[spinacz25] Essina sprzedana, End of part 1 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-12-21 12:21:03, everlast pisze:
weichers dedykowany? jak tak to jest fajna i strasznie lekka



si senior jest bardzo lekka nie wiem czy wazy tyle co papier;D już na samochodzie i prezentuje się zacnie;p
  
 
fajne świecidełko
miałem też zakładać, ale nie wiem jak to się ma do wytrzymałości kielichów...
  
 
ładna rozpóreczka, też taką bym chciał. Szukam już jakiś czas do swojego RSa mkVII ale nie mogę znaleźć, a jak są to po 600zł...
  
 
Cytat:
2009-12-21 20:47:39, Escobarto pisze:
fajne świecidełko miałem też zakładać, ale nie wiem jak to się ma do wytrzymałości kielichów...



do wytrzymałości chyba lepiej bo sama rozporka usztywnia wiec powiedzmy sobie ze te kielichy już tak mocno nie pracują jak bez niej. Jest ona dedykowana więc nawet otwory montażowe są specjalnie niżej od samego pierścienia rozporki - w MK6 na kielichach są takie jakby wargi wiec pierścień rozporki się na nich opiera a w miejscu śrub są zagłębienia tak ze rozporka bezpośrednio styka się z blacha i śrubę można dokręcić tak jak była oryginalnie - jednak oryginał to oryginał ja dostrzegam tylko jej zalety gdyż wad nie zaobserwowałem;p i co ważniejsze +10 punktów szacunku;D jest to aluminium oryginalny wyrób Wiechers Sport I JEST MEGA LEKKA dosłownie w szoku byłem jak chwyciłem do ręki - od razu mowie dla meni to nie ma różnicy bo mam diesla ale zmniejszanie masy w sporcie nabrało dla mnie nowego znaczenia;p



[ wiadomość edytowana przez: spinacz25 dnia 2009-12-21 21:00:55 ]
  
 
Cytat:
2009-12-21 20:47:39, Escobarto pisze:
fajne świecidełko miałem też zakładać, ale nie wiem jak to się ma do wytrzymałości kielichów...



Na pewno polepszy. Tazz nie miał rozpórki przy glebie kielich mu pękł. W modnkach była seryjnie montowana, więc na pewno nie pogorszy.
  
 
Cytat:
2009-12-21 21:33:42, Snale pisze:
Na pewno polepszy. Tazz nie miał rozpórki przy glebie kielich mu pękł. W modnkach była seryjnie montowana, więc na pewno nie pogorszy.



jak najbardziej się zgadzam Snale
  
 


Tytułem zachęty można zgadywać co to i jaki ma rozmiar
  
 
Spinacz o ile dobrze kojarzę to całkiem nie dawno pojawiły się te alusy na allegro. Rozmiar 17 lub 16 bo innych nie oglądam. Cena była nawet nawet tylko rozstaw mi nie pasował
  
 
17" szeroka na 7,5" opona 205/40
  
 
Mylicie się panowie chociaż 7,5 szerokości się zgadza ale tylko to i nie były na allegro chociaż są nowiutkie - nigdy nie widziały drogi tak samo jak oponki ale zgadujcie dalej w nagrodę więcej fotek
  
 
Cytat:
2010-03-07 20:20:47, spinacz25 pisze:
Mylicie się panowie chociaż 7,5 szerokości się zgadza ale tylko to i nie były na allegro chociaż są nowiutkie - nigdy nie widziały drogi tak samo jak oponki ale zgadujcie dalej w nagrodę więcej fotek



były były,dokładnie ten wzór kojarzę...ale tamte były używki.
  
 
Cytat:
ale zgadujcie dalej w nagrodę więcej fotek



A może to jest 215/35 i 18" co ??
  
 
Cytat:
2010-03-07 20:32:19, sebastianb43 pisze:
A może to jest 215/35 i 18" co ??



bliziutko a więc 18" 7,5 szerokości opony 225/35/18 i wszystko śmiga ben najmniejszego nawet otarcia o cokolwiek
  
 
a miałem pisać 225 ale mowie będzie Ci obcierać a więc nie.. fajnie wyglądajią daj jeszcze jakies foto ..
  
 
Cytat:
2010-03-07 20:35:37, spinacz25 pisze:
bliziutko a więc 18" 7,5 szerokości opony 225/35/18 i wszystko śmiga ben najmniejszego nawet otarcia o cokolwiek



Poczekaj aż glebę założysz

Konkretna feldzia
  
 
Az jestem ciekawy jak sie jezdzi Essem na 18"
  
 
Cytat:
2010-03-07 20:43:30, rene pisze:
Az jestem ciekawy jak sie jezdzi Essem na 18"



Nie wiem czy można to nazwać jazdą
Chciałem też pisać że 18stki ale jakoś wydawało mi się to niemożliwe
  
 
Zapodaj foto od boku auta
  
 
No i z czego zamierzasz założyć hamulce? Bo przy 18" to nawet z monde v6 będą wyglądały licho.
  
 
A więc panowie dość chwalenia się i już wyjaśniam Fele niestety nie są moją własnością kupił je w lokalnym sklepie mój przyjaciel do swojego ROVER'a a ja tylko mu je przechowuje. W sobotę przy przeglądzie essa postanowiliśmy je założyć jako że mają podwójny rozstaw śrub (4x108 i 4x114,5 czy jakoś tak) i zobaczyć jak się prezentuję a prezentuję się super i myślę teraz o kredycie studenckim jako że do tanich nie należą dzięki ET które nie pamiętam czy wynosi 38 czy 40 koło siadło bez problemów i jest jeszcze miejsce przy maksymalnym skręcie żeby włożyć palec a koło też nie wystaje po za obrys błotnika Sorki ze auto takie brzydkie i brudne ale w sobotę sypał u meni normalnie śnieg i nie było mowy o myciu Nie mniej jednak fotki są dowodem ze 18 w escorcie siedzi...i to jeszcze jak Niestety dekielki zostały w domu bo to był czysty spontan żeby je założyć