Spot Lodzko-Warszawski - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
..Pabelo - nie wymiekaj, ładuj sie w ałdi i wiosłuj na spota



Czyli dla utrwalenia:

Niedziela 20 XII
Restauracja "Alhambra"

Reymonta 33
96-100 Skierniewice

Godzina 15:00

All is kla?

[ wiadomość edytowana przez: AndrzejMT dnia 2009-12-16 09:51:43 ]
  
 
gumbas szt 1
  
 
Skierniewice nie po drodze - odpadam życząc udanej zabawy
  
 
zupper to jest raptem 20km w bok od katowickiej, dla kluski to nic

z mojej strony sztuk 2
  
 
Mnie wychodzi nie malo Km wiecej,
przykro mi tym razem odpadam.

Do Polichna jeszcze bym doleciał.
  
 
Hmmm jak narazie 2 osoby odpadly i zadna nie doszla
  
 
..To może zaprosimy jakies "hostessy" z okolic
  
 
Chopy mamy zarezerwowane 20 miejsc na sali dla palaczy !!!

Termin:
niedziela 20.12 od 15.00 (można wczesniej)

Hasło: LOB

Dane miejsca:

"Alhambra" Restauracja
www.alhambra-sk.com

Reymonta 33
96-100 Skierniewice
46 832 35 32

Zrezygnowali z zaliczki od osoby 10 zeta - problem ze przesłaniem.

Polichno lepsze dla "partyzantów" ..... lasy, ziemianki i tam takie podobne ......... zatęskniło się jednym słowem .... co?

next time można w lasach parczewskich ...... też bardzo dobre tradycje ........

siema do zobaczyska
  
 
"Pietia" - chemik, chyba dasz radę trochę jakby bliżej na spota.

SZANSE WZROSŁY !!!

poprzednio pisałeś:

"A ja mysle ze tu z nami z Warszawy i okolic bedzie problem, wiec moze by sie najpierw spytac kto z tych co juz sie zadeklarowali przyjedzie te 130 (lub wiecej) kilometrow w jedna strone. Tu moze chodzic i o koszty przejazdu ktore wcale nie beda mniejsze od zarcia ktore sie kupi na miejscu, i o czas, bo ze 3 godziny w obie strony lacznie z przejazdem przez Warszawe to sie pewnie zejdzie minimum...
Szczerze mowiac nie mam pojecia czy my bysmy sie pojawili, ale szanse dla nas na pewno maleja. "
  
 
..Panowie czy bierzecie swoje Panie?..Nie to żebym ten tego.. Raczej dlatego iż zabieram ze soba swoją Żonę i pytała..

Pabelo - wierze w Ciebie? Bierz Katalog KSa i działamy, moze to Cię zachęci
  
 
buuu dla palaczy, kicha. Kto jeszcze pali w tych czasach?

Wlasnie chemik, teraz jest niewiele dalej niz nad Zalew, a droga znacznie lepsza Bierz Anie i wpadajcie.

Andrzej wiekszosc wpada z poloweczkami w tym i ja.
  
 
znajomy ze Skierniewic, mowi ze to jedyna rozsadna knajpa w tym miescie i do tego bardzo fajna Najprawdopodobniej wpadnie wraz z malzonka i dolaczy do naszego wesolego grona
  
 
Nie znam lokalu i nie wiem,czy jest on w miescie,czy przy trasie,ale bedzie gdzie "dylizansami" zaparkowac?
  
 
Mapka google z dojazdem z Wawy

Wyglada ze jest gdzie zaparkowac, choc te fotki satelitarne nie sa najlepszej jakosci. Najwyzej bedzie trzeba sie przejsc pare metrow
  
 
Ja również rezygnuje ze Skierniewic do Polichna jak najbardziej, udanego spotu życzę.
  
 
Cytat:
2009-12-16 10:49:57, fatboy82 pisze:
zupper to jest raptem 20km w bok od katowickiej, dla kluski to nic z mojej strony sztuk 2


Lecę z małżonką z Kielc koło Mniowa, i Polichno to jeszcze pół biedy, ale Skierniewice to usz przydługo dla małzowiny..i jeszcze ten gnój na drogach
  
 
zmiana miejsca na dobre nie wyszla...
to co w Polichnie ??
  
 
Mi wsio ryba, choc do Skierniewic mam blizej Jednak fakt faktem, ze ubylo 3 samochody, a nie doszedl zaden
  
 
coś mi się zdaje że zamiast 15 osób będzie 5
  
 
Cytat:
2009-12-17 18:09:47, gumbas-66 pisze:
coś mi się zdaje że zamiast 15 osób będzie 5



Moim skromnym zdaniem powinno zostac Polichno,przeprosic i odwołac rezerwacje w Skierniewicach i w wiekszym gronie sie spotkac

Ale gdzie by nie było ja i tak sie melduje