Legendarne Samochody- kolekcja Amercom - Strona 31

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zgadzam się z panem polonez73,ponieważ jaguar np to straszne dno i nie było wtedy czym się zachwycać,więc go nie kupiłem ale fiat 124 s jest zrobiony idealnie,może chłopak nie ma pieniędzy nie czepjajcie się jego,ale wkurza ludzi na forum to jak ktoś mówi takie żeczy w stosunku do modelu który wygląda zupełnie jak ten blue z linku yhh
 
 
Cytat:
2010-10-02 12:44:47, FsoFan14 pisze:
Zgadzam się z panem polonez73,ponieważ jaguar np to straszne dno i nie było wtedy czym się zachwycać,więc go nie kupiłem ale fiat 124 s jest zrobiony idealnie,może chłopak nie ma pieniędzy nie czepjajcie się jego,ale wkurza ludzi na forum to jak ktoś mówi takie żeczy w stosunku do modelu który wygląda zupełnie jak ten blue z linku yhh



Pokaż mi, kto i gdzie mówi ,że jaguar jest dobry...
A i jak nie miałbym kasy to nie kupowałbym kultowych.

[ wiadomość edytowana przez: miklas127 dnia 2010-10-02 19:04:20 ]
  
 
tak bedzie wygladal thunderbird tylko żółty:



A tak przy marginesie to fiat 124 jest firmy edicola jak wikszosc lub yatming
  
 
Cytat:
2010-10-03 17:51:28, supra pisze:
tak bedzie wygladal thunderbird tylko żółty: A tak przy marginesie to fiat 124 jest firmy edicola jak wikszosc lub yatming



Taa już widzę tą kierownicę i wlot na masce strach się bać normalnie
  
 
No popieram krissa myślę żę ten model będzie lipny a więc już zakupiłem model Thunderbierda Welly jest tej samej wielkości co amercomu tak mi się wydaje bo jest równy z fordem Crovn victoria albo troszkę mniejszy !! Radze wam kupic idealny model kolorowe siedzenia no i 15zł a za 5zł kupuje się Forda T by mieć podstawkę do Thunderbierda !
 
 
Thunderbird nie jest zly ma nawet lusterko! Wg mnie calkiem calkiem no moze procz wnetrza i kierownicy. Ja tam jestem zadowolony. W klimacie Mafii utrzymany ze tak powiem Ktos z Was kupil? jakie wrazenia ?
PS Wyglada na to ze Skody Suberb nie bedzie, a szkoda...
  
 
ja kupilem i fajny jest, o wiele lepszy niz firmy new rey
  
 


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

niestety moj ma tylny zderzak zakrzywiony oraz dziwnie przechylone lusterko... takze wlot tragiczny. Zapomnialbym o wnetrzu, no niestety nie powala glupie naklejki licznikow oraz zero wykonczenia wnetrza (poprzedni Fiat powalil go w tym aspekcie). Mimo wszystko jest dobry. Na + kola, ktore jak wiemy w legendarny zazwyczaj sa kiepskie, to w Thunderbirdzie postarali sie! Kolor jka dla mnie bomba. Napisy po bokach i tylne swiatla tez ok. Generalnie 7+ bym dal, nie zaluje zakupy
Next numer z Lancia Stratos ktora wyglada dosc apetycznie moge zamiescic jej foto jakby ktos chcial.null.
  
 


Od 27 października w kioskach
  
 

  
 
to jest twoja przerobka? bo moj inaczej wyglada : ma rejestracje, nie ma zapinek, ma czarna obwodke dookola szyb ...
  
 
Witam własnie wróciłęm,z miasta.Mój model jest idealny bez wan czy innych nie dogodnień.Uważam że ten model to najleprze wykonanie LS.Tylko dziwi mnie fakt że nie dali orginalnych felg od Stratosa.Gdy by były orginalne idealnie pasowało by do przeróbki Poloneza na Stratopoloneza.Ale jak dla mnie model zasłóguje na 10.A ten model co dodał Kolekcjoner1970 to inny model nie z amercomu.
 
 
Da ktoś fotki, bo nie chcę mi się do kiosku lecieć A i czy ma klatkę bezpieczeństwa bo by mi się przydała.
Pozdro
  
 
miklas127 radził bym ci lecieć bo wykupią ten model jest swietny a ja nigdy nie kupuje modeli bubli więc radze ci jutro rano kupić model wygląda jak ten co jest w poście ale jest o niebo lepiej wykonany.
 
 
Spokojnie u mnie nie wykupią bo tylko ja zbieram modele (chyba). Kupię go chyba w sobotę. Ale na 100% pewien nie jestem, bo chciałem kupić ps move. No ale może starczy na legendarnego.
  
 
No i jak miklas127 kupiłeś już model.Jak ktoś kupił to niech wstawi fotkę modelu może??chciałe zobaczyć jak wasz jest zrobiony.
 
 
Cytat:
2010-11-01 12:51:44, FsoFan14 pisze:
[...] Jak ktoś kupił to niech wstawi fotkę modelu może??chciałe zobaczyć jak wasz jest zrobiony.








  
 
Super wykonanie ! Dziękuje za wstawienie zdjęcia.Ciekaw jestem jak wyglada model Renult czy to ten sam co w Policjach Swiata? Tylko bez otwieranych drzwi???Czy ten od dell prado
 
 


Znalazłem takie zdjęcie Renault Alpine na jakiejś niemieckiej stronie. i chciałbym zauważyć, że my narzekamy, że musimy płacić 20zł na tej stronie była cena 10 euro za ten model.



i drugie foto z innej strony

[ wiadomość edytowana przez: kris3300 dnia 2010-11-09 14:22:52 ]
  
 
[quote]
2010-11-09 14:20:28, kris3300 pisze:
Znalazłem takie zdjęcie Renault Alpine na jakiejś niemieckiej stronie. i chciałbym zauważyć, że my narzekamy, że musimy płacić 20zł na tej stronie była cena 10 euro za ten model.

Ta z tym ze ten Polski Legendarny wyglada inaczej jednak np. brak lusterek.
Jak dla mnie Alpine ochydny... nigdy mi sie nei podoal i nigdy bym go nie kupil. Czekam na Alfe!