powinien kulawo chodzić) , a dopiero po kodzie 10 wrzucasz go na obroty i wtedy pokazuje kody. Jeśli nie będzie 10, to powtórz test.
A na wyłączonym masz jakieś kody?

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2009-10-09 13:08:57 ]
  
 
na wyłaczonym podam po 15 bo mam nagrane na komie dziewczyny. a długo bedzie testował te cisnienie na cykl tz. ile czasu??