Jaki kolor żarówek polecacie? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-11-14 18:27:56, marob90 pisze:
nie rozumiem co się tak czepiacie a żarówki nie są przepalone tylko chcę wstawić białe ledy [ wiadomość edytowana przez: marob90 dnia 2009-11-14 18:49:01 ]


Przecież nikt Ciebie się nie czepia

Jeżeli chcesz zmienić na białe ledy to co za problem. Wyjmujesz żarówki, mierzysz długość bo domniemam, że jest to istotne i kupujesz diody o odpowiedniej długości. Dodam, że prawie wszystkie które zamierzasz zamienić na diody są żarówkami rurkowymi. Oczywiście tylko od wstecznego nie są rurkowe.
  
 
Cytat:
2009-11-14 18:27:56, marob90 pisze:
nie rozumiem co się tak czepiacie


Nie rozumiem dlaczego sie czepiasz, że się czepiamy

Tym bardziej, że Michał napisał Ci bardzo dokładnie co je gdzie i czym sie je ,od razu też podpowiedział , że skoro masz dalej wątpliwości
(czytaj: nie chce Ci się z lenistwa sprawdzić jaki typ ma jakie wymiary)
najprościej wytargać z poszczególnych lampek i pomierzyć
/przecie i tak będziesz je wymieniał /
  
 
Michał dzięki za dokładny opis.
Bogdan wiem, że i tak je będe wyciągał, więc sobie zmierze.

To już się nie będe czepiał, że się czepiacie.

P.S Żyjmy w pokoju, a na wzajem sobie pomożemy(tzn wy mi bardziej )
  
 
Cytat:
2009-11-14 18:59:51, bogdan1 pisze:
... (czytaj: nie chce Ci się z lenistwa sprawdzić jaki typ ma jakie wymiary) najprościej wytargać z poszczególnych lampek i pomierzyć /przecie i tak będziesz je wymieniał /



Dokładnie. Nie chciałem tego pisać, ale skoro już zostało napisane to się pod tym podpiszę Tylko boję się oby te pytania nie były wynikiem braku logicznego myślenia- bo do tej operacji to w zupełności by wystarczyło. Oczywiście nie chcę nikogo obrażać.
  
 
Rzeczywiście mi się nie chciało, na przyszłość zanim coś napisze to spróbuje to sam sprawdzić

I nie obrażę się Michał
  
 
Cytat:
Dokładnie. Nie chciałem tego pisać,

A sięnapisało!?.Tio pio chiuji diuoupę zwirwracasz.Jebnięty jesteś?Nasrało Ci coś na kwadratowy łeb?Piłeś dynagel??????Oddaj się kwarantannie zboku.Pitolisz jak mały Kazio po ciemnym piwie.Osraj swe Espero wydmuchem rzadkim i nie pitol farmazonów .Teoretyk ginekolog się kuźwa znalazł.I
napisz coś mądrego boś pewnie wyksztaucony jak większość.WIĘKSZOŚĆ NIE PISZE TASKICH BZDYR.
Konkretyzuj się ,wmiast lejwodoztwa.KrOtko, zwięźle i na temat.


















  
 
W razie odpowiedzi -odddal się gwałtoenie i zsuń się po ławce.

terefe!

[ wiadomość edytowana przez: gafcio dnia 2009-11-15 00:53:59 ]
  
 
Cytat:
2009-11-15 00:39:36, gafcio pisze:
.."A sięnapisało!?.Tio pio chiuji diuoupę zwirwracasz..."




Mam Wielką nadzieję , że bełkot tego kogoś o ksywie gafcio Mod potraktuje odpowiednio do wartości merytorycznej i poziomu tej wypowiedzi
/no chyba , że się Mod gafcia przestraszy i .."odddaly się gwałtoenie , zsuwaniając się po ławce " /



Z mojej strony ..bez komentarza bo ręce mi opadły !
  
 
Cytat:
2009-11-15 00:39:36, gafcio pisze:
A sięnapisało!?.Tio pio chiuji diuoupę zwirwracasz.Jebnięty jesteś?Nasrało Ci coś na kwadratowy łeb?Piłeś dynagel??????Oddaj się kwarantannie zboku.Pitolisz jak mały Kazio po ciemnym piwie.Osraj swe Espero wydmuchem rzadkim i nie pitol farmazonów .Teoretyk ginekolog się kuźwa znalazł.I napisz coś mądrego boś pewnie wyksztaucony jak większość.WIĘKSZOŚĆ NIE PISZE TASKICH BZDYR. Konkretyzuj się ,wmiast lejwodoztwa.KrOtko, zwięźle i na temat.



Szkoda słów na Twoją wypowiedź. Pierwszy raz zostałem tutaj obrażony bo jakoś nie mogę potraktować tego w formie żartu!
  
 
Mam nadzieje, że to była chwilowa pomroczność jasna kol. gafcia.
Z uwagi na "styl" wypowiedzi proponuję:
1. przeprosiny Kol. Michal7e91
2. opanowanie emocji
3. zmianę stylu wypowiedzi na wypowiedzi merytoryczne

Kol. gafcio zostaje Zawieszony, następny taki popis elokwencji doprowadzi do usunięcia go z forum!!!

  
 
Ale jaja Może się na ćpał albo nie wiem. Może sam teraz nie wie co mu odbiło. Ja nawet zbytnio nie zrozumiałem o co chodzi ???

Wracając do tematu żarówek.

Ma ktoś już z Was tam na Śląsku mocniejsze żarówki do oświetlenia silnika ???
Ta standardowa co jest też w bagażniku jest ok ale mogły by być jaśniejsze .

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2009-11-15 17:37:48 ]
  
 
Cytat:
2009-11-15 17:22:06, Ikarus260 pisze:
...Ta standardowa co jest też w bagażniku jest ok ale mogły by być jaśniejsze "..


Chyba wszyscy mieli(śmy) standardowe czyli 5W i wcale nie było źle
Natomiast całkiem możliwe , że da się zastosować rurkie 10W , co już zupełnie wystarcza nawet tym co lubieją notorycznie oglądać silnik
  
 
Cytat:
2009-11-15 19:18:59, bogdan1 pisze:
Chyba wszyscy mieli(śmy) standardowe czyli 5W i wcale nie było źle Natomiast całkiem możliwe , że da się zastosować rurkie 10W , co już zupełnie wystarcza nawet tym co lubieją notorycznie oglądać silnik


Ale w espero nie ma ani jednej rurki 5W przecież.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2009-11-15 19:57:58, Adam4302 pisze:
Ale w espero nie ma ani jednej rurki 5W przecież.


No widzisz..tak czułem ...stąd było: "5W roll: "

/ pacz! -rok nie minął jesio bez Esperaka i człekowi już ze łba wylatywajom take szczegóła /

A 10W przeca zupełnie styka /pod warunkiem że lampka nie ze szrotu i przejrzystość ma odpowiednią /
  
 
Wracając do diod. Rurkowe zamienniki (podane przez marob90 na początku wątku) świecące białym światłem, świecą słabiej niż oryginalne żarówki. Przetestowałem to na własnej "skórze". Jako że byłem uparty i nie chciałem zrezygnować z diod, przy zegraku oprócz rurkowego zamiennika, zamontowałem listwę kilku białych diod. Dopiero takie połączenie dało zadawalającą ilość światła.

Za to w bagażniku miałem 2 takie listwy przymocowane niedaleko głośników + zamiennik rurkowy w oryginalnym miejscu z boku. Efekt na prawdę niezły.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Preprosiny Michal7e91 poszły na priv.
Przepraszam forumowiczów za kontakt wzrokowy z moją niesmaczną twórczością.
  
 
poznałem kol. G na weselu Franka i wydał się takim spokojnym i miłym człowiekiem, nadmiar % źle wpływa lepiej wtedy nie odwiedzać forum wiem z własnego doświadczenia