[Kleszczak] CabrioRS 69% - Strona 15.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Historia w stylu "Moja żona od jakiegoś czasu się dziwnie zachowuje, rozmawia z kimś po nocach, bla bla bla, postanowiłem ją śledzić, zaczaiłem się za samochodem, to chyba był jej kochanek, bla bla bla, aż wtedy zobaczyłem rdzę na nadkolu! Czy to możliwe, żeby moje auto rdzewiało??"
  
 
W sobotę wyjechał z garażu i przejechał 5 metrów do drugiego na rozbieranie.
Szczęki hamulcowe czekają na wymianę, kupiłem 180 a mam 203 mm, wyczyściłem półkę na aku bo nalot się zrobił oraz umyłem pokrywę zaworów. Będzie malowana.
  
 
Nie szalej tak
  
 



wcześniej ford należał do starego niemca co nim tylko do kościoła jeździł, fakt palił w aucie ale się nie zaciągał
  
 


  
 
Cos te cabsy często mają korozję we wnece koła zapasowego. Chyba Ci cieknie albo przez lampy, albo raczej przez uszczelke tylnej szyby, sprawdź w dolnych naroznikach czy nie masz korozji ramy szyby pod uszczelka.
  
 
masz jakieś zdjęcie poglądowe w którym to miejscu dokładnie?
Tam była butla z gazem, pełno śmieci, jakiś klucz, kawałek rurki. To pracowało wszystko i obijało.
  
 
Cytat:
2017-06-14 08:14:30, Kleszczak pisze:
masz jakieś zdjęcie poglądowe w którym to miejscu dokładnie? Tam była butla z gazem, pełno śmieci, jakiś klucz, kawałek rurki. To pracowało wszystko i obijało.



A dlaczego tam były?
  
 
Nie mam zdjęcia ale korozja ramy szyby tylnej następuje najczęściej w jej dolnej części w naroznikach pod uszczelka. I tedy też dostaje się woda do środa auta, do bagażnika a potem do wnęki kola i oczywiście też przez lampy ale to wtedy raczej woda zbiera się po bokach i potrafi sciec aż na podłogę tylnej kanapy.


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2017-06-14 09:56:39 ]
  
 
Cytat:
2017-06-14 09:54:02, Paulinka pisze:
A dlaczego tam były?

bo taki kupiłem? fifka też była.
  
 
Cytat:
2017-06-14 11:45:59, Kleszczak pisze:
bo taki kupiłem? fifka też była.


A Ty nie miałeś z tym nic wspólnego?
  
 
no nic, nawet tam nie zaglądałem
  
 
Cytat:
2017-06-14 11:45:59, Kleszczak pisze:
bo taki kupiłem? fifka też była.


Ty kupiłeś?
  
 
no tak...od ciebie
  
 
a no w sumie to racja ogarnales elektryke?
  
 
powolutku. Cały tydzień zeszły zakładałem mu mechanizmy szyb i dopiero udało mi się wytargać z jednych drzwi i wstawić do drugich ale jeszcze nie przykręciłem. Bardzo wolno to idzie z braku czasu.
  
 
Centralny zamek, elektryczne otwieranie bagażnika, elektryczne szyby, otwieranie z pilota auta i bagażnika, elektryczny dach.
Podłoga wyścielona, teraz czas na powolne składanie ale od dziś znowu wraca zima a przykręcanie plastików to nie bardzo temat na mrozie więc odpuszczam.


  
 
o ten zielony mnie sie podoba

Pan, weź no mi podeslij fote tabliczki znamionowej
  
 
działają wam zdjęcia?
w sobotę osobiście ci ją przywiozę.
  
 
foty juz wysiadly

jutro? kurde chyba mnie nie bedzie... zdzwonimy sie pozniej.