Grupowe Zamówienie - Wkładka Powietrza FK Automotive - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tyż...
  
 
poszedl

[ wiadomość edytowana przez: srubek dnia 2009-10-15 14:36:49 ]
  
 
dobra jest wyrobilem sie przelew poszedl
  
 
..Do tej pory otrzymałem wpłaty od 5 osób..
  
 
Poszło
  
 
Poszło , przepraszam że dopiero teraz.

pozdrawiam
  
 
..No i wszystko ładnie pieknie, przelewy dotarły od wszystki ale..

A no własnie, ErwinOmega zamowił sobie wklade tez z FK, jako ze jest w Niemcowni, numer na opakowaniu zgadzał sie z podanym przez FK na stronie itp, jednak w srodku znajdowala sie wkładka o zupelnie odmiennych wymiarach niz dedykowana do Omegi..

Postanowiłem wiec z samego rana skontaktować sie z FK odnosnie potwierdzenia prawidlowych wymiarów wkładki.

Po kilku otrzymanych mailach i sprawdzeniu zawartosci opakowana na magazynie FK otrzymałem odpowiedz o treści:
Cytat:
Cześć,
Trzeba wszystkie filtry sprawdzić ale to może potrwać kilka dni lub nawed tygodni.

Przepraszam. Napewno filtry są zle popakowane-teraz musimy wszystkie sprawdzać. A mamy ich od groma, kilka tysiąć.

Myśle że narazie nici z waszego zamówienia.

Przepraszam naprawde jak najbardziej.



Mit freundlichen Grüßen / Z Poważaniem / With best regards



Anna Lachenmaier

Verkaufsleiterin Polen / Sales Manager Poland





FK-Automotive GmbH

Im Kuchengrund 10

D-71522 Backnang/Germany



Telefon: +49 7191 3275-182

Telefax: +49 7191 3275-119



Computerfax: +49 7191 3275-7182

Voicebox: +49 7191 3275-88182



E-Mail: eteam-polski@fk-automotive.de

Web: www.fk-automotive.com



Geschäftsführer / General Manager: Uwe Muehlberger

Handelsregister Stuttgart HRB 271485

Erfüllungsort und Gerichtsstand Backnang / Deutschland / Germany

Steuer-Nr. / NIP 51047 / 14603

UST-ID-Nr. / Podatkowy Nr. Identyfikacji DE 812 659 710






..i teraz pytanie: czekamy czy robic przelewy zwrotne?
  
 
..Co do wymiarów zawartości, Pani Ania napisała:

Cytat:
Chłopaki z magazynu wymierzyli….

Filtr jest prostokątny, ma wymiary: 32,5 x 12,5 cm



Mit freundlichen Grüßen / Z Poważaniem / With best regards



Anna Lachenmaier

Verkaufsleiterin Polen / Sales Manager Poland



..Wtopa by była po całości!
  
 
..Podjadze jeszcze dziś do Inter Cars - maja wkładki Pipercross w cenie 101,89 brutto. Dopytam jaka byla by cena po rabacie i dam ewentualnie znać.
  
 
No to pięknie

Ale w IC tez trzeba to jakoś zbadać dokładniej, bo Pipercross podaje błędnie wkładkę:

Filtron Pipercross
  
 
..Własnie tez juz sprawdzałem.. Mam swoja wkładke jak coś, co prawda synek ja troche pokiereszował ale numery powinno sie dac odczytac

Jak bede coś wiedział, napisze w temacie.
  
 
Cytat:
2009-10-19 10:26:02, AndrzejMT pisze:
..No i wszystko ładnie pieknie, przelewy dotarły od wszystki ale.. A no własnie, ErwinOmega zamowił sobie wklade tez z FK, jako ze jest w Niemcowni, numer na opakowaniu zgadzał sie z podanym przez FK na stronie itp, jednak w srodku znajdowala sie wkładka o zupelnie odmiennych wymiarach niz dedykowana do Omegi..



Zgadza sie,tak wlasnie sie wydarzylo Dzis z rana i ja dzwonilem do pani Ani opisalem sytuacje i otrzymalem odpowiedz,ze mam odeslac filtr i napewno dostane wlasciwy produkt i z gory przepraszaja.
Dzis,po robocie wyslalem juz zwrot i teraz sie okaze jak sölidna firna jast FK Automotiv.
Jezeli dotrze do mnie odpowiedni towar to dam znac,moze warto nierezygnowac z wkladki Dodam tylko,ze sam towar jest pierwsza klasa


[ wiadomość edytowana przez: erwinomega dnia 2009-10-19 18:50:42 ]

[ wiadomość edytowana przez: erwinomega dnia 2009-10-19 18:51:27 ]
  
 
Zgodzę się z Erwinem, skoro już kasa poszła to może poczekamy, nic się przecież nie stanie. Jak myślicie? warto teraz puszczać przelewy zwrotne? szkoda czasu dla Andrzeja żeby teraz siedział i wypełniał rubryki w formularzach netowych
  
 
do złomegi jest jeden rozmiar, czyli AP129 Filtron np i nic z Pipercrossa nie jest dopasowane do złomegi.
tak przynajmniej pokazują moje trzy różne TEC-DOCi podpięte on-line z dostawcami części do autek.

PIPERCROSS Z I.C. znaleziony do złomegi ma wymiary (podobno) 266 x 244 mm

K&N jest i owszem.


[ wiadomość edytowana przez: MEGA_3 dnia 2009-10-19 21:02:55 ]
  
 
Wkladka z FK (szkoda ,ze nie ten wymiar co trzeba)




  
 
..W takim razie czekamy
  
 
to czekamy,

erwinomega - też musiałeś kupić za kwotę pow. 60€ ?

Cytat:
2009-10-13 13:46:43, AndrzejMT pisze:

.. Cena za jedna sztukę 6,98 Euro (Bez VAT) czyli po średnim kursie to okolo 29,20 zł. Normalna Cena Wkładki przed rabatem 27,91 Euro ) Czy Znajdzie się minimum 10 osób chętnych? ..Minimalna Kwota zamowienia to 60 Euro.



pzdr.Marek
  
 
..Erwin jest w Germany i zakupił wkładke na terenie Niemiec.. Cena ktora podana jest na stronie FK to cena obowiazujaca wlasnie na terenie niemiec przy zamowieniu Online (Wysyłka do PL czy innych krajów UE przy zamowieniu powyzej 60E )

[ wiadomość edytowana przez: AndrzejMT dnia 2009-10-19 22:47:00 ]
  
 
Cytat:
2009-10-19 22:32:57, MarekV6 pisze:
to czekamy, erwinomega - też musiałeś kupić za kwotę pow. 60€ ? pzdr.Marek



No chwala nie musialem kupic zapasu filtrow na nastepne iles tam lat ,mnie razem z kosztem wysylki wynioslo to 12 ojro
  
 
Cytat:
2009-10-19 22:45:31, AndrzejMT pisze:
..Erwin jest w Germany i zakupił wkładke na terenie Niemiec..


ja też na wygnaniu,


Cytat:
2009-10-19 23:15:49, erwinomega pisze:
No chwala nie musialem kupic zapasu filtrow na nastepne iles tam lat ,mnie razem z kosztem wysylki wynioslo to 12 ojro



w sumie nie wiele drożej wyszło,i nie mam sztresu ze zwrotem
a zwrot na czyj rachunek,twój czy FK ? jak można zapytać