[MKV]RS2000. Czy da się ściągnąć tapicerkę z siedzeń Recaro?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie, czy da się ściągnąć do wyczyszczenia tapicerkę z siedzeń?? czy jest to wykonalne?? zacząłem rozbierać zagłówki i już się trochę namęczyłem i nie wiem jak z resztą siedzenia?!?


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2009-12-12 11:34:35 ]
[ powód edycji: Temat... ]
  
 
Nie wiem jak w Recaro, ale bądź przygotowany, że tapicerka w przeciwieństwie do foteli z mk7 może być przytwierdzona na zszywacze tapicerskie. W uszatkach z XRa tak właśnie jest :/
  
 
muszę wykręcić fotele i zobaczę od spodu jak wyglądają.... dzięki za info
  
 
Benio, jeśli to pomoże w temacie, to z Recaro z Cossa, da rade ściągnąć tapicerkę.
  
 
Maciuś, podrzuć cały komplet do mnie a po dwóch tygodniach odbierzesz ten sam komplet ale wyglądający jak nówka
  
 
oki Dareczqu podrzuce na Swieta Dzieki Grzee za info ale chodzi mi o wyczyszczenie mojego kompletu.
  
 
Wydaje mi się że Recaro to Recaro i powinno być montowane tak samo...
  
 
Da sie ściągnąc poszycie z foteli Recaro. Ja właśnie mam jeden fotel Recaro z RSa z 92r. rozebrany w najdrobniejsze kawałki w celu naprawy.
Nie jest łatwo bo jest pełno przytwierdzeń materiału do gąbki za pomącą drucików i plastikowych oczek. Ale da sie to rozebrać i potem złożć ponownie w całość. Przede wszystkim potrzebna dużo cierpliwości
  
 
Benio, ale żeby wyprać fotel wcale nie trzeba go rozbierać. U siebie też prałem całą tapicerkę. Po prostu pożyczyłem od kumpla sprzęt taki jak do prania dywanów i poszło możesz też oddać maszynę do kogoś kto się tym zajmuje. Kumpel akurat od auta w krakowie bierze ok. 100zł. Niby to dużo ale naprawdę warto bo rozjaśnia i odświeża wnętrze. Spróbuj też vanish'em jakimś - tylko zostaw później auto w ciepłym garażu, żeby wyschło. Z rozbieraniem za dużo roboty jest
  
 
oki. dzięki za odpowiedzi, chyba jednak pożyczę jakąś maszne do prania dywanów i sam to zrobię albo oddam same fotele do czyszczenia.