Jakie polecacie radio do ok. 400 zł? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To i ja pomędrkuje trochę

Do kwoty 600zł nie kupiłbym żadnego "nowego" radia marki Alpine, Clarion czy Pioneer, ale ja jestem zboczony i nie zawsze należy mnie słuchać

Do 400zł szukałbym tylko i wyłącznie Kenwooda, ot co.

  
 
Kolego Diviz, porównanie Alpine do Sony to grzech ciężki!
Alpine może spokojnie stać na równi z Clarionem o ile nawet go nie przewyższa! Oczywiście nie modele ze 500 zł, bo za tyle to kupisz zabawke alpine Poczytaj o marce i kultowych jej radyjkach!
A co do kwoty 400 zł szukałbym używanego Alpine! Lepszy pomysł niz nowe sony czy nowy kenwood (za taka kase tez nie kupisz kenwooda nowego dobrego).
Troszke siedziałem w car audio
  
 
Kup sobie alpine CDA-7xxx. Do 400zl w uzywce powinienes cos wygrzebac. Bedziesz napewno zadowolony.
  
 
Cytat:
2010-01-19 17:40:30, mefis22 pisze:
Kup sobie alpine CDA-7xxx. Do 400zl w uzywce powinienes cos wygrzebac. Bedziesz napewno zadowolony.



również polecam alpine
  
 
Alpine,Clarion lub w tej cenie Kenwood.Radzilbym wejsc na jakies forum car-audio gdzie sa ludzie ktorzy naprawde dobrze sie na tym znaja. Alpine i Clarion nie wygladaja ale dzwiek jest duzo lepszy. Sam mam Alpine 9885R i jest z niego mega zadowolony,ale to inny przedzial pieniezny.W kazdym badz razie z reguly w samochodach audiofiow laduja wlasnie radia tych firm,a co do Sony... Z tego co czytalem na forach to nwet modele GT sa kiepskie.

[ wiadomość edytowana przez: kamil_cabrio dnia 2010-01-19 18:08:50 ]
  
 
Z tego co widzę, to ja tu jestem masochistą Ja osobiście po paru odsłuchach zakochałem się w sonym, miałem do czynienia z wyższymi modelami serii cdx, a sam zamontowałem właśnie sobie po wielu trudach mex-bt3600u. Dorwać je można używkę ok. 300-400zł, ma większość tych niezbędnych bajerów, 4x27/52, usb, 3 pary na wzmaki/suby, no i blututowy głośnomówiący z mikrofonem Głośniki grają naprawdę czysto, a jak ktoś ma ochotę na hałas- da radę

[ wiadomość edytowana przez: ErysFR dnia 2010-01-26 09:31:42 ]
  
 
Autor napisał że radio musi być nowe! A nie używane.