Dyskusja i ankieta w sprawie shoutboxa - Strona 1.5

Ankieta: Według mnie, shoutbox powinien:
znaleźć się na górze strony
pozostać na dole strony
jest mi to obojętne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hmmm ankieta ... to brzmi dumnie ... podejmujmy decyzję na podstawie ankiety ... ankieta to głos ludzi ... ferefere sratytaty ... widać, że ludzie się angażują - 21! głosów (w tym 6 kolegów/koleżanek, którym to wisi bardzo niskim kalafiorem) ŁAAAAAAŁ. Frekwencja nawet wyższa niż na wyborach Sołtysa w Pasikurowicach.

Można by ten wątek połączyć z równoległym wątkiem o zmianach zasad dot. ankiet.

Tylko później prosimy bez głosów w stylu "zróbmy to i tamto" albo "to i tamto mi się nie podoba". Kalor ja widzę, że "jak się weźmiesz to zrobimy".



[ wiadomość edytowana przez: Pre100n dnia 2009-11-21 00:18:21 ]
  
 
Luzik Preston... Mam nadzieję, że część ludzi chce bardziej poznać shoutboxa zanim zagłosują i poczekałbym z opinią na temat frekwencji to końca ankiety...


Nie wiem czy ktoś ma coś przeciwko ale powiedzmy w niedzielę przeniosę Shouta na górę strony - tak dla porównania i zobrazowania jakby to wyglądało.
  
 
Dobry pomysł, bo ja nie wiem w sumie jak mam zagłosować
  
 
A nie lepiej przenieść SB na forum do kategorii ogólnej na dole? Nie trzaba bedzie za dużo przewijać w dół aby zobaczyć co się tam dzieje (na tym SB oczywiście). Do tego będzie go wiecej osób odwiedzać bo na główną ludzie rzadziej zaglądają niż na forum...
  
 
Falcon, forum jest częścią motonews. Do nas należy strona główna i tylko na niej możemy wprowadzać zmiany. Nie mamy technicznej możliwości administrowania i edycji serwisu motonews.
  
 
Prawda jest okrutna.Ludzie szukają odpowiedzi na problemy więc zaglądają na forum a nie na stronę klubu.Sam tak mam.
Z drugiej strony jest to nowość i potrzeba czasu żeby chat zaczął tętnić życiem.
A co z tematami na Shoutboxie?Mam rozumieć że dotyczące kłopotów z autami odpadają!?!
pozdrawiam
  
 
Lipa z tym SB na górze
  
 
warzywisko a dlaczego niby miałyby odpadać takie tematy? W żadnym wypadku

Nie będziemy nikogo gonić z sb dlatego, że przerywa w spamowaniu choć wiadomo, że w przypadku złożonego problemu lepiej jest napisać o tym na forum (a jeszcze lepiej pomęczyć się trochę z wyszukiwarką ), bo na shoucie taka wiadomość może dość szybko przejść na kolejne strony, gdzie wątpię aby wiele osób zaglądało.
  
 
A ja bym go upchną z boku
w kolumnie po lewej w opcji powiększenie kolumny( najlepiej pod menu , wyszukiwarkę dać przed menu a reklamy na sam dół ) lub zrobić po prawej .
Jak dla mnie sb na górze lub na dole to jakaś pomyłka ;/
bo tam powinny się znajdować jakieś ważne informacje .
  
 
Ankieta zakończyła się w czwartek i jej wyniki przedstawiają się jak poniżej



Dziękuję wszystkim za udział w głosowaniu.
Póki co wątek pozostawiam nadal otwarty.

Pozdrawiam,
Kalor
  
 
szkoda ze nic nie odpisałeś na mojego posta ;/
bo sadze ze to też była ciekawa opcja

[ wiadomość edytowana przez: Diviz dnia 2009-11-29 23:29:43 ]
  
 
Diviz, szczerze mówiąc ciężko mi sobie wyobrazić jakby to miało wyglądać. Z zasady shout powinien być widziany od razu w całości - przynajmniej nie widziałem nigdzie czegoś takiego o czym Ty wspomniałeś. Jeśli masz przykład, podeślij mi linka do takiej strony

Zmniejszyłem wysokość SB tak, że na 19 calowym monitorze widzę tytuł i 2 pierwsze linijki tekstu. Myślę więc, że tragedii w tym względzie nie ma. Większość myszek ma teraz scrolla , więc jeśli nagłówek kogoś zainteresuje to przewinie w dół - sprawa prosta i oczywista

Zobaczymy na ile sb będzie przeszkadzał - jest to po prostu nowość, do której też w pewnym sensie trzeba się przyzwyczaić
  
 
u mnie Sb jest duży tzn dużo zajmuje na 17" widzę tytuł loginy i 10 linijek tego co piszą no chyba ze tak miało być


[ wiadomość edytowana przez: Diviz dnia 2009-11-29 23:55:29 ]