[OFF TOPIC] Nuda 2010 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzień Dobry Wieczór .
Na nudzie nikt przez 10 dni nic nie napisał kiedyś to by nie do pomyślenia było
  
 
No i dobrze.
  
 
Jerry przecież wszyscy wynieśli się stąd na swoje forum, więc co się dziwisz że tutaj ruch zamarł
  
 
Jacy "wszyscy" i na jakie "swoje"?
  
 
Oj Grzesiu ...

piszesz jakbyś się dopiero wczoraj urodził
  
 
Zawsze byłem ciekawy wszystkiego. Ja nigdzie na żadne "swoje" nie poszedłem, więc "wszyscy" już nie pasuje.
  
 
To Was pogodzę prawie wszyscy przenieśli się na swoje fora "dupoozowe" . Fakt ze i ja już nie mam żadnego ze swoich polonezów, poszły do ludzi a ja jakimś plastykowym szmelcem muszę jeździć
Najgorsze że nie mam czasu poszukać sobie porządnego samochodu.
  
 
Cytat:
2010-02-08 23:22:49, Mieszko1976 pisze:
Się odmeldowuję w 2010r. Wciąż jako właściciel poloneza Pozdrawiam MK


I ja podobnie
  
 
A u nas w domu pojawił się kolejny Polonez - dla odmiany Plus Kombi. Więc teraz mamy ich trzy - nie do zabawy tylko do codziennej eksploatacji.
  
 
zatem wzywamy naszego moderatora do wykonania 300% normy i utworzenia odpowiedniego wątku w odpowiednim dziale
  
 
Wątek się i owszem pojawi jak tylko mod znajdzie chwilę na usiąście...
  
 
Ehhhh, co raz mniej ma człowiek czasu - co raz rzadziej tu zaglądam. Ot taka refleksja mnie naszła... Życie spie***la nam przez palce.
Nawet nuda widzę coś podumiera... Pamiętam jak kiedyś, za starych dobrych czasów, do nudy potrafiło każego dnia dojść spokojnie po 3 - 4 strony, a czasami i więcej...
Ale chyba "to se ne vrati" już.
  
 
oo mam elit 2000
  
 
O! Niedługo i mi pyknie

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Olo Ty Masz Elite 2000 od 959 dni,
za 41 bedziesz chyba Elite 3000 (o ile takie cos istnieje)
  
 
Istnieje.


Ba, motonews jest gotowy na nadchodzącą przyszłość:

  
 
najciekawsze jest to ze wszyscy w tym watku na aktualnej stronie to elite 2000 - wiec w przypadku starego forum FSO to raczej standard
  
 
Same stare pierdoły się nudzą.
  
 
Cytat:
2010-04-28 19:16:05, Rys1977 pisze:
najciekawsze jest to ze wszyscy w tym watku na aktualnej stronie to elite 2000 - wiec w przypadku starego forum FSO to raczej standard



Już nie wszyscy
  
 
Psuj!