Dlaczego p³yn ch³odniczy ma kolor br±zowy? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Ma ju¿ kto¶ z was £adê Samarê z prenumeraty?
  
 
Cytat:
2009-12-13 13:24:54, Mar14 pisze:
Ma ju¿ kto¶ z was £adê Samarê z prenumeraty?



nie
  
 
Ja bêdê mia³, ale dopiero z Mikrusem. Jak przy¶l± mi w Wigiliê, jak rok temu Poldka i P50, to na 99,99% dam fotki mikruska
  
 
syrena

[ wiadomo¶æ edytowana przez: vezok0 dnia 2009-12-13 19:31:55 ]
  
 
Cytat:
2009-12-13 19:20:51, vezok0 pisze:
syrena [ wiadomo¶æ edytowana przez: vezok0 dnia 2009-12-13 19:31:55 ]



fajna ale takich chyba nie by³o?
  
 
Cytat:
2009-12-13 19:51:51, kubasmo pisze:
fajna ale takich chyba nie by³o?


no co ty nie powiesz
jak bym j± kupi³ i odrazu zrobi³ jak nale¿y
  
 
Ja dosta³em £adê i Syrenê ale odes³a³em bo mia³y braki malowania i rysy
 
 
Cytat:
2009-12-15 22:07:56, Dluqi pisze:
Ja dosta³em £adê i Syrenê ale odes³a³em bo mia³y braki malowania i rysy



ja nie mam rys ale poprawi³em modeliki
  
 
Widzieli¶cie z numerze 34 zapowied¼ Mikrusa? Ale super by by³o jakby naprawdê mia³ taki kolor...
  
 
No, kolor ³adny. Ciekawe co bêdzie po 36 numerze, bo jak tak siê rozpêdzili z robieniem samochodów jak Warszawa 200 pick-up, £ada Samara, Zastava 1100 czy Mikrus MR-300 to mo¿e bêdzie Nysa w 37 numerze.
Wierzycie, ¿e poldek2009 dosta³ prenumeratê? Bo ja nie; ostatnio zniszczy³ jedno z naszych forów i on chyba nie mia³ prenumeraty.

[ wiadomo¶æ edytowana przez: Superman2 dnia 2009-12-18 08:12:33 ]
  
 
Cytat:
2009-12-18 08:09:58, Superman2 pisze:
No, kolor ³adny. Ciekawe co bêdzie po 36 numerze, bo jak tak siê rozpêdzili z robieniem samochodów jak Warszawa 200 pick-up, £ada Samara, Zastava 1100 czy Mikrus MR-300 to mo¿e bêdzie Nysa w 37 numerze. Wierzycie, ¿e poldek2009 dosta³ prenumeratê? Bo ja nie; ostatnio zniszczy³ jedno z naszych forów i on chyba nie mia³ prenumeraty. [ wiadomo¶æ edytowana przez: Superman2 dnia 2009-12-18 08:12:33 ]



ja 3 dni temu tez dosta³em ³adê z syren±
  
 
Czy jak siê zg³asza reklamacje modeli z prenumeraty to trzeba odes³aæ modele? Bo mi napisali od DeA ¿e nie muszê.
 
 
[quote]
2009-12-18 15:36:16, Dluqi pisze:
Czy jak siê zg³asza reklamacje modeli z prenumeraty to trzeba odes³aæ modele? Bo mi napisali od DeA ¿e nie muszê.
[/quote

ja zg³osi³em dwa razy i nie odes³a³em
  
 
Cytat:
2009-12-18 15:36:16, Dluqi pisze:
Czy jak siê zg³asza reklamacje modeli z prenumeraty to trzeba odes³aæ modele? Bo mi napisali od DeA ¿e nie muszê.


Nie odsy³a siê modeli. Zostaw je sobie i spróbuj wykonaæ na nich jakies proste konwersje-zmieñ lakier, ko³a, doklej kalkomanie, pomaluj wnêtrze.


[ wiadomo¶æ edytowana przez: simon2107 dnia 2009-12-19 10:26:01 ]
  
 
Cytat:
2009-12-19 10:25:43, simon2107 pisze:
Nie odsy³a siê modeli. Zostaw je sobie i spróbuj wykonaæ na nich jakies proste konwersje-zmieñ lakier, ko³a, doklej kalkomanie, pomaluj wnêtrze. [ wiadomo¶æ edytowana przez: simon2107 dnia 2009-12-19 10:26:01 ]




NIE PRA WDA!!!
Jak zg³asza³em reklamacjê modeli z prenumeraty to za ka¿dym razem kazano mi odsy³aæ wadliwe modele. Musia³em wype³niæ protokó³ szkody jaki otrzyma³em w za³±czniku zwrotnego maila jako PDF. Proceduralnie wygl±da to tak, ¿e po wype³nieniu protoko³u i po wys³aniu go razem z wadliwym modelem bêd±cym przedmiotem rzeczonej reklamacji, przez DEA powo³any zostaje bieg³y którego zadaniem jest ustalenie faktycznej niezgodno¶ci reklamowanego towaru. W chwili gdy ten stwierdzi, ¿e klient mia³ racjê i uzna podstawê do reklamacji, otrzymujemy orzeczenie od DEA o w/w decyzji. Je¶li za¶ bieg³y rzeczoznawca w swym orzeczeniu stwierdzi, i¿ reklamacja by³a bezpodstawna, wówczas kosztami zwi±zanymi z powo³aniem rzeczoznawcy i procedur± reklamacyjn± zostaje obarczony prenumeruj±cy. Koszt – bagatela 543z³.
Radzê wiêc ostro¿nie Panowie i Panie.



[ wiadomo¶æ edytowana przez: marecki271 dnia 2009-12-20 18:59:48 ]
  
 
Cytat:
2009-12-20 18:58:34, marecki271 pisze:
NIE PRA WDA!!! Jak zg³asza³em reklamacjê modeli z prenumeraty to za ka¿dym razem kazano mi odsy³aæ wadliwe modele. Musia³em wype³niæ protokó³ szkody jaki otrzyma³em w za³±czniku zwrotnego maila jako PDF. Proceduralnie wygl±da to tak, ¿e po wype³nieniu protoko³u i po wys³aniu go razem z wadliwym modelem bêd±cym przedmiotem rzeczonej reklamacji, przez DEA powo³any zostaje bieg³y którego zadaniem jest ustalenie faktycznej niezgodno¶ci reklamowanego towaru. W chwili gdy ten stwierdzi, ¿e klient mia³ racjê i uzna podstawê do reklamacji, otrzymujemy orzeczenie od DEA o w/w decyzji. Je¶li za¶ bieg³y rzeczoznawca w swym orzeczeniu stwierdzi, i¿ reklamacja by³a bezpodstawna, wówczas kosztami zwi±zanymi z powo³aniem rzeczoznawcy i procedur± reklamacyjn± zostaje obarczony prenumeruj±cy. Koszt – bagatela 543z³. Radzê wiêc ostro¿nie Panowie i Panie. [ wiadomo¶æ edytowana przez: marecki271 dnia 2009-12-20 18:59:48 ]



Te¿ o tym s³ysza³em, podobno wprowadzili t± procedurê, ¿eby ¶cigaæ oszustów i naci±gaczy...

PS. widzia³e¶ Marku zdjêcia Aleko z bañk± na mleko na naszym nowym forum?
wrzuci³em niedawno...
  
 
Widzia³em ALEKO z bañk±, widzia³em, piêkne foto...
Nostalgiczny widok - dzêki clasic


[ wiadomo¶æ edytowana przez: marecki271 dnia 2009-12-21 08:37:44 ]
  
 
Cytat:
2009-12-20 18:58:34, marecki271 pisze:
NIE PRA WDA!!! Jak zg³asza³em reklamacjê modeli z prenumeraty to za ka¿dym razem kazano mi odsy³aæ wadliwe modele. Musia³em wype³niæ protokó³ szkody jaki otrzyma³em w za³±czniku zwrotnego maila jako PDF. Proceduralnie wygl±da to tak, ¿e po wype³nieniu protoko³u i po wys³aniu go razem z wadliwym modelem bêd±cym przedmiotem rzeczonej reklamacji, przez DEA powo³any zostaje bieg³y którego zadaniem jest ustalenie faktycznej niezgodno¶ci reklamowanego towaru. W chwili gdy ten stwierdzi, ¿e klient mia³ racjê i uzna podstawê do reklamacji, otrzymujemy orzeczenie od DEA o w/w decyzji. Je¶li za¶ bieg³y rzeczoznawca w swym orzeczeniu stwierdzi, i¿ reklamacja by³a bezpodstawna, wówczas kosztami zwi±zanymi z powo³aniem rzeczoznawcy i procedur± reklamacyjn± zostaje obarczony prenumeruj±cy. Koszt – bagatela 543z³. Radzê wiêc ostro¿nie Panowie i Panie. [ wiadomo¶æ edytowana przez: marecki271 dnia 2009-12-20 18:59:48 ]



Cz³owieku - jeste¶ jedn± z osób przez które temat dotycz±cy kolekcji kultowych jest na tym forum w stanie agonii - czy teraz chcesz aby i ten temat zosta³ zamkniêty ?
Do czego d±¿ysz ??

Ja dwa razy reklamowa³em modelik z prenumeraty i nie musia³em wadliwego odsy³aæ.

  
 
Cytat:
2009-12-21 14:40:45, ro29 pisze:
Cz³owieku - jeste¶ jedn± z osób przez które temat dotycz±cy kolekcji kultowych jest na tym forum w stanie agonii - czy teraz chcesz aby i ten temat zosta³ zamkniêty ? Do czego d±¿ysz ?? Ja dwa razy reklamowa³em modelik z prenumeraty i nie musia³em wadliwego odsy³aæ.



nie musia³e¶?
To jak± kolekcjê prenumerujesz?