Jakie polecacie radio do ok. 400 zł? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja mam teraz kenwooda kdc w313 i nie narzekam, ładnie gra, dużo funkcji i ogólnie ładne, no i przedewszystkim pokrętło jest... miałem SONY i juz nigdy nie zainwestuje w sprzet sony... do jvc tez niemam przekonania ale szczerze polecam kenwooda lub pioneera


[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2009-12-08 09:04:32 ]
  
 
Cytat:
2009-12-08 08:31:15, Pre100n pisze:
Oj nigdy w życiu. Jeśli kupisz radio Clarion czy Alpine za 400 PLN to już na starcie stracisz cały szacunek dla tej marki. Sony bierz tylko wtedy gdy jesteś w 70% głuchy. W cenie ok 400 PLN to Kenwood, Pioneer albo JVC. [ wiadomość edytowana przez: Pre100n dnia 2009-12-08 09:11:24 ]


Chce tego clariona, wybór już padł. To radyjko to wysoki model, wiec jest naprawdę niezłe. Odsłuchiwałem je u znajomego w takim samym autku jak ja na przetwornikach hertza i się zakochałem Tak w ogóle ten model kiedy wyszedł na rynek kosztował coś ok 800zł więc to nie żadna taniocha. Wyższe modele są tylko z bluetooth.
  
 
Co sie tak wszyscy do Soniaków przyczepili.. Ja mialem najpierw sony cdx-gt310 teraz mam sony cdx-gt616u i z obydwóch jestem bardzo zadowolony...mam podpięte pod to glosniczki Helix DB i gra super...czyta szysbko z pendrive'a jak i z CD,do tego wyjscia na wzmaka z tubka w bagazniu zadnych zaklucen ani przegrzan...jako jesdnostka strujaca sprawdza sie znakomicie sporo funkcji itd...
  
 
nieco przekracza 400 PLN Alpine
  
 
Bosaczek a słyszałeś może te Helixy pod Pionieerem Alpinką bądź Clarionem ?


[ wiadomość edytowana przez: Szczurek1986 dnia 2009-12-08 19:51:23 ]
  
 
Cytat:
2009-12-08 14:31:50, rafal_13 pisze:
nieco przekracza 400 PLN Alpine



Alpine odpada nie ma usb. Wciąż poszukuje. Wyszperałem na allegro niższy model tej serii, różnie się chyba tym że nie ma zmiennych kolorów podświetlania.http://www.allegro.pl/item832235486_kenwood_kdc_w6041u_extra_usb_aux_in_i_gwarancja.html
  
 
A ja mam Blaupunkta, kasetę z kabelkiem w środku i podpiętą starą mp3-kę z Biedronki 512 MB (wtedy to był szał-pał) i też słucham i żyję
  
 
A ja mam clariona,ktory kosztowal z pol roku temu okolo 420 zl,teraz na allegro 370 zl klik i uwazam,ze to dobry wybor. Pieniadze rozsadne,usb,liniowe wyjscie na wzamacniacz z regulacja poziomu glosnosci,podbicie wybranej czestotliwosci basu i sopranu i kilka innych mniej lub bardziej przydatnych rzeczy. Jesli chodzi o moc,to u mnie przod-2x13 cm boschmann+tweetery,tyl-3drozne 16ki boschmann,no i malutka tuba aktywna. Radyjko gra o niebo lepiej od pioneera w tej samej klasie cenowej,ktorego mialem wczesniej.
  
 
Zmień też głośniki dopiero odczujesz jaką dobrą jakość może dać Ci radio :] Bo niestety Buszman to Buszman...
  
 
Zdecydowanie z tych dwóch opcji Clarion!
  
 
Cytat:

Zmień też głośniki dopiero odczujesz jaką dobrą jakość może dać Ci radio :] Bo niestety Buszman to Buszman...
Szkoda mi kasy,a to co mam wystarczy do normalnego sluchania. Jesli kiedys zmienie autko,to moze zainwestuje wiecej w sprzet,ale nie sadze. Mam duzo innych-wazniejszych wydatkow,ale jesli bym mial teraz kupowac glosniki,to chcialbym jakies infinity lub hertz.
  
 
Opinie publiczną już znasz. Kup wkoncu jakies radio i sie pochwal.
  
 
jadzka i już o ciekawych głośnikach zaczynasz mówić
  
 
no juz przestalem po co sobie gula bujac
  
 
Witam.

Jako, że w Car-Audio jestem zielony chciałbym zapytać jakie radio polecacie mi za podaną kwotę?

Nie zależy mi na AUX czy USB.
Dobrze aby było wyjście na wzmacniacz bo w planach mam systematyczną rozbudowę systemu.
Audiofilem nie jestem. Pod to radio chciałbym podłączyć jakieś głośniki na przód (13cm).
  
 
1

2

3

siedziałem nad tym pól dnia ale dałem rade
  
 
Heh. Też mogłem wpisać cenę na allegro i wybrać kilka. Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem zielony. Pozdrawiam i dzięki.
  
 
nie wpisałem ceny tylko marke godna uwagi i wyskoczyły mi potencjalne propozycje
  
 
jeżeli ktoś jest audiofilem to będzie wolał Clarion'a lub kenwood'a
a jeżeli nie to ALPINE lub Sony w zupełności wystarcz
  
 
Według mnie alipinki teraz mają ciekawsze modele od Clarionów