[MKVI] Czy klima od 1.6 16V podejdzie PnP do RS??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie chciałem się zapytać czy takowe coś podejdzie bo nie wiem czy gdyby się zdarzyło to kupić coś takiego a się rozglądam..
  
 
halo halo nikt nie wie?trochę poczytałem na forum bo chyba już był wątek podobny ale nie dowiedziałem się zbyt wiele
  
 
Ok rozumiem,że nikt nie wie zatem może ktoś wymieni jakie elementy wchodzą w jej skład, jeśli chodzi o essa??
  
 
kolego sprężarka, nagrzewnica, panel sterujący, węże oraz przewody, inna łapa ktora trzymie alternator + sprezarke, przekaźniki, chłodnica klimy z wentylatorem?
jak ktos cos jeszcze wie niech doda bo pisze z pamięci.
pozdro
  
 
Cytat:
2009-12-13 10:29:44, tgkone pisze:
kolego sprężarka, nagrzewnica, panel sterujący, węże oraz przewody, inna łapa ktora trzymie alternator + sprezarke, przekaźniki, chłodnica klimy z wentylatorem? jak ktos cos jeszcze wie niech doda bo pisze z pamięci. pozdro



Mam rozumieć,ze to wszystko nie pasuje czy wymieniasz skład klimy a nie pasuje tylko łapa trzymająca alternator i sprężarkę??
  
 
Nie wszystko pasuje, inne są łapy alternatora + łapa pompy wspomy.
Do tego dochodzi całkiem inny przewód od przekładni do pompy - jednak można zaadaptować z XR3i.
  
 
mówisz,ze łapy można zaadoptować z Xr3i?? czy klimę? bo akurat chodzi mi o klimę z 1.6 mam możliwośc kupna i teraz się zastanawiam czy gra warta świeczki
  
 
Cytat:
2009-12-13 19:34:49, GrzEE pisze:
Do tego dochodzi całkiem inny przewód od przekładni do pompy - jednak można zaadaptować z XR3i.



Czytaj ze zrozumieniem...