Czerwona Ładzianka 2107 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ej wrzucaj fotki na np imageshack.us a nie linki z naszej-klasy
  
 
aktualne fotki






Z wczoraj


  
 
jutro wstawie fotke jak wyglądają drzwi
  
 
Jakbyś szukał inspiracji na te czarne progi:





-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
samochód jak na razie będzie cały czerwony a progi tego co pamiętam są pomalowane tym Hydrobitem czy jakoś tak ten środek do konserwacji podłóg

Ortografia!

[ wiadomość edytowana przez: mwarchalowski dnia 2010-03-13 10:56:10 ]
  
 
Samochód najprawdopodobniej bezie szedł na sprzedaż jak nikt nie kupi na złom




[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2010-07-03 23:13:24 ]
  
 
juz przeszła Ci ładzina? czy akuratnio ta Ci przeszła??ja bede mial ładną łade do sprzedania, wiec warto sie zastanowic czy jak na złom pojdzie a bedziesz chcial w przyszłosci lade czy nie zostawic zapasu czesci
  
 
Tą ladę sprzedam lub zezłomuje kurde szkoda mi jej będzie le ani nią nie jeżdżę ani nic stoi i zajmuje miejsce w garażu a trochę kasy musiał bym w nia włożyć powiem ze nawet sporo oczywiscie jak tylko będę miał prawko składam kase i kupuje druga lade 2107 innych samochodów powie mze nie toleruje zabardzo była na otomoto 1 śliczna jak nówka 91tys przebieg lakierek sliczny wszystko za 5 tys 91r jakby na tą był ktoś chętny to ja za 500zł opyle tylko bez przeglądu i akumulator szmelc
  
 
Cytat:
2010-07-04 00:41:53, 2107-PROJECT pisze:
juz przeszła Ci ładzina? czy akuratnio ta Ci przeszła??ja bede mial ładną łade do sprzedania, wiec warto sie zastanowic czy jak na złom pojdzie a bedziesz chcial w przyszłosci lade czy nie zostawic zapasu czesci




ja to za jakieś 2 lata kupie lade zależy jak szybko kase uskładam
  
 
Cytat:
2010-07-04 12:37:55, Astro2107 pisze:
ja to za jakieś 2 lata kupie lade zależy jak szybko kase uskładam



I ja tak samo!
  
 
SPRZEDAM !!!!!!!!!!!!!!!! PILNE INFO W SPRZEDAM ZAMIENIĘ !!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cena 350 zł
  
 
Mała Pamiątka po Ladziance







  
 
przykre tło do zdjęć....
  
 
Niestety kurde żeby samochód w dość dobrym stanie tam trafił ach szkoda słów chciałem żeby była zostawiona ale otrzymaliśmy zgodę z banku na zezłomowanie więc zezłomowaliśmy zarąbiście mi jej szkoda no ale cóż czekam do prawka składa kaskę i kupuje następna 2107
  
 
nie kupisz
  
 
Cytat:
2010-07-16 22:02:57, janisz pisze:
nie kupisz




czemu tak sądzisz
  
 
Bo dorośniesz i zobaczysz że za grosze kupisz fajniejsze autko
  
 
Cytat:
2010-07-16 23:26:29, janisz pisze:
Bo dorośniesz i zobaczysz że za grosze kupisz fajniejsze autko


  
 
Jak się uprze to czemu? Ja sam wiem co można kupić, ale jak zrobię prawko to i tak będzie tylko i wyłącznie Łada