Licytacja klubowa kurtka przeciwdeszczowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam nadzieję, że osoba od której tą kurtkę otrzymałem się nie obrazi jako, że prezentów się nie oddaje, ale cel jest szczytny.
Na mnie jest niestety zbyt duża

Kurtka nieużywana, z przodu 2 kieszenie zapinane na rzepy, na rękawach ściągacze, kaptur zwijany i chowany w kołnierzu. Kolor czarny z wierzchu, od środka srebrny





Kurtka posiada oryginalne etui i po zwinięciu wygląda tak:

Jedynym niewielkim mankamentem jest ułamana zawieszka u zamka co jednak nie sprawia problemu przy jego zapinaniu bądź rozpinaniu.

Licytację proponuję rozpocząć od 1 PLN.
Koniec licytacji 11.01.2010
Życzę powodzenia.



[ wiadomość edytowana przez: czapa_74 dnia 2009-12-21 19:46:33 ]

[ wiadomość edytowana przez: czapa_74 dnia 2009-12-21 20:33:47 ]
  
 
no to startujemy = 10pln
 
 
20 PLN
  
 
30ZŁ
  
 
31
  
 
35zł
  
 
35,10
  
 
36 zł
  
 
niech bedzie 50
  
 
60zł
  
 
70 i ide spac bo rano do pracy
  
 
80zł
  
 
I cisza w temacie. Ku zachęcie do dalszej licytacji dodam, że koszty przesyłki ja pokrywam
  
 
Tak ku przypomnieniu.... dziś ostatni dzień licytacji kurtki.

Proponuję zakończyć ją o godz. 22.00 chyba że przepisy mówią inaczej Początek licytacji był świetny, możemy na takie samo zakończenie liczyć? Byłyby niezłe emocje.
Pamiętajcie na jaki cel te pieniążki idą, a i kurtka się przyda, wiosna za pasem

Pozdrawiam i wygranej życzę.


Ps. Poprawkę naniosę, u KOL. Kleszczaka aukcja zaczęła się 20 grudnia i dziś się kończy, ta aukcja zaczęła się dzień później , więc i zakończyć wypadałoby ją nie dziś, a jutro
Tak więc raz jeszcze powodzenia w licytacji ......

[ wiadomość edytowana przez: czapa_74 dnia 2010-01-11 18:32:22 ]
  
 
Licytację powoli kończyć czas......
  
 
Zsmarti, gratuluję wygranej .
Co prawda miałem nadzieję, że i w końcówce aukcji jeszcze mała walka może się rozegra, ale widocznie po Świętach i Nowym Roku ludzie jeszcze odbudowują budżety domowe.
Tak czy inaczej, gratki raz jeszcze i jak tylko pieniążki wpłyną na konto FEFK natychmiast dokonam wysyłki. Proszę o adres do niej.
Koszt wysyłki pokrywam ja.
Pozdrawiam
  
 
To kończymy

zsmarti, dane do przelewu masz już na privie. Wpłynięcie kaski na konto pomocnicze potwierdzę w tym wątku a wtedy Czapa wyśle Tobie kurciałkę.
  
 
Kaska dotarła bezpiecznie na konto pomocnicze. Czapa, możesz wysyłać

Thx za finansowe wsparcie dzieciaków


Marti, potwierdź w wątku jak przesyłka do Ciebie już dotrze
  
 
Jutro skoro świt nastąpi wysyłka.
  
 
Wcześnie rano poleciało priorytetem.