Legendarne Samochody- kolekcja Amercom - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ktoś jeszcze miał problem z lusterkami przy Linkolnie ?
  
 
Cytat:
2010-03-01 21:01:37, Sebekmur pisze:
[...] Bugatti Royal ja kupuje a wy ?



Ja też - super auto. Kupię tylko [10/-1/-2]/13 przedstawionych aut. W mojej kolekcji na pewno zabraknie Torpedo, zastanawiam się czy kupić Jaguara (kupię na 60%) i Figioni (52%), o którym słyszę po raz pierwszy .

P.S. W moim mieście, jak się dowiedziałem w pn, numer 2 dostarczyli w pt (26-2/10)

P.S. 2 @patlan: W jakim Bentley'u???
  
 
Bugatti Royal będzie chyba coś koło 14.03 ??
  
 
Cytat:
2010-03-03 16:13:20, Sebekmur pisze:

Bugatti Royal będzie chyba coś koło 14.03 ??



14 marca to kolego jest niedziela. Jeżeli modele będą co 2 tygodnie a nie tak jak ostatnio to powinien być 15 marca.
Oczekuję na konkretnie wykonany model.
  
 
mam pytanie, jak mam edytować post? bo pani z Amercomu się czepia że napisałem jej imie i nazwisko tam w jakimś poście?
  
 
kris miej ją w dupie...
  
 
Witam

Ja tez jestem tutaj nowy,tak sledzilem sobie debate i postanowilem dolaczyc

Modele zbiera moj ojciec (nie nie jestem dzieciakiem)ale z racji tego ze sam mu je kupuje i niektore przerabiam to chce dodac kilka info

a wiec tak;w Krakowie tez mial byc 2 numer 3 marca po czym ukazal sie w zeszla srode.. Mojej kobiety ojciec tez zbiera te samochody,kupil w Mysłowicach badz Katowicach i z tego co widzialem Lincoln mial pourywane lusterka i szyba przednia miala male ułamanie w metalu :/ nie wiem czy rzucaja tym jak ziemniakami ale z tego co czytam wiekszosc osob miala z modelami jakies problemy..

co do wykonania to powiem obiektywnie ze nie sa to wysokie loty ,wiele im brakuje do modeli PRL ale z drugiej strony przeciez Auta z PRL sa tak na prawde z IXO wiec jakosc wykonania sama mowi za siebie

jesli chodzi o same autka to w Triump;
-wycieniowalem koła na czarno zostawiajac szprychy na srebrno bo te odlane ze swiecącego metaliccu wygladaja jak w zabawce dla małego dziecka deska i srodek raczej tez pojdą do pomalowania oraz zegary wyceniowalem jeszcze na czarno przedni rożen co od razu dalo fajny efekt i głebie

z racji tego ze sam jezdze Amerykanskim autem to cczekalem z niecierpliwoscia na Lincolna a tu..ZAWÓD

auto jest mega niedopracowane,wszyscy pisza o pomalowaniu srodak co w tym przypadku jest akurat podstawoowa czynnoscia jak i wycieniowanie grilla z przodu ale czy nikt NIE WIDZI tej wielkiej LUKI pomiedzy przednia opona a nadkolem ? przeciez kurwa mac to auto jest za wysokie najgorsze jest to ze ,zeby w miare wygladalo trzeba by bylo spiłowac metal do ktorego sie przykreca srubke a tego mi sie nie chce robic

i tak na koniec odniose sie do linka ,ktory zostal dodany jakis czas temu;niestety w tym przypadku widac ze beda to auta te same ktore wydawalo Del prado wiec troche roboty przy niektorych bedzie jesli Ford Capri bedzie tak samo beznadziejny to lipa
  
 
To może jak jesteś taki zdolny to sam zrób model?

Tak poza tym to bez wulgaryzmów proszę!

Ja zbieram autka, zrobiłem dla nich ładne oświetlenie led w półce
Jeśli ktoś chce zobaczyć to zapraszam TU
  
 
Cytat:
2010-03-05 14:03:24, kris3300 pisze:
To może jak jesteś taki zdolny to sam zrób model? TU



czlowieku Ty masz jakies problemy emocjonalne?czy jestes kims z amercomu? napisalem OBIEKTYWNIE to co uwazam o modelach ,ktore zostaly wydane i nie jest to tylko moje zdanie ale wiekszosci ludzi tak tutaj na forum jak i wsrod znajomych.
  
 
Może ty jesteś chory, tyle że na głowę. Po prostu mówię to co sądzę. Jak zamieścisz jakieś zdjęcia swoich przeróbek na forum, to może Ci uwierzę, bo jak dla mnie mówić można dużo, gorzej jak się nic nie robi.
  
 
Cytat:
2010-03-05 20:56:36, kris3300 pisze:
Może ty jesteś chory, tyle że na głowę. Po prostu mówię to co sądzę. Jak zamieścisz jakieś zdjęcia swoich przeróbek na forum, to może Ci uwierzę, bo jak dla mnie mówić można dużo, gorzej jak się nic nie robi.



widac ze jestes ostro pierdolniety albo uposledzony,naucz sie czytac dziecko ze zrozumieniem bo widze ze z tym u ciebie KIEPSKO przeczytaj 10 razy ,wdech i wydech i znowu przeczytaj co napisalem w 1 poscie a potem sie spinaj i zwracaj uwage;a jesli juz twoje uspoledzenie jest na tyle zaawansowane to wyjasnie w jednym wielkim skrocie o czym pisalem;
Modele z "legandarne samochody" sa NAJGORZEJ wykonane z wszystkich dostepnych firm jakie widzialem,a nie bede sie z toba sprzeczac pajacu bo na codzien kupuje modele z Ixo,Altaya,Solido,Starline i mase innych i legendarne samochody jak i del prado (widac ze na jednej matrycy jadą obie firmy)jesli chodzi o wykonanie plasuja sie na samym koncu i mysle ze OBIEKTYWNIE 99% ludzi ,ktorzy tutaj sie wpisuja w kwesti modeli poprze moje zdanie,wypowiadalem sie jako NABYWCA i jako osoba ktora sie orientuje w tym klimacie wiec tak jak kazdy mam prawo napisac co mi nie pasuje,zalosne jest to ze masa ludzi pisala co im nie pasuje w tych modelach a jakis pajac z wolsztyna przypierdlil sie akurat do mnie :] zalosne..
  
 
Ja to jakimś koneserem replik samochodów nie jestem dla mnie nie są źle wykonane , ale mówię że znawcą nie jestem

A te samochody z Ixo,Altaya,Solido,Starline DrepDeKristne kupujesz w internecie czy gdzie i jaka cena ??

[ wiadomość edytowana przez: Sebekmur dnia 2010-03-06 09:48:36 ]
  
 
Cytat:
2010-03-05 20:56:36, DrepDeKristne pisze:

widac ze jestes ostro pierdolniety albo uposledzony,naucz sie czytac dziecko ze zrozumieniem bo widze ze z tym u ciebie KIEPSKO przeczytaj 10 razy ,wdech i wydech i znowu przeczytaj co napisalem w 1 poscie a potem sie spinaj i zwracaj uwage;a jesli juz twoje uspoledzenie jest na tyle zaawansowane to wyjasnie w jednym wielkim skrocie o czym pisalem;
Modele z "legandarne samochody" sa NAJGORZEJ wykonane z wszystkich dostepnych firm jakie widzialem,a nie bede sie z toba sprzeczac pajacu bo na codzien kupuje modele z Ixo,Altaya,Solido,Starline i mase innych i legendarne samochody jak i del prado (widac ze na jednej matrycy jadą obie firmy)jesli chodzi o wykonanie plasuja sie na samym koncu i mysle ze OBIEKTYWNIE 99% ludzi ,ktorzy tutaj sie wpisuja w kwesti modeli poprze moje zdanie,wypowiadalem sie jako NABYWCA i jako osoba ktora sie orientuje w tym klimacie wiec tak jak kazdy mam prawo napisac co mi nie pasuje,zalosne jest to ze masa ludzi pisala co im nie pasuje w tych modelach a jakis pajac z wolsztyna przypierdlil sie akurat do mnie :] zalosne..



Możesz się dopierdalać do mnie. Możesz się dopierdalać do tego co piszę. Ale odpierdol się od mojego miasta frajerze. Moje miasto jest sławne i każdy fan zabytkowych maszyn parowych, które są w moim mieście Ci to powie. Poczytaj sobie o moim mieście w internecie potem krytykuj.
  
 
Cytat:
2010-03-06 13:14:02, kris3300 pisze:
Możesz się dopierdalać do mnie. Możesz się dopierdalać do tego co piszę. Ale odpierdol się od mojego miasta frajerze. Moje miasto jest sławne i każdy fan zabytkowych maszyn parowych, które są w moim mieście Ci to powie. Poczytaj sobie o moim mieście w internecie potem krytykuj.



frajer cie splodzil wiesniaku ZE WSI,wykozaczony w necie.chcesz to moge do ciebie podjechac i zrobie ci dluzsza przerwe od internetu kundlu
  
 
Cytat:
2010-03-06 09:43:53, Sebekmur pisze:
Ja to jakimś koneserem replik samochodów nie jestem dla mnie nie są źle wykonane , ale mówię że znawcą nie jestem A te samochody z Ixo,Altaya,Solido,Starline DrepDeKristne kupujesz w internecie czy gdzie i jaka cena ?? [ wiadomość edytowana przez: Sebekmur dnia 2010-03-06 09:48:36 ]



Hello

ja tez nie powiedzialem ze sa jakos mega zle wykonane bo wtedy bym pewnie nie kupil ale niestety nie sa to zbyt wysokie loty a co do Twojego pytanka to tak,IXO to jedna z najlepszych firmn a swiecie jesli chodzi o modele,plusem jest to ze Modele PRLu robią na matrycach IXO wiec jest to fajna sprawa bo za model z IXO trzeba zaplacic okolo 80 zł :natomiast altaya to taka firma jak deagostini ktora wydaje modele np we francji z gazetka ale jakos jest rewelacyjna,moim zdaniem o wiele lepsza niz polskich samochodow PRL ceny wahaja sie od 20 kilku szlotych do 50 na allegro zalezy jakie auto Starline to juz tak cenowo od 50zł wzwyz i auta bardz odobrze wykonane a Solido zaleznie od autka od 25 zl juz mozna dostac tak jak napisalem niektore kupuje na allegro,te z Altaya widzialem nawet w kioskach w..Poznaniu..pomimo ze zostaja wydawane we francji
  
 
Royale już w środę. Mam taką nadzieję. Ja i tak nie kupię. Lepiej kupić Nysę, Tarpana i Barkasa

nullRoyale
  
 
Cytat:
2010-03-06 17:19:08, Kolekcjoner 1970 pisze:

Royale już w środę. Mam taką nadzieję. Ja i tak nie kupię. Lepiej kupić Nysę, Tarpana i Barkasa



Ciekawe czemu wydają go tak szybko?! Ja Royale'a kupię na 100% bo tylko na niego czekam. Resztę kupowałem, bo były okazyjne ceny.


Cytat:
2010-03-06 09:43:53, DrepDeKristne pisze:

Hello

ja tez nie powiedzialem ze sa jakos mega zle wykonane bo wtedy bym pewnie nie kupil ale niestety nie sa to zbyt wysokie loty a co do Twojego pytanka to tak,IXO to jedna z najlepszych firmn a swiecie jesli chodzi o modele,plusem jest to ze Modele PRLu robią na matrycach IXO wiec jest to fajna sprawa bo za model z IXO trzeba zaplacic okolo 80 zł :natomiast altaya to taka firma jak deagostini ktora wydaje modele np we francji z gazetka ale jakos jest rewelacyjna,moim zdaniem o wiele lepsza niz polskich samochodow PRL ceny wahaja sie od 20 kilku szlotych do 50 na allegro zalezy jakie auto Starline to juz tak cenowo od 50zł wzwyz i auta bardz odobrze wykonane a Solido zaleznie od autka od 25 zl juz mozna dostac tak jak napisalem niektore kupuje na allegro,te z Altaya widzialem nawet w kioskach w..Poznaniu..pomimo ze zostaja wydawane we francji



W jakiej cenie widziałeś te modele z Altaya w Poznaniu?
  
 
Cytat:
2010-03-03 15:25:56, bubek_96 pisze:
Ja też - super auto. Kupię tylko [10/-1/-2]/13 przedstawionych aut. W mojej kolekcji na pewno zabraknie Torpedo, zastanawiam się czy kupić Jaguara (kupię na 60%) i Figioni (52%), o którym słyszę po raz pierwszy . P.S. W moim mieście, jak się dowiedziałem w pn, numer 2 dostarczyli w pt (26-2/10) P.S. 2 @patlan: W jakim Bentley'u???



Znowu sie pomyliłem jak słysze Continental to tylko z Bentleyem kojarzy mi się ale przecież jest także Lincoln Continental. Dzięki za porawienie mnie. Pozdro
  
 
Cytat:
2010-03-06 17:26:32, kris3300 pisze:
W jakiej cenie widziałeś te modele z Altaya w Poznaniu?



cos okolo 25zł,zdziwilo mnie to tylko troche bo przeciez to tylko we Francji wychodzi a dokladnie to sie nazywa chyba jakos "Kultowe Francuskie samochody"zreszta mam ich wiekszosc i Polskie PRL odstaja od nich i to drastycznie pod katem jakosc wykonania
  
 
Cytat:
2010-03-06 17:26:32, DrepDeKristne pisze:

cos okolo 25zł,zdziwilo mnie to tylko troche bo przeciez to tylko we Francji wychodzi a dokladnie to sie nazywa chyba jakos "Kultowe Francuskie samochody"zreszta mam ich wiekszosc i Polskie PRL odstaja od nich i to drastycznie pod katem jakosc wykonania



Daj jakąś fotkę francuza jak możesz