[kju] RS2000 by kju - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Piękne autko. pozazdrościć
  
 
Witam! Hamulce zostały zrobione - hamują, ale całość hamowników planuję na wiosnę. Okazało się za to, że wahacz mam pęknięty przy tulei:/ coraz bardziej mnie zaczyna irytować ta maszyna... Tymczasem szybka fota essa w zimowych butach:

  
 
A kogo ta vitarka?
  
 
świetnie wygląda !!! mm
  
 
Czarna felga świetnie pasuje.
Nie myślałeś o ściągnięciu tych bocznych listw?
  
 
Cytat:
2009-12-13 21:20:52, kju pisze:
Witam! Hamulce zostały zrobione - hamują, ale całość hamowników planuję na wiosnę. Okazało się za to, że wahacz mam pęknięty przy tulei:/ coraz bardziej mnie zaczyna irytować ta maszyna...



Hehehe Ja To znam , zrobi się jedno w aucie to trzeba robić następne.
Ale jak już się z tym uporamy ;] to zaczyna się człowiek cieszyć że ma takie Auto !
Ps. Powiem ci tak coraz bardziej podoba mi się to auto Ten Kolor mnie oszałamia nie wiem czemu i to ze to Mk5 też ale na moja Mk7 bym się nie zamienił

Pozdrawiam
  
 
kolor jest bajeczny , aż mi się łezka kręci jak na niego patrze przypomina mi się poprzednia wersja mojego kombi piknie jest
 
 
Cytat:
2009-12-13 21:20:52, kju pisze:




Felgi bardzo elegancko Ci wyszły


A tak btw, klameczki czarne czy wogóle nie lakierowane?
Listwy drzwiowe z czerwonym paskiem a w zderzakach z czarnym?


Autko ogólnie na duży +
  
 
Djtados vitarka jest mojej mamy i jest na sprzedaż;P Klamki są nielakierowane w ogóle, a co do listew to tak go już kupiłem. Będę je ściągał na 100% na wiosnę przy okazji polerki całego lakieru Na razie poluję na elektryczne lusterka z MKVII i muszę się z zawieszeniem uporać... pozdro!
  
 
dokładnie z felami super pomysł!
to jest 16? jaki masz rozmiar zimówek?
na takim zawiasie zimą będzie czasami ladnie podnosił ciśnienie
wg mnie jedno z lepszych mk5 tutaj - ten kolorek jest
  
 
no no no. lampki super wygladaja i nawet ta czarna felga ladnie sie prezentuje. mody na +
jeszcze przednie kierunki na biało
jak auto bedzie Cie wkurzało ze bedziesz chcial sprzedac - to wal do mnie jak w dym
  
 
autko rzeczywiscie ladne... pozazdroscic tylko... a problemy na pewno przejsciowe.... a fotki to radze otwierac i zapisywac w paint, ty szybciej je zaladujesz na serwer i nam sie szybciej otworza
  
 
Cytat:
2009-12-14 21:44:30, lukas1986 pisze:
a fotki to radze otwierac i zapisywac w paint,



gdzie to coś jeszcze istnieje i do tego ktoś z tego korzysta

RS- kozacki - bardzo mi się podoba
 
 
Super te zimowki,chyba male ET maja bo swietnie sa na zewnatrz wysuniete.
  
 
Siemano! Mając chwilę wolnego czasu stwierdziłem, że najwyższa pora zrobić coś z przednimi lampami, żeby świeciły trochę lepiej. Rozebrałem wszystko celem porządnego wyczyszczenia i siedziałem... myślałem... i stwierdziłem, że jednak nie będę ich przyciemniał (jedynie prysnę na czarno ten metalowy kapturek, który przykrywa żarówkę). Muszę jeszcze Przepolerować z zewnątrz szkło i będzie cacy I stąd małe pytanko - widzieliście gdzieś w sklepach motoryzacyjnych pasty do polerowania szkła czy tylko allegro mnie ratuje? Pasowałoby to jutro złożyć do kupy...



[ wiadomość edytowana przez: kju dnia 2009-12-23 20:14:47 ]
  
 
szkla raczej sam nie przepolerujesz... narzedzia do tego sa diabelnie drogie.

polecam http://www.regeneracja-hc.com

ps. chcesz przepolerowac szklo zeby zniknely odpryski od kamieni czy chcesz zlikwidowac fabryczne "frezy" kierunkujace swiatlo?


[ wiadomość edytowana przez: _Maly_ dnia 2009-12-23 22:28:43 ]
  
 
ja chcę tylko zewnętrzną stronę polerować - przecież nie spoleruję na gładko wnętrza jeśli nie mam soczewki bo wszystkich pozabijam tym światłem na drodze. Po prostu strasznie dużo malutkich odprysków od kamieni jest... Ale wiem, że zrobię to sam Nie mam tylko pasty. Poza tym potrzebna jest jedynie wiertarka z regulacją obrotów i filcowa końcówka. Jak gdzieś znajdę, to będę się bawił pozdro!
  
 
no jesli same kamyczki to moze cos zdzialasz, ale jesli sa glebokie odpryski to tez bedzie problem, do tego sa jakies specjalne kleje do wypelniania, trzeba by pogoglac
  
 
obstawiam ze fele to 15" i 195/50 na nich??
  
 
Maly u mnie nie ma tragedii z lampami - po prostu trochę białych kropek wielkości jak po ukłuciu szpilką. Zenq a z kołami to zgadłeś Chciałem po prostu trochę wyższy profil niż w lecie... ale nie prowadzi się na zimówkach tak jak powinien