[Robol87] Modyfikacje białasa:) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Aktualizuje listę zmian, wykreślam rzeczy które już nabyłem i oczekują na montaż a przy okazji dopisuje nowe 2) Alufelgi i opony 195/50 R15 3) Rozpórka przednich kielichów 4) Wymian tylnich lamp (przednie zostają) 5) Wygłuszenie auta Dołożenie przedniego zderzak z halogenami 10) Dołożenie elektrycznych szyb x4 11) Dołożenie elektrycznych lusterek (czekam na paczkę ) 12) Dołożeni przełącznika z 6-cio biegową pracą wycieraczek wraz z przekaźnikiem. 14) Budowa nowego tunelu środkowego wraz z podłokietnikiem i nawiewami dla pasażerów tylnej kanapy 15) Oświetlenie na biało nóg kierowcy i wszystkich pasażerów po otwarciu odpowiednich drzwi 16) Polerowana pokrywa zaworów silnika (czeka na polerkę i podmianę) 17) Podgrzewane fotele 1 Kierownica, gałka zmiany biegów, dźwignia ręcznego obszyta skórą (chromowany przycisk ręcznego) 19) Dołożenie gniazda zapalniczki w bagażniku wraz z dodatkowym oświetleniem 21) Uchwyt na napoje dla kierowcy Po świętach dalsza aktualizacja
  
 
Witam po świątecznej i sylwestrowej przerwie

Przyszły do mnie halogeny... i mam takie pytanie. Jest tam czarna wtyczka na 2 piny i 3 kabelki zakończone konektorami... ia takie pytanko, jak to podłączyć, po co są te 3 dodatkowe kabelki:








[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-01-08 22:21:16 ]
[ powód edycji: Poprawienie linków ]
  
 
Hej, witam wszystkich.


Nie wiecie może czy regulowana kolumna kierownicy od MK5, MK6 (tak pisze na aukcji) pasuje do MK7??

A może ma ktoś coś takiego na sprzedaż??

Pozdrawiam.
  
 
Teraz już wiem że kolumna z MK5, MK6 z kierownica bez poduszki nie pasuje ze względu na wielkość koła zębatego przy kierownicy (ja mam MK7 i czteroramienną kierownice z poduszka).

Czy ma ktoś może taką regulowana kolumnę która podejdzie do kierownicy z poduszką??


Pozdro
  
 
Czytam od początku i Ci powiem, że też mam w papierach 1,3 a realnie mam 1.6 16V Co najlepsze swapa nie robiłem nawet lepiej bo mniej o te 50 zł na oc jest W sumie to też mam "białą perłę" Życzę powodzenia w modowaniu
  
 
Cytat:
2010-01-12 14:58:35, lencol pisze:
Czytam od początku i Ci powiem, że też mam w papierach 1,3 a realnie mam 1.6 16V Co najlepsze swapa nie robiłem nawet lepiej bo mniej o te 50 zł na oc jest W sumie to też mam "białą perłę" Życzę powodzenia w modowaniu




Witam, witam.
Też SWAPa nie robiłem, może to jakaś seria, ukłon w stronę młodych kierowców hehe.

Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie
  
 
Jaki ja głupi byłem.. te kabelki to do żarówki w halo

Niedługo nowe fotki zgromadzonych skarbów..

Pozdrawiam forumowiczów.