Legendarne Samochody- kolekcja Amercom - Strona 30

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszyzstkich! Jak widzicie jestem tu nowy, Mariusz milo mi. Zalogowalem sie glownie w sprawie owej kolekcji, sadze ze moglbym z Wami pokowersowac na poczatek jak bd wygladal Fiat -
http://www.positivo.pl/amercom/kolekcja_legendarne_samochody_nr_16_-_metalowy_model_fiat_124_sport_spyder_p354435.xml

druga sprawa, jak sadzicie od jakiej firmy Amercom pobiera autka? Tololoko? Del Prado collection ?
pozdrawiam
  
 
Co sadzicie o tym?
http://cp43.over-blog.com/35-categorie-442332.html
podejrzewam ze Camaro i Thunderbird beda identyczne !
Edsel, Corvette, Nomad i Crown Victoria widac ewidentnie z tej kolekcji wiec bankowo wg mnie Camaro i Thunderbird beda takie jak na tej stronce.
Widac ze to kolekcja tylko mdoeli amerykanskich wozow, wiec wiekszosc a i pewnie wszystkie w kolekcji Amercom (wlasnie amerykanskie) beda podobne badz identyczne do tych tutaj.

[ wiadomość edytowana przez: speedwayerKolekcjoner dnia 2010-09-21 11:29:08 ]
  
 
Auta z kolekcji LS Amercomu to głównie delPrado (niestety), ale zdarzają się wyjątki, np. Corvette i Edsel były produkcji Yatminga.
  
 
Ja to już sobie odpuszczam legendarne, szkoda mi 20zł na tak nie dopracowane modele. Teraz zacząłem z Kap-ami, i odkupuję stare radzieckie auta. Pozdro
  
 
Ja kupię tylko jeden model jeszcze, aby mieć równą liczbę poprostu żeby ładnie na półce wyglądały. Ogółem to kończę z kupowaniem autek. Brak kasy i inne ważniejsze wydatki.
  
 
ah Yatming... co do Corvette srednio wykonana a Edsel tragicznie... Ktore tez sa w podanym przezemnie linku wiec sadze ze jeszcze jakies stamtad sie znajda.
Co do jakosci jak to Amercom kiepsko choc zdarzaja sie wyjatki !
Citroem Torpedo znakomicie wykonany ! Nomad tez swietnie no i moze jeszcze Bugatti Royale choc troszke nieproporcjonalny...

W nastepnym numerze Fiat zapowiada sie bardzo ciekawie. Na stronie pisza ze 29.wrzesnia wyjdzie Z checia bym go zakupil.
  
 
Cytat:
2010-09-21 20:30:05, speedwayerKolekcjoner pisze:
[...] kiepsko choc zdarzaja sie wyjatki [...] Nomad tez swietnie [...]



Właśnie tak się zachwycacie tutaj tym Nomadem, a ja nie widzę (nie widziałem) w nim nic ciekawego i pięknego - nadwozie tak sobie odwzorowane, krzywe malownia (á propos, niewiele ich, porównajcie z oryginałem), a do tego ten lakier jak już z low-rider'a ()...
A i tak wszyscy stąd dają mu 10/10 lub coś koło tego
  
 
Cytat:
2010-09-22 14:36:34, bubek_96 pisze:
Właśnie tak się zachwycacie tutaj tym Nomadem, a ja nie widzę (nie widziałem) w nim nic ciekawego i pięknego - nadwozie tak sobie odwzorowane, krzywe malownia (á propos, niewiele ich, porównajcie z oryginałem), a do tego ten lakier jak już z low-rider'a ()... A i tak wszyscy stąd dają mu 10/10 lub coś koło tego



Może ty masz jakiegoś "trafnego" ale mój nomad jest bardzo ładnie zrobiony wszystko dobrze spasowane i pomalowane. Do dobrych modeli zaliczam tylko Forda t, b2 torpedo, capri, nomad i crown victorie.
  
 
Cytat:
2010-09-22 15:01:44, miklas127 pisze:
Może ty masz jakiegoś "trafnego" ale mój nomad jest bardzo ładnie zrobiony wszystko dobrze spasowane i pomalowane. Do dobrych modeli zaliczam tylko Forda t, b2 torpedo, capri, nomad i crown victorie.



Jak już to trefnego a nie trafnego ale to taki mały szczegół.
A co do modeli które wymieniłeś to w 100% się zgadzam z Tobą.
  
 
Kupił ktoś fiata 124 ???
  
 
Ja nie, ale byłem go zobaczyć i powiem krótko porażka.

http://allegro.pl/renault-alpine-1976-i1240818766.html To będzie w kolekcji bo del prado
  
 
Cytat:
2010-09-29 22:06:38, miklas127 pisze:
Ja nie, ale byłem go zobaczyć i powiem krótko porażka. http://allegro.pl/renault-alpine-1976-i1240818766.html To będzie w kolekcji bo del prado



Ja dokładnie tak samo. Chciałem kupić, ale odraził mnie jego wygląd i jakość wykonania.
  
 
Moze jakies fotki Fiata? na zdjeciu na glownej stronie
Amercom nie wyglada tak zle, wrecz zachecajaco!... wiec w czym tkwi problem Panowie?

[ wiadomość edytowana przez: speedwayerKolekcjoner dnia 2010-09-29 23:25:48 ]
  
 
Cytat:
2010-09-29 23:23:44, speedwayerKolekcjoner pisze:
Moze jakies fotki Fiata? na zdjeciu na glownej stronie Amercom nie wyglada tak zle, wrecz zachecajaco!... wiec w czym tkwi problem Panowie? [ wiadomość edytowana przez: speedwayerKolekcjoner dnia 2010-09-29 23:25:48 ]



Chcesz zobaczyć jak wygląda?
...
To zrób tak!
...
Wstań!
...
Ubierz się!
...
I rusz swoje 4 litery do kiosku!
...
A tam zobaczysz jak wygląda Fiat!
...
Wszystko zrozumiałeś?
...
  
 
Ten fiat to tragedia. On jest chyba firmy Starline, tylko że w uboższej wersji.

Fiat 124 blue
  
 
Nie wiem oco wam chodzi ten fiat jest star line jak dla mnie ten fiat jest idealny nie ma sie do czego przyczepic jest najlepszym LS-em niewiem serio o co wam chodzi mój nie ma żadnej wady a gdy byście mnie znali ile ja siedze w salonach prasowych by kupić ten idealny model szukałem 124 w 4 kioskach i w 1 był idealny ale nie ma się co do niego przyczepiac super modele odwzorcowany srodek kierownica ala drewno Jak dla mnie 10/10
 
 
Dla Ciebie jest idealny, ale nie dla mnie. W kolekcji nie mam miejsca na wybryki modelarskie.
  
 
Cytat:
2010-10-01 19:23:51, miklas127 pisze:
Dla Ciebie jest idealny, ale nie dla mnie. W kolekcji nie mam miejsca na wybryki modelarskie.




Miklas dzieciaku jeden, słuchaj-powiem Ci krótko. Jeżeli sądzisz że Fiat jest okropny są ku temu 2 powody. 1- Nie masz pojęcia o modelech, na wyjęte z d*py Bugatti czy Jaguara pisałeś, jakie to one są wspaniałe, cudne i piękne, a na najlepszy model z tej serii, w dodatku od takiej firmy jak starline, mówisz, że jest bublem. To tylko dowodzi o Twoim pojęciu o medelach.
2-Rodzice nie dają już Ci już pieniążków na modele, wiec z nudów krytykujesz godne uwagi samochody. Tyle co miałem Ci do powiedzenia dzieciaku
  
 
Cytat:
2010-10-01 20:23:00, polonez73 pisze:
Miklas dzieciaku jeden, słuchaj-powiem Ci krótko. Jeżeli sądzisz że Fiat jest okropny są ku temu 2 powody. 1- Nie masz pojęcia o modelech, na wyjęte z d*py Bugatti czy Jaguara pisałeś, jakie to one są wspaniałe, cudne i piękne, a na najlepszy model z tej serii, w dodatku od takiej firmy jak starline, mówisz, że jest bublem. To tylko dowodzi o Twoim pojęciu o medelach. 2-Rodzice nie dają już Ci już pieniążków na modele, wiec z nudów krytykujesz godne uwagi samochody. Tyle co miałem Ci do powiedzenia dzieciaku



Hheh, się uśmiałem Dla mnie może być on nawet od Minichamps'a ale mi się nie spodobał, wiesz co to znaczy? Nie kupuję modeli ze względu na producenta. A co do pieniędzy od rodziców, nie męczę ich moimi zachciankami modelarskimi, ponieważ kupuję je ze swoich odłożonych pieniędzy.
  
 
Cytat:
2010-09-30 13:14:58, kris3300 pisze:
Chcesz zobaczyć jak wygląda? ... To zrób tak! ... Wstań! ... Ubierz się! ... I rusz swoje 4 litery do kiosku! ... A tam zobaczysz jak wygląda Fiat! ... Wszystko zrozumiałeś? ...


Balwanie, jestem tu by porozmawiac z "ekspertami" ktorzy podziela sie cennymi uwagam na temat danego produktu, modelu. Pozatym nie obejrze go przez folie na gazecie calkiem dokaldnie, a przy kazdym modelu ktos zawsze wrzucal jego zdjecia na tym Forum (nie bede szukal nicka ale sam wiesz ze tak bylo).
A i moje 4 litery to moja osobista sprawa. Pokory i szacunku młodszy kolego!