Na 4 Łapy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Już siódmy zlot samochodów terenowych "Na 4 Łapy" połączony z Targami Off-Road'owymi. Krosno 5-7 września 2003.
Fajna inpreza dla wszystkich Nivek, to na niej rok temu zdobywałem pierwsze doświadczenia off-roadowe. Zapraszam wszystkich tych początkujących i już prawdziwych off-roaderów!
Program:
Piątek 05.09.2003
-przyjazd uczestników
Sobota 06.09.2003
-10 otwarcie Zlotu
-11 trasa "turystyczna" (60 km!!!)
-12 otwarcie Targów Off-Roadowych
-18 planowany powrót z trasy
-20 imprezy, imprezy, imprezy...
Niedziela 07.09.2003
-9 odprawa przed próbami terenowymi
-10 próby terenowe autek

Startowe tylko 80 zł od osobyw tym:
pole namiotowe strzeżone 24 godziny na dobę, suveniry, naklejki, koszulki, 1 ciepły posiłek, kufel piwa.

Idealna sprawa, aby wypróbować swoje autko!!! A na targach można kupić taniej brakujące akcesoria terenowe...

strona: http://www.na4lapy.xq.pl

kontakt z organizatorem:
Marek Jaźwiecki
0-691-833-218
marek@ebd.pl

-

[ wiadomość edytowana przez: AndrejS dnia 2003-08-27 15:22:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: AndrejS dnia 2003-08-27 15:39:39 ]
  
 
Fajna impreza - podejrzewam,ze dla Was, właścicieli Niwek dużo bardziej interesująca niż nasz zlot . W związku z tym życzę sukcesów i przyjemnej zabawy wszystkim włascicielom Niwek, którzy się tam wybierają- tym bardziej ,ze termin się pokrywa z naszą w Sulejowie
Jesłi będa jakieś fotki to prosimy o przesłanie relacji z tej imprezy.
No i mi mo wszystko zapraszamy "żniwiarzy" również do Sulejowa.
Powodzenia - AndrejS

Pozdr
Paweł
  
 
No w koncu Andrzej wrocil z tych glebin ... i oddychania przez rurke, jakby nie mozna bylo normalnie oddychac i wydychac powietrza!!! przez cala polowe lipca i sierpien. ...!!!
Ale za "Warszawe" oraz brak przyjazdu do niej, to mamy do Was zal.
5-7 wrzesnia? Ale sie porobilo. ... W koncu wyjdzie na to, ze tylko ja pojade do Krosna. Eh . ... A wiesz cos o naszym wyjezdzie w Bieszczady do Ustrzyk w najblizszy piatek 29 sierpnia? Pewnie tez nie, bo w glebiach mazurskich jezior, to przeciez nic nie slychac i nie widac, oprocz bulgotania ... => Damian wie wszystko.

Mam zal i Martyna tez, ale . ...
Pozdrowie sobie serdecznie,
Przemek
 
 
A co tutaj tak smutno? Stypa ... ? czy jak? Wyjazd jest super przeciez. No. ..., "Salcesoniki Ofrolodowe" ... machniemy sie do Krosna?

Jedyny problem jaki tutaj widze, to problem mentalny, bowiem zlot w Sulejowie wypada w tym samym terminie i niektorzy sie juz poumawiali. Na przyszly raz, terminy takie nalezaloby koordynowac, powiedzmy odgornym czynnikiem zarzadczo-centralnym ... albo nawet i wyzszym !!! .

Oj, ciezko, ciezko wybrac. ... . Ale mozna zrobic tak, ze z Sulejowa wyjechac po poludniu ... Eee. ..., tam ma byc ognisko wieczorkiem i wspolne tance oraz spiewy przy akordeonie i balalajce , ale w Krosnie w tym samym czasie, mozna by bylo zaspiewac jakiegos "rokendrola" o wykrocie i dziurze i tomahawkiem z zestawu ofroldowego rzucic, celujac w pobliskie drzewko ... Eh, nie jest latwo. Nie jest.

i pozdrawiam,
Przemek
 
 
Przemek - daj spokój - żaden z nas nie ustawiał terminu tak aby pokrywały sie z inną ważna dla terenowców imprezą , o której zresztą dowiedzielismy sie od Andrzeja przedwczoraj. Nigdy nie bedzie tak ,ze wszystkim będzie dobrze To nie pierwszy zlot i mam nadzieje nie ostatni. Jesłi nie dacie rady teraz spotkamy się może na wiosnę
My zapraszamy do Sulejowa wszystkich chętnych, równiez Niwy , choc zdaje sobie doskonale sprawę,ze nie ma tam az takich możliwości terenowych jak w beskidzie niskim.Zyczymy miłej zabawy i czekamy na relację!
Pozdrówki
Paweł
  
 
Pawel?
Cytat:
Przemek - daj spokój - żaden z nas nie ustawiał terminu tak aby pokrywały sie z inną ważna dla terenowców imprezą


... ale nie plakujsa & rozpaczajsa ... .

Pozwole sobie byc wybiorczy w cytowaniu ... , bowiem okrutnie bardzo dobry humor mam przed wyjazdem jutrzejszym . Ja to naprzyklad niezmiernie bardzo dobrze gram i na balalajce i mandolinie, rytmy wszelakie od kocich po moje ... i nie wiem, czy tez nie zagram ich w Sulejowie przy ognisku .
A szczegolnie dobry jestem we wszelakich "roken & rollach" ...

i nigdy wiecej nie pisz do mnie => "Daj spokoj", bo tego, to juz nie lubie, a i Prezesuniowi na ta kadencje, to tez nie przystoi ...

Zdrowia wszelakiego zycze,
 
 
Znaczy - nie wiem czy sie nie zapomnę i czasem mi sie to " nigdy" gdzieś tam w tekscie nie przewinie. Ale bede sie starał.
A co do bałałajek- instrument ma???czy będzie grał na pożyczanym , bo ja mam tylko nylonowe struny.
ale pozyczyc mogę jesli wczesnie stwierdzę , ze ich nie pourywa swa terenową łapą, dodatkowo zahartowana w bieszczadach, czyli własciwie be żadnego czucia.
Pozdr
Paweł
No i czekamy na Was w Sulejowie

  
 
Cytat:
2003-08-28 17:54:01, Przemek67 pisze:
Pawel?
Cytat:
Przemek - daj spokój - żaden z nas nie ustawiał terminu tak aby pokrywały sie z inną ważna dla terenowców imprezą


i nigdy wiecej nie pisz do mnie => "Daj spokoj", bo tego, to juz nie lubie, a i Prezesuniowi na ta kadencje, to tez nie przystoi ...



Ojojojoj -> faktycznie, z tym "daj spokój" to Paweł ostro pojechał...
 
 
To pisałem ja Mariusznia (co ma kłopoty z zalogowaniem).
 
 
Już nie mam (kłopotów z logowaniem, choć nadal pozostały mi kłopoty z rozpoznaniem drażliwych treści postów...).
  
 
Cytat:
2003-08-28 17:06:27, pawel_krakow pisze:
Jeśli nie dacie rady teraz spotkamy się może na wiosnę


Mam nadzieję, że już nie w Sulejowie.
Miły
 
 
Wszyscy się cieszą, a ja przestałem!!!
Zadowolony po wymianie sprzęgła usłyszałem wczoraj dziwne metalowe stuki. To przedni wał o stabilizator. I niestety znalazłem przyczynę - up....lona szpilka przedniego mostu!!! A mówili żeby często dokręcać...jestem leń nie dokręcałem i nowy most wytrwał niecały roczek. W poniedziałek dniówka pod autem i mam nadzieję, że jak jeszcze zrobie hamulce to do Krosna dojadę w jednym kawałku...no i oczywiście wrócę też.
  
 
No i się porobiło!!!
Cała impreza zapowiadajaca się bardzo sympatycznie została delikatnie mówiąc spie...lona. O co chodzi? Pewnie o pieniądze.
Oto wyjaśnienia:

19-21 wrzesień 2003

Zlot 4x4 Czarnorzeki - Korczyna

ORGANIZATOR: GOK w Korczynie, Ranczo Strzelnica w Czarnorzekach

MIEJSCE: Czarnorzeki /k. Krosna

TYP: ZLOT

jest to VII Zlot samochodów terenowych w Czarnorzekach k. Krosna. W tym roku Marek Jaźwiecki stwierdził, że przenosi imprezę "na 4 łapy" do Krosna. Napisał też że nazwa imprezy jest zastrzeżona na jego firmę. I tak się stało - z wyjątkiem zastrzeżenia nazwy. Ale my sądzimy, że kolega Marek organizując do tej pory Zlot w Czarnorzekach jako pracownik Gminy Korczyna nie miał prawa zastrzegać nazwy imprezy tylko dla siebie, ani tym bardziej nazywać Krośnieńskiego Zlotu "VII zlotem", ponieważ sześć dotychczasowych zlotów odbywało się właśnie w Czarnorzekach. Dla dobra obu imprez na całkowite wyjaśnienie tej sytuacji trzeba będzie zaczekać do zakończenia imprez. Później zaczniemy dociekać swoich praw i myślę, że dla wszystkich sprawa stanie się w końcu jasna. Puki co - zapraszamy do Czarnorzek.
Wszystkie niezbędne informacje już pod koniec tygodnia. Do zobaczenia!

KONTAKT: Wojciech Tomkiewicz, tel. 502 420 831, e-mail: gok-korczyna@wp.pl

Szkoda...
ja po rozmowie z kilkoma kumplami pojadę do Czarnorzek 19-21 września, tam przynajmniej jest sprawdzone miejsce i przede wszystkim klimat, którego mam nadzieje nie zepsują nieporozumienia organizatorów.

  
 
To oznacza, ze nie ma zlotu 5 wrzesnia w Krosnie, tak? I ta sama impreza zostala przeniesiona na 19 wrzesnia, ale do Czarnorzek, tak?
 
 
Cytat:
A co do bałałajek- instrument ma???czy będzie grał na pożyczanym , bo ja mam tylko nylonowe struny.


To dla amatorow. ... Ja fortepian przywioze. Boreg ostatnio sie chwalil na forum 4x4rajdy, ze wykorzystal Nive do przewiezienia kanapy wypoczynkowej , to ja fortepian zapakuje .

I pozdrawiam,
Przemek
 
 
Impreza 5 września jest tylko nie ta co trzeba!
Prawdziwe "cztery łapy" 19-21 września w Czarnorzekach!!!
Na pewno pojadę, tam nikt nic nie zabrania, picie i jazda do białego rana i od rana do wieczora...czyli zabawa na maxa-a o to chodzi!!!
A w weekend będę testował autko pod Krakowem, w Myślenicach. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam.
PS:
kluczyk od lasu załatwiony!!!


[ wiadomość edytowana przez: AndrejS dnia 2003-09-02 15:24:02 ]