[OFF TOPIC] Nuda 2010 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dla bawiących na dolnym śląsku polecam odwiedzenie zamku Książ w Wałbrzychu - jak co rok odbywa się tak festiwal kwiatów i sztuki, wasze kobiałki będą zachwycone, a ja nawet dzisiaj zanabyłem kalendarz za całe 2 złocisze!
PS parking 5zł, wstęp na zamek i wystawę 10zł/normalny, ulgowe chyba po 6zł, impreza trwa od 1 do 3 maja.
PS2 Zapomniałem dodać, można się załapać na degustację winka, piwko też sprzedają, także można w zamkowych ogrodach na ławeczce raczyć się browarkiem


Uploaded with ImageShack.us


[ wiadomość edytowana przez: DoliN dnia 2010-05-01 23:40:01 ]
  
 
Kto ma nawigację TomTom i nudzą go standardowe dźwięki, może sobie sprawić, aby komendy wydawał nie kto inny, jak Lord Vader!
Firma ma w planach jeszcze paczki z głosami innych bohaterów.

Unikalny zapis z Vaderem ze studia nagraniowego

Klik!

  
 
Cytat:
2010-02-24 13:34:50, JerryP pisze:
To Was pogodzę prawie wszyscy przenieśli się na swoje fora "dupoozowe" . Fakt ze i ja już nie mam żadnego ze swoich polonezów


ja tam zawsze tu co jakiś czas zaglądam ..... choć polonezów też juz dawno nie posiadam
  
 
Dawno tu mnie nie było...
Powrót do FSO to i stare fora się odwiedza
Nabytek to 125p 1.5 C
Pozdro
  
 
Brawo!
  
 
Jestem chwilowo w Katowicach - jest tutaj jakieś muzeum albo cuś warte zwiedzenia?
  
 
Trzeba przyznać, że jest piękna pogoda do dłubania przy autkach.
  
 
ta... 34 stopnie w cieniu
  
 
Mnie to odpowiada - spędziłem dziś 4 godziny przy aucie.
  
 
Ale zabawa . Mało co dziada nie zabiła.
  
 
Fakt, mógł dostać zawału
Paweł, co ty oglądasz??
  
 
Odmeldowuję się i pozdrawiam, wciąż jako posiadacz poloneza Bądź jak mówi moja córcia: polmoloneza albo jakoś tak.
  
 
Heloł!

Chyba z rok na tym forum nie pisałem, no to coś napiszę.
W ogóle sennie tu jakoś.
  
 
Cytat:
2010-07-29 22:51:23, Nabauab pisze:
Heloł! Chyba z rok na tym forum nie pisałem, no to coś napiszę. W ogóle sennie tu jakoś.



Normalnie, nuda
  
 
ELITE 3000

WOW jak ten czas leci
  
 
Moje gratulacje.
  
 
Sprawdzam.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Jeszcze odwrót nastąpi
  
 
Wow, Grzechu, ale żeś odchudził niektóre tematy. Obecnie niestety nie prędko przybiorą do poprzedniej objętości...
  
 
Ale ten czas leci.