Legendarne Samochody- kolekcja Amercom - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moim zdaniem wozy odwzorowane są dobrze Amercom się postarał ale się dziwie się czemu w mojej miejscowości ukazały się modele przed premierą



[ wiadomość edytowana przez: Sebekmur dnia 2010-02-26 21:46:43 ]
  
 
Cytat:
2010-02-26 21:44:43; Sebekmur pisze:

moim zdaniem wozy odwzorowane są dobrze Amercom się postarał ale się dziwie się czemu w mojej miejscowości ukazały się modele przed premierą



Napisałem do Amercomu dlaczego w niektórych miejscowościach 2 numer pojawił się przed premierą. Jak przyjdzie odpowiedź na ten temat to napiszę.
  
 
Ok Kris zobaczymy co odpiszą A wy na jaki najbardziej model czekacie bo ja na Forda crown victoria
  
 
Cytat:
2010-02-27 10:49:27, Sebekmur pisze:
Ok Kris zobaczymy co odpiszą A wy na jaki najbardziej model czekacie bo ja na Forda crown victoria



To tak, jak ja. Na 2. miejscu Nomad
  
 
Ja najbardziej czekam na Syrenę Sport. Z tych ze spisu żaden nie interesuje mnie nawet w najmniejszym stopniu.
  
 
Ja czekam na Bugatti Royale.

Nic nie odpisali, ale dziś nawet u mnie w Wolsztynie (woj. wielkopolskie) pojawił się drugi numer. Mam już autka.

A oto moja cała kolekcja:
  
 
A sprawdzał ktoś czy w warszawie są
  
 
z tego co widzę:
Triumph:
-nie ma dźwigni zmiany biegów
-ma za dużą kierownicę
-ma zbyt pionowe oparcia foteli

Lincoln:
-Deska rozdzielcza do pomalowania
-głupio i nielogicznie przyczepione lusterko

ocena:
Triumph 5/10
Lincoln 6+/10




Niestety modele wyglądają jak zabawki z odpustu. A jak gazetka???
niech ktoś wrzuci zdjęcie Bugatti z gazetki

[ wiadomość edytowana przez: Kolekcjoner1970 dnia 2010-02-27 15:39:10 ]

[ wiadomość edytowana przez: Kolekcjoner1970 dnia 2010-02-27 15:41:33 ]
  
 
Cytat:
2010-02-27 10:56:08, bubek_96 pisze:
To tak, jak ja. Na 2. miejscu Nomad



ja też na drugi miejscu Chevrolet Nomad heh
  
 
Triumph pójdzie do przeróbki:

-odgięcie oparć foteli
-poprawienie kierownicy
-dorobienie lewarka (gdzie on się podział do k.... nędzy?????)
-może zmiana koloru
Triumph wnętrze

Lincolna wyrzucę albo spróbuje sprzedać..
  
 
Fajnie by było gdyby dali żuczka ale czy to realne ?
  
 
Cytat:
2010-02-27 19:27:01, Sebekmur pisze:
Fajnie by było gdyby dali żuczka ale czy to realne ?


ŻUKA??? raczej NIE!!! Jak nazwa kolekcji wskazuje to będą "legendarne samochody" z całego świata.
Ciekawe kto jeszcze spyta się czy będą polskie samochody...
 
 
jak myślicie jakie samochody oprócz wymienionych w gazetce są na tyle "LEGENDARNE" żeby je umieścić . Mar14 czeka na syrenkę myślicie że się doczeka

[ wiadomość edytowana przez: Sebekmur dnia 2010-02-28 16:11:43 ]
  
 
Cytat:
2010-02-28 16:11:14, Sebekmur pisze:
jak myślicie jakie samochody oprócz wymienionych w gazetce są na tyle "LEGENDARNE" żeby je umieścić . Mar14 czeka na syrenkę myślicie że się doczeka [...]



Osobście uważam, że, niestety, nie . Lista moim zdaniem legendarnych samochodów jest kilka stron wcześniej
  
 
Witam
Jestem tutaj nowy. Dzisiaj zakupiłem drugi numer z serii "Legendarne samochody" znalazłem również w sklepie nr 1 ale go nie kupiłem bo nie miał przedniej szybki. Pani w sklepie pokazała mi 3 inne modele Forda T i miały tak samo (brak szyby). Pytam się was czy jeśli kupowaliście ten model to miał już zamontowaną szybę, czy trzeba ją zamontować samemu.
  
 
Ja miałem zamontowaną szybę
  
 
Tak myślę sobie że zostały uszkodzone w czasie transportu. Nawet w nr 2 mam uszkodzone w bentley'u znaczek na masce z przodu. Rozejrzę się jeszcze ale jeśli nic nie znajdę to kupie z ta uszkodzona szyba.

A jak myślicie ile może kosztować nr 3?
  
 
Cytat:
2010-03-01 19:49:56, patlan pisze:
Tak myślę sobie że zostały uszkodzone w czasie transportu. Nawet w nr 2 mam uszkodzone w bentley'u znaczek na masce z przodu. Rozejrzę się jeszcze ale jeśli nic nie znajdę to kupie z ta uszkodzona szyba. A jak myślicie ile może kosztować nr 3?



na 100 % będzie kosztować 19,95 zł będzie Bugatti Royal jak kupuje a wy ?
  
 
Bugatti Royale kupuję na 100%.
Na niego czekam od samego początku

A co do jakości modeli to przy Lincolnie miałem lusterko urwane, a przy Triumphie po jednym dotknięciu odpadło oparcie fotela.
Na szczęście udało mi się wszystko przykleić spowrotem.
  
 
[quote]
2010-03-01 21:31:25, kris3300 pisze:
" A co do jakości modeli to przy Lincolnie miałem lusterko urwane,"
ja też miałem w Lincolnie urwane lusterko hmm