Corolla 1.4 2002r. Immobiliser programowanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, proszę o podpowiedź odnośnie programowania kluczyków do corolli 2002r. 1.4 , Czy można zakodować bez skanera tj. metoda opisana np w Autodacie , czy ktoś próbowal i sie udało?jak generalnie wygląda sprawa z całym system immo w tej toyocie, znajomemu po wymnianie stacyjki nie odpala toyota i czy ten kluczyk da sie dokodować ???
  
 
Jezeli stary kluczyk jest Masterem to mozna nim zakodowac nowy klucz,lub jezeli nie ma Mastera to trzeba wymienic komputer silnika na nowy, lub wyslac mi klucz i komputer silnika to zakoduje i odesle.
Czy da sie recznie zakodowac niepamietam ale mozesz sprobowac ta procedura 5razy stacyjka 6razy drzwi.
Ogolnie w tych modelach gdzie tester laczy sie z immo da sie kodowac testerem,a w tych w ktorych sie nie komunikuje trzeba procedura reczna.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2010-02-26 19:53:48, Bigelektron pisze:
Jezeli stary kluczyk jest Masterem to mozna nim zakodowac nowy klucz,lub jezeli nie ma Mastera to trzeba wymienic komputer silnika na nowy, lub wyslac mi klucz i komputer silnika to zakoduje i odesle. Czy da sie recznie zakodowac niepamietam ale mozesz sprobowac ta procedura 5razy stacyjka 6razy drzwi. Ogolnie w tych modelach gdzie tester laczy sie z immo da sie kodowac testerem,a w tych w ktorych sie nie komunikuje trzeba procedura reczna.



Dzięki wielkie jak zwykle porada na wysokim poziomie w toyocie był wymieniany silnik z drugim komputerem więc ja tego recznie nie zrobie bo Master nie jest zakodowany.. podam namiar do Ciebie POZDRO