Dlaczego p³yn ch³odniczy ma kolor br±zowy? - Strona 299

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Za to ja o 15.30 poszed³em do mojego ulubionego kiosku i z 3 wybra³em najlepszego.
  
 
Dzi¶ 13 grudnia, mo¿e ma³olaty zafascynowane PRL-em wiedz± co to za data?

Dla niedokszta³conych: to rocznica nielegalnego wprowadzenia Stanu Wojennego w 1981r.

Wklejam dwie fotki znalezione w teledysku Big Cyc - Zomo na Legnickiej, z "kultowymi autami PRL-u" w akcji...

Tatra_Zomo.JPG

To o dziwo Tatra na us³ugach Zomo jako armatka bojowa.

Jelcz_Zomo.JPG

Rozpêdzony Jelcz Hydromil, albo jego pierwowzór Stayer

Zomo1.JPG

Tu ju¿ Jelcz w nowej szacie.
 
 
Oj tak Kolego, nie by³ to przyjemny czas...

"Stan wojenny zosta³ wprowadzony przez w³adze komunistyczne PRL 13.12.1981 r. dekretem Rady Pañstwa. Powo³ano Wojskowa Radê Ocalenia Narodowego (WRON), w³adzê w PRL przejê³o wojsko. Zniesiono go definitywnie dopiero 22 lipca 1983 r."















-----------------
--- Bia³y ---
ten z³y admin
  
 
Jakie¶ przecieki z netu macie o wydaniu specjalnym? Jakie¶ wie¶ci Sroczka7 masz?
  
 
£uaz zaparkowal wczoraj w mojej gablocie, udalo mi sie zdobyc model idealny

Sroczka czy masz dla nas jakies informacje?? przypuszczam ze na swieta jestes w Polandzie
  
 
Multicar z Atlasu juz na ebayu, w zawrotnej cenie.
  
 
Czy dostali¶cie nr 110 - IFA F8 CABRIO oraz nr 111 VOLKSWAGEN PASSAT B2 w prenumeracie? Ja do dzisiejszego dnia nie otrzyma³em...
  
 
Cytat:
2012-12-19 15:27:04, Strunass pisze:
Czy dostali¶cie nr 110 - IFA F8 CABRIO oraz nr 111 VOLKSWAGEN PASSAT B2 w prenumeracie? Ja do dzisiejszego dnia nie otrzyma³em...



I tak masz lepiej. Ja nie dosta³em jeszcze Pandy i IFY.
  
 
Ja od 2 lat doastajê wszystko terminowo i nie chcê zapeszaæ. Nie ma co p³akaæ na forum tylko napisaæ e.mail do DEA. Naprawdê warto siê zapytaæ i ich mobilizowaæ
  
 
Fajnie wiedzieæ,¿e nieterminowe przesy³ki dotycz± wiêkszej liczby osób.U mnie gdy zaczyna³em prenumeratê pod koniec maja 2011,to przesylki te¿ przychodzi³y terminowo (nawet w tym samym dniu ukazania siê drugiego modelu z kompletu).Potem chyba po 4 przesy³kach,zaczê³y siê nawet miesiêczne opó¼nienia,które trwaj± do dzisiaj.
Ja równie¿ tak jak kolega strunass nadal czekam na przesy³kê z IF¡ i Passatem.Nied³ugo jak uka¿e siê ZIS.ma byæ kolejna przesy³ka,a ja jeszcze nie dosta³em poprzedniej.Po prostu ob³êd,co siê dzieje w tym DeA.
Pisa³em do nich wiele razy dlaczego nie ma przesy³ki i odpisali mi,¿e paczka zosta³a ju¿ wys³ana i trzeba czekaæ.Ile,tego oczywi¶cie nigdy nie pisz±...
Jeszcze trochê,a przesi±dê siê na dro¿sze,ale przynajmniej pewne w 97% kupno w kiosku.U mnie w mie¶cie Passat i IFA s± ju¿ dobry miesi±c,a ja nadal ich nie mam.£adnie wydawnictwo dba o swe dobre imiê i klientów
  
 
Ja mam tak± obsuwê, ¿e czekam jeszcze na Syrenê i Wartburga. Jak wyjdzie ZIS to bêde ju¿ 4 przesy³ki do ty³u. A DeA ka¿e mi czekaæ do koñca grudnia i wtedy sk³adaæ reklamacjê.
  
 
Cytat:
2012-12-20 10:54:57, przemo93 pisze:
Fajnie wiedzieæ,¿e nieterminowe przesy³ki dotycz± wiêkszej liczby osób.U mnie gdy zaczyna³em prenumeratê pod koniec maja 2011,to przesylki te¿ przychodzi³y terminowo (nawet w tym samym dniu ukazania siê drugiego modelu z kompletu).Potem chyba po 4 przesy³kach,zaczê³y siê nawet miesiêczne opó¼nienia,które trwaj± do dzisiaj. Ja równie¿ tak jak kolega strunass nadal czekam na przesy³kê z IF¡ i Passatem.Nied³ugo jak uka¿e siê ZIS.ma byæ kolejna przesy³ka,a ja jeszcze nie dosta³em poprzedniej.Po prostu ob³êd,co siê dzieje w tym DeA. Pisa³em do nich wiele razy dlaczego nie ma przesy³ki i odpisali mi,¿e paczka zosta³a ju¿ wys³ana i trzeba czekaæ.Ile,tego oczywi¶cie nigdy nie pisz±... Jeszcze trochê,a przesi±dê siê na dro¿sze,ale przynajmniej pewne w 97% kupno w kiosku.U mnie w mie¶cie Passat i IFA s± ju¿ dobry miesi±c,a ja nadal ich nie mam.£adnie wydawnictwo dba o swe dobre imiê i klientów


Ja w³asnie tak zrobi³em. Ponadto masz mo¿liwo¶æ wyboru modeli bez wad i nie musisz pó¼niej reklamowaæ tego co dostaniesz w prenumeracie na chybi³-trafi³.
Poza tym id± ¦wieta-paczki wys³ane po 15 grudnia dojda dopiero po ¦wietach-co roku tak jest.


[ wiadomo¶æ edytowana przez: simon2107 dnia 2012-12-20 14:17:09 ]
  
 
DeA odpisa³o mi,¿e przesy³ka z IF¡ i Passatem zosta³a wczoraj wys³ana.Dwa tygodnie za pó¼no,ale dobrze,¿e w ogóle.Teraz poczekam cierpliwie i zobaczê,co bêdzie dalej.Mam nadziejê,¿e modele bêd± w bardzo dobrym stanie (idealny w przypadku DeA jest bardzo rzadko osi±galny).
Przesy³ka zosta³a wys³ana po 15 stycznia,tak wiêc dojdzie pewnie dopiero po ¶wiêtach tak jak pisa³ simon2107.
Oczekujê,¿e w sezonie 2013 DeA poprawi sytuacjê i modele bêd± dochodziæ do nas w terminie.Po¿yjemy,zobaczymy
  
 
Dzien dobry Koledzy!!
Poniewa¿ uda³o mi siê w koñcu dorwaæ do internetu chcia³bym Wam juz teraz z³ozyæ ¿yczenia wszystkiego najlepszego z okazji zblizaj±cych sie ¦wi±t Bo¿ego Narodzenia, jak i Szczêsliwego Nowego Roku.
Z ostatnich informacji, które uda³o mi sie zdobyc - wkolejnych numerach serii KAP bedziemy mieli:
Tarpan 239 Pick-up
Opel Record
AWZ P-70 Kombi
PF 125P - MR 75
Jeszcze raz wszystkich gor±co pozdrawiam.
  
 
a w numerze specialnym co bêdzie
  
 
Cieszê siê,¿e w nastêpnych numerach bêd± takie ciekawe modele.
Malkontenci tym razem równie¿ bêd± zadowoleni,gdy¿ tym razem pojawi siê polskie auto.Mam tak¿e nadziejê,¿e Opel Rekord w kolekcji, to bêdzie najciekawsza wersja E.Czekam tak¿e na Kadetta D.Je¿eli bêdzie Rekord,to Kadett pewnie kiedy¶ te¿.
Jestem ciekawy,kiedy pojawi siê aktualizacja strony KAP.Znaj±c DeA,kolory nastêpnych modeli te¿ pewnie bêd± ciekawe.Nie zdziwiê siê,jak np.Tarpan bêdzie zielony tak jak £ada 2102
  
 
My¶lê jednak, ¿e tarpan bêdzie czerwony lub niebieski.
  
 
Sroczka7 Tobie te¿ ¿yczê spokojnych ¦wi±t, du¿o rado¶ci i spe³nienia w 2013 r. tego czego sobie ¿yczysz ¯yczenia kierujê te¿ do pisz±cych na tym forum. Wszystkiego dobrego
  
 
My¶lê,¿e Tarpan tak jak i inne najnowsze modele bêdzie mia³ kolor dobrze nam znany z innych modeli.Nie wierzê zbytnio w to,aby DeA wy³o¿y³o kasê i zainwestowa³o w zupe³nie nowy kolor.Potencjalnie s± jakie¶ szanse,ale moim zdaniem znikome.
Odno¶nie tego,co napisa³em wy¿ej wolê,aby Tarpan by³ czerwony,bo niebieskiego koloru z Pandy na nim za nic nie strawiê
Co¶ mi mówi,¿e nastêpny specjalny bêdzie w styczniu zaraz po ¶wiêtach i bêdzie w nim kolejne polskie prototypowe auto.Magiczna kula podpowiada mi,¿e bêdzie to Beskid 106
Podsumowuj±c,dodajê zdjêcia najnwoszych modeli,aby pokazaæ dok³adnie,jak powinny one wygl±daæ.


FSR Tarpan 239D (zwany tak¿e pickup)

Opel Rekord E (domniewam,¿e bêdzie w³a¶nie sedan)

AWZ P-70 Coupe

Polski Fiat 125p MR'75
  
 
Modele zaskoczy³y mnie pozytywnie rekorda ju¿ mam z taksówek ¶wiata ale tego z kap te¿ kupiê numer specialny mnie negatywnie zaskoczy³ my¶la³em ¿e bêdzie fiat 125p sanitarka