96143439 pilnie poszukiwane!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebuję części o numerze 96143439. To plastikowa rura zbiorcza, łącząca węże gumowe od chłodzenia, znajdująca się za silnikiem, bezpośrednio pod dolotem. Szukałem po sklepach, hurtowniach i nie ma szans jej kupic. Częśc jest do espero 1.8 i pasuje tylko z tego silnika( lub 2.0). Gdyby ktoś miał na zbyciu to cudo to byłbym wdzięczny. Moje gg 7161405 , mail mariuszochal@wp.pl
  
 
Cytat:
2009-11-18 18:58:12, Mariotruck pisze:
...Szukałem po sklepach, hurtowniach i nie ma szans jej kupic..."


Gdzie dokładnie sprawdzałeś? ..może podrzucimy inne pomysły

Bo np tutaj:
wychodzi na to że jest "na stanie" klik!

w Potaka tradycyjnie ..nie wierzę ..ale teoretycznie też mają
i to taniej ..klik!

Tu też jest ..POL PARTS..KLIK!

Czekam na Twoją listę gdzie pytałeś, może jednak cosik na miejscu się znajdzie, bo mie sie zdo, że coś cieńko szukałeś

P.S.
No i widzę , że Pstrusia też nie przesłuchałeś wcześniej

[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2009-11-18 21:35:01 ]
  
 
chyba mam cosik takiego
  
 
Cytat:
2009-11-18 21:25:58, bogdan1 pisze:
... w Potaka tradycyjnie ..nie wierzę ..ale teoretycznie też mają i to taniej ..klik! ...



W Potaku to jest tak, że na stronie w katalogu maja wszystko, a jak do nich się zajedzie nagle okazuję się, że nie mają. Będąc tam dowiedziałem się że ich stany magazynowe nie odpowiadają w zupełności temu co jest na ich stronie.
  
 
Cytat:
2009-11-18 23:50:57, Michal7e91 pisze:
.." W Potaku to jest tak, że na stronie w katalogu maja wszystko, a jak do nich się zajedzie nagle okazuję się, że nie mają..."


I tak jest u nich "od zawsze" !

Naprawdę nie mam pojęcia jakim cudem i na jakiej zasadzie jeszcze funkcjonują
  
 
Poszukaj w "KIMOTO" tel 22 8861080 228865266 stronka www.kimoto.pl ja tam byłem cosik mają tyle że trzeba dokładnie części oglądać. Ja kupiłem migacz no i leka tandetna podróba ale może być no i cena nie zawysoka.
  
 
Ja kupiłem tam wybierak i jak na razie Espero po tygodniu użytkowania stoi w warsztacie, bo padła łapa Więc jak na razie nie wypowiem się czy towar jest dobry
  
 
W Kimoto mają dobre ceny, ale nic poza tym. Jakość - wg mnie tragedia. Wszystko mają chińskie, oczywiście "oryginalne". Do tego straszne chamstwo tam u nich panuje. Jeżeli mam wybierać, to wolę kupić kilkaset metrów dalej w Akwimacie.
  
 
Dzieki wielkie za odzew w zasadzie to po godzinie bytności tego tematu na forum, już miałem ugadaną tą częśc z kolegą Krzys89 z forum. próbowałem edytowac temat ale stronka sie zawiesiła i dopiero dziś mogłem na nią wejśc

Jeśli chodzi o pytanie bogdana, to miejsc sprawdzania dużo nie było(okolice Będzina) hurtownie, bo w sklepach to tragedia. Po wpisaniu numeru w google wyskakiwał tylko Potak(odpisali że nie ma na stanie) a te które podał bogdan nie pojawiły się w google, a ich samych nie znałem ( oczywiście dzieki wielkie za namiary tych hurtowni). Niestety bez auta i pracując do późnego popołudnia niewiele sie da załatwic.

Natomiast tak jak myślałem, na forum sie nie zawiodłem Tylko szkoda że nie mogłem przez ten czas się zalogowac i odwołac tematu.

Jeszcze raz dzięki za zaangażowanie (mam nadzieję że ta częśc do mnie dotrze )

Ps: Sorki nie mam "ci" w klawiaturze, coś się zrypało
  
 
Ja również poszukuje magistrali wodnej do 1.8 , 2.0
  
 
Cytat:
2014-11-03 13:18:04, certiif pisze:
Ja również poszukuje magistrali wodnej do 1.8 , 2.0

daj foto jak to wygląda
  
 
Kupiłem, temat nieaktualny.
  
 
Cytat:
2014-11-08 15:18:11, certiif pisze:
Kupiłem, temat nieaktualny.



to moze chociaż foto paragonu ??