[spinacz25] Essina sprzedana, End of part 1 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
obecnie auto stoi na 14 a chciałbym np. RS7 co do gleby nie może być za nisko bo mam założoną rozpórkę dolna plus osłonę silnika - obecnie przy większej muldzie na drodze i tych kolach przydzieram ów osłoną a że dzięki niej jest bardzo czyściutko pod maska itp. to nie chce się jej pozbywać
  
 
Wszystko ładnie pięknie, ale nie pasuję mi dwie rzeczy: przednie lampy i te czarne listwy boczne.
  
 
Cytat:
2011-03-30 23:17:12, Clipper_skce pisze:
Wszystko ładnie pięknie, ale nie pasuję mi dwie rzeczy: przednie lampy i te czarne listwy boczne.



lampki już dawno upolowałem bo się takich sporo trzeba naszukać a nie dość, że rzadkie to i do tanich nie należą świeca po prostu super - wcześniej miałem z rs-a ale bez porównania. Co do listew to mam białe ale przymierzałem i nie podoba mi się. Czarne lepsze
  
 
A coś z tymi pomarańczowymi kierunkami robisz ??
  
 
Cytat:
2011-03-30 23:33:06, Kijarasz pisze:
A coś z tymi pomarańczowymi kierunkami robisz ??



nom właśnie mnie się podobają pomarańczowe i koło morette tez bym takie widział ale póki co taki set up zostaje i nic nie będzie zmieniane przez najbliższy czas no może tylko lampki w drzwiach bo już nie zdążyłem założyć z braku czasu
  
 
no kamil nareszcie. ile mozna czeac
  
 
Cytat:
2011-03-30 23:38:15, spinacz25 pisze:
nom właśnie mnie się podobają pomarańczowe i koło morette tez bym takie widział



dokładnie tak samo bym to widzial
  
 
Cytat:
2011-03-31 07:00:13, smallsize pisze:
no kamil nareszcie. ile mozna czeac



nawet mi nie mów wiesz ile się naczekałem żeby te graty w końcu założyć wszystkie na auto a nie na raty?;p
  
 
Cytat:
2011-03-31 08:47:33, Zbysio007 pisze:
dokładnie tak samo bym to widzial



to myślę załatwić w przyszłości
  
 
Cytat:
2011-03-30 22:52:38, spinacz25 pisze:
mijałeś mnie swoim essem czerwony rs z czarnymi cosielookami? w środę jechałeś w Żywcu w stronę centrum a ja skręcałem z mostu solnego w stronę Bielska Zresztą przejeżdżam praktycznie w każdy weekend przez Twoje okolice jak lece na Krk



Nie RS a XR Nie cossielooki a jakieś no name Ale fakt mogłeś mnie widzieć bo codziennie tamtędy jade z roboty
  
 
no fajnie wyglada to twoje wozidlo Kamil.
jakas inna fela i lotka i bedzie git.trzeba bylo mowic to z mojego zielona bym sciagnal .
  
 
Jak masz założone nakładki na progach, tj. napis ford rs jest z przodu czy z tyłu? Bo w najbliższej przyszłości czeka mnie montaż takich samych i wcześniej były założone napisen do tyłu, ale w/g mnie bardziej pasuje napisem do przodu.

Autko fajne, zadbane, ale dobra felga to podstawa
  
 
No kiedy my się wreszcie zespotujemy Spinacz? Priv!!
Opchnij mi te fele jak Ci sie znudzą. Ja nad 14" chyba nie wyjdę przy jakości dróg którymi jeżdzę do roboty.
  
 
Kamil biało czarna sesja zdjęciowa bedzie musiala sie wkrótce odbyć
  
 
Cytat:
2011-03-31 20:07:56, Sjepka pisze:
Nie RS a XR Nie cossielooki a jakieś no name Ale fakt mogłeś mnie widzieć bo codziennie tamtędy jade z roboty



ale mi tam mignąłeś i to nie pierwszy raz
  
 
Cytat:
2011-03-31 20:13:54, aleks27 pisze:
no fajnie wyglada to twoje wozidlo Kamil. jakas inna fela i lotka i bedzie git.trzeba bylo mowic to z mojego zielona bym sciagnal .



ostatnio widziałeś go tylko w serii lotka juz nagrana tylko odebrać muszę niemniej dzięki
  
 
Cytat:
2011-03-31 20:20:17, Pele19m pisze:
Jak masz założone nakładki na progach, tj. napis ford rs jest z przodu czy z tyłu? Bo w najbliższej przyszłości czeka mnie montaż takich samych i wcześniej były założone napisen do tyłu, ale w/g mnie bardziej pasuje napisem do przodu. Autko fajne, zadbane, ale dobra felga to podstawa



tez wpierw chciałem znaczkami do tyłu ale u mnie są do przodu i tak też to fabrycznie ma być zamocowane fela to na razie plany na przyszłość
  
 
Cytat:
2011-03-31 22:21:55, kcprski pisze:
No kiedy my się wreszcie zespotujemy Spinacz? Priv!! Opchnij mi te fele jak Ci sie znudzą. Ja nad 14" chyba nie wyjdę przy jakości dróg którymi jeżdzę do roboty.



nom muszę się wybrać tam gdzieś w Twoje okolice to wtedy będzie meeting jak będę mieć co założyć na samochód to można myśleć o opychaniu
  
 
Cytat:
2011-04-01 00:06:27, Tigerbart pisze:
Kamil biało czarna sesja zdjęciowa bedzie musiala sie wkrótce odbyć



jest jeden problem biały przy czarnym będzie wyglądać jak koza (taki wysoki) i ubogo (takie NIE wypasiony)
  
 


dzisiaj w ramach dotlenienia się przeprowadziłem kable i spiąłem wszystko do kupy - lampeczki dają świetny efekt jak się robi ciemniej fotki robione telefonem więc słaba jakoś ale na żywo jest super