Gdzie wiatrak dmucha? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
OK dzięki za odpowiedzi. Nie byłem pewny poprostu.
Niezłe z Was zgrywusy BTW. Musze kiedyś na jakiś zlot wpaść...
  
 
Adasco - zachowój sie
  
 
No chwilę mnie nie było. Zwracam honor i wszystko inne. Po przeprowadzeniu eksperymentu polegającego na połączeniu za pomocą przewodnika miedzianego punktów stykowych włącznika termicznego wiatraka wspomagającego wodny układ chłodniczy jedostki napędowej mojego bolidu stwierdzam co następuje:
-wiatrak się kręci
-kręci się w inną stronę niż mi się wydawało
-teoria wypukłym do przodu poszła się .... poszła sobie

Niniejszym wszystkich oszukanych przeze mnie proszę o składanie pozwów sądowych u mojego adwokata

Z poważaniem
Piotr
  
 
Adasco,no o takie rzecz to ja Cie nie podejrzewałem."chlopaki fajnie dmuchaja....."
  
 
no prosze !!! szykuje siępraca magisterska kierunek obrotów i kierunek ciągu wiatraka a orientacja seksualna niektórych członków klubu.
na marginesie prawdziwy temat pracy magisterskiej
"wpływ pozycji kucznej na proces defekacji" (dla niewtajemniczonych proces srania)
  
 
Piotr ze Zgłobic - ale tak do końca to nie jestes pewien????
Mi teraz zmieniali chłodnice i naprawiali wiatrak - ciekaw , w która strone bedzie się kręcił
  
 
Cześć Paweł
Jak widziałem na własne oczy, to wierzę. Elektryka w aucie oryginalna nic nie przerabiane. Pierwszy właściciel (no pierwszy to był mój ojciec) a odwrotnego podpięcia możliwości nie ma. Ale teraz mam schiz - chodzę i oglądam wiatraki -w kompach, autach, gdzie się da. Po dłuższych obserwacjach napiszę. Dziś spróbóje wymusić pracę wiatraka w Prelude zobaczymy jak japońce kręcą.
Generalnie nie chodzi mi już o kierunek tylko tym "wypukłym do przodu"
  
 

E no - najwazniejsze ,że sie kręci i chłodzi oi chodzi.
U mnie tylko kabalek sie odpiął- i po bólu- na szczęscie
Paweł
  
 
Jeszcze przy okazji wiatraka pytanie - przy jakiej temperaturze się włącza? Tzn jak mamy zieloną skalę to mniej więcej przy 1/2? 1/3?
Pytam bo ja musze go ręcznie aktywować(puki nie naprawie) a przy parkowaniu przy 1/2 zielonego zagotowała się mi woda.
  
 
U mnie włącza się kiedy wskazówka jest dokładnie pionowo (zasłania symbol termometru) Jeśli się gotuje woda na polowie zielonego pola to sprawdź sobie korek chłodnicy. Mi nie trzymał ciśnienia, płyn grzał się bardzo i chcialo gotować ale włączyłem grzanie na maxa i dojechałem (ale był czad +30 st i grzanie max )
  
 
A u mnie wlacza sie wiatrak zaraz za polowa zielonego pola.