Oferta tuningowa z LADA BARATI KOR

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie
Własnie dostałem o kolegi Csaby z Węgierskiego klubu łady maila z ofertą dla nas. Chodzi o specjalne "tuby " wykonane ze stali nierdzewnej montowane na gaźniku ( dokładnie na wlocie do gardzieli w obudowie filtra powietrza), które Zdecydowanie poprawiaja przepływ powietrza do gaxnika. Dzieki temu uzyskuje się : lepsze przyspieszenie i bardziej równowmierna przace silnika.
Patent jest sprawdzony, wegrzy stosuja go dosc powszechnie, wykonanie perfekcyjne ( csaba je produkuje). Polecam. Cena - 15 EUR czyli ok 66 złotych. Taki patent ma w swojej 2107 Jasiu. mendrala.Może npisz coś jasiu n ten temat więcej - bo stosujesz to juz od dłuzszego czasu. Jesłi ktos z Was chce to kupic teraz - moze przywieźć nam na zlot te 'Wkladki" Zoli. Jutro postaramy sie wsadzic to na strone , bo dziś Konradowi(konrii) padł komputer.
Paweł

[ wiadomość edytowana przez: pawel_krakow dnia 2003-08-28 23:16:06 ]
  
 
Aha fotki tego patentu zamontowanego w samochodzie mozna zobaczyc na www.celtia.hu/ladaklub/ w relacji z tegorocznego zlotu. Polecam
  
 
Czy instalowanie czegos takiego ma sens jezeli zasilam silniczek gazem?
  
 
Chyba tak bo są dwie wersje - dla gazu i dla silników zasilanych benzyną. Jutro beda fotki na forum i opisy. No chyba,ze młody dzis to wsadzi , bo widze ,ze dogadał siez komputrem
  
 
Fotki mozna zobaczyc w zdjeciach zrobionych przeze mnie w Sulejowie. Wkladke mial zamontowana Arno (zdjecie mojej tez tam jest). Wydaje mi sie, ze idealna bylaby kombinacja obu rozwiazan. Niestety z powodu wejscia w posiadanie 2 Dellorto juz raczej sie nie bede bawil.
jasiu
  
 
jasiu???jak to ? przecież po założeniu dellorto dopiero zacznie się zabawa
Paweł
  
 
skad macie dellorto? tez bym chcial tos ie da kupic, jak tak to za ile i u kogo?
  
 
"dellorto" - moze jakis krotki opis dla laikow?)
  
 
Jurass mozna trafić takie cóś ale trzeba szukac na różnych stronach klubów (np. niedawno sprzedawała gośc Fiat &furiousa) a ogłoszenie było chyba nawet na naszej giełdzie.Cenby oscyluja wokół 400-600złotych. Te dellorto natomiast , które ma jasiu są przywiezione prosto z Włoch i sa po kompletnej regeneracji( Cena podobna jak u nas (100EUR).Ale na zachodzie jest tego pełno. Jonathan z Anglii, który był teraz na węgrzech miał załozonego jednego podwójnego Webera 45 Dcoe i naprawde nieźle to chodziło.
Bernard!
Dellorto lub Weber to po prostu podwójne gaźniki(akurat w tym przypadku, bo robili tez oczywiscie zwykłe) , które były instalowane autach sportowych z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych (alfa , ferrari, lancia, i wielu innych)a daja dosc duzego kopa(dziei swej prostej acz żarłocznej budowie ale oprócz samych gaxników zwykle zalecana jest jeszcze "lekka modyfiakcja rozrządu" i w ogóle silnika . Wtedy osiągasz najwięcej przyrostu mocy( w zwykłej ładzie 1,5 mozna mieć dzieki temu nawet ponad 100KM
  
 
http://www.vfts.prv.pl
DELLORTO
Ja juz je mialem zalozone, ale niestety nie zagraly powyzej 2tys obrotow - niedlugo drugie podejscie!
Niedlugo zdjecia!