Legendarne Samochody- kolekcja Amercom - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pewnie będzie 48 modeli.
Na stronie Ameromu jest napisane: "Aktualnie w sprzedaży numer: 1/48" ciekawe jakie jeszcze będą
 
 
nie no k**** mać przełożyli drugi numer na 3 marca
  
 
Cytat:
2010-02-10 17:30:18, Kolekcjoner1970 pisze:
22 lutego, w poniedziałek



Wie ktoś dlaczego w takim terminie?
  
 
bubek_96 numer 2 wychodzi 3 MARCA.

Ja z tego rezygnuję. osoby na miniautoforum maja rację. Numer 2 wychodzi po miesiącu. Kupię jeszcze może Bugatti Royale i Forda Capri jak się w ogóle ukażą.

p.s. pamiętam jak w Super Samochodach któryś numer ukazał się po 6 TYGODNIACH z powodu "złych warunków atmosferycznych". Bo nie dostali modeli od producenta. Może teraz też tak jest?? zwłaszcza, że modele na zdjęciach są deczko inne od tych które dostajemy.

Pozostaję przy ich modelach samolotów bo:
ukazują się w terminie i są dobrze wykonane. (jak kiedyś takie modele DeA za 35 zł)
  
 
Ktoś wie dlaczego przesunęli termin wydania drugiego numeru?
U mnie w Wolsztynie w kioskach przyjechała wczoraj druga dostawa pierwszego numeru z Fordem T.
Bardzo jestem niezadowolony, że muszę czekać aż miesiąc.
  
 
Napisałem do Amercomu dlaczego przesunęli drugi numer i dostałem taką odpowiedź:
Cytat:
Szanowny Panie Kris

Uprzejmie informujemy, że z powodu dużego zainteresowania zdecydowaliśmy się wydłużyć czas sprzedaży numeru 1.

Z poważaniem

Małgorzata Nowaczyk
Dział Obsługi Klienta



Szkoda, że musimy tak długo czekać.
  
 
Kolejna zmiana!!
Drugi numer będzie wydany 1 marca.
  
 
Mi się wydaje że z tymi modelami nie wypali.Dojadą do góra 10 numerów i na tym się skończy.Jak będą stale przekładać daty wydania to większości się odechce kolekcjonowania.Ja osobiście zakupiłem pierwszy numer ale więcej już nie będę.
  
 
Ja kupię 5 max 8 autek, tych co mi się będą najbardziej podobać, bo po pierwsze nie mam tyle kasy żeby wszystkie kupować a po drugie nie mam miejsca gdzie ich ustawiać.
  
 
Siema jestem nowy ale ja już dziś w Katowicach kupiłem numer 2 mogę dodać foty
  
 
Cytat:
2010-02-26 11:19:55, Sebekmur pisze:
Siema jestem nowy ale ja już dziś w Katowicach kupiłem numer 2 mogę dodać foty



Ja bym bardzo prosił
  
 




Proszę bardzo

ja cośto dajcie pokaż obrazek

[ wiadomość edytowana przez: Sebekmur dnia 2010-02-26 13:19:24 ]
  
 
jak coś mogę wrzucić inaczej tylko napiszcie jak
  
 
Cytat:
2010-02-26 13:21:49, Sebekmur pisze:
jak coś mogę wrzucić inaczej tylko napiszcie jak



Jak wkleiłeś te zdjęcia? Jeśli wpisałeś (img)link pt. link(/img) to zrobiłeś źle... Treba wkleić link pt. forum, a więc








by Sebekmur

@Sebekmur: Jakby coś, to sorry, że to ja wkleiłem te zdjęcia. Jak chcesz więcej informacji n/t wklejania zdjęć, napisz do mnie na
  
 
ok a jak się podobają modele ?
  
 
Cytat:
2010-02-26 14:07:56, Sebekmur pisze:
ok a jak się podobają modele ?



Extra , tylko ten środek jakiś taki plastikowy
  
 
no trochę plastikowy ja czekam na Ford crown victoria

i Bubek odpisz na privie jak dodawać zdjęcie

fajnie jak by dodali poloneza caro

[ wiadomość edytowana przez: Sebekmur dnia 2010-02-26 14:15:31 ]
  
 
Trochę niewiernie odwzorowany ten Triumph.
Na gazetce auto ma kierownicę z lewej strony a model ma ją z prawej. Poza tym jakiś plastikowy ten Triumph.
  
 
Cytat:
2010-02-26 16:22:21, kris3300 pisze:
Trochę niewiernie odwzorowany ten Triumph. Na gazetce auto ma kierownicę z lewej strony a model ma ją z prawej. Poza tym jakiś plastikowy ten Triumph.


Jak Triumph niewiernie odwzorowany??? przecież to ANGIELSKI samochód więc ma kierownicę po PRAWEJ stronie.
 
 
no może i angielski, ale dlaczego na gazetce ma kierownicę jak auto europejskie?