SuperOES - Kryterium Toru Kielce - Strona 18

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja
  
 
Ja tez bede, najtanszy trening a i sportowo jest sie z kim poscigac w 1300. Do zobaczenia
  
 
Super!!! Na wiosnę mój poldek powinien być gotowy więc do zobaczenia na starcie. Ktoś jeszcze zagości w Kielcach? Myślę że warto próby długie, szybkie, techniczne. Wpisowe to 110 zeta czyli tak jak w ubiegłym roku. Im nas więcej tym lepiej. Myślę że w ramach cyklu superoes możemy stworzyć sobie nasz własny nieoficjalny puchar. Zdaję sobie sprawę że paliwo drogie w chuj i że większość z Was mieszka z dala od Kielc ale może chociaż na 3-4 imprezy zbierze się nas więcej.
  
 
No ja malucha bede chcial po zakretach przegonic dla jaj ale kielce sa mega sliskie...
  
 
Jak już będzie czym to się pojawię ...ale nie wcześniej niż w drugiej połowie roku
  
 
No to fantastycznie. I mam prośbę do moderatora o podwieszenie wątku coby nie spadł gdzieś do tyłu. Może dzięki temu ktoś przeczyta i zdecyduje się wystartować.
  
 
nie oczekuj duzej ilosci startow odemnie bo pewnie moj samochod nie bedzie sie do tego nadawal
  
 
Tu nie chodzi o to aby wystartować cały cykl a to 10 -12 imprez. Myślę że jak każdemu uda się wystartować 3-4 razy to już będzie fajnie. Dobrze byłoby tak się zgrać aby nas było jak najwięcej na raz, żebyśmy sie nie mijali w startach.
  
 
Kalendarz 2012 - plan jest pojechać w Lutym

21.01. SUPEROES I Runda
25.02. SUPEROES II Runda
17.03. SUPEROES III Runda
28.04. SUPEROES IV Runda
26.05. SUPEROES V Runda
30.06. SUPEROES VI Runda
21.07. SUPEROES VII Runda
18.08. SUPEROES VIII Runda
29.09. SUPEROES IX Runda
20.10. SUPEROES X Runda FINAŁ
10.11. PUCHAR JESIENI - SUPEROES
08.12. "SUPERBARBÓRKA 2012" Kielce

  
 
No w lutym odpadam chyba w tym terminie będę w Zakopcu
  
 
Wybiera się ktoś na V Rundę? ile wpisowe i kiedy można wysyłać zgłoszenia? z góry dzięki za info.
  
 
zapisy sa jakies dwa tygi przed impreza oglaszane, sledz strone superoes.com i automobilowa, rejestracja jest online

ale ostatnio jak patrzylem to frekwencje maja na poziomie 80 zalog na 100 mozliwych wiec mozna przyjezdzac na wydre w ostatniej chwili, tylko wieksze wpisowe sie placi ( bodajze 150 zamiast 100 )
  
 
Gdyby ktośz furiatów wybierał się jutro na Kielce to można się zgadać bo ja wybieram się na oglądare wraz ze znajomymi i kumplem,który startuje 200sx
Zapewne będę w t-shirt F&F
  
 
Ktoś jedzie lipcową albo sierpniową imprezę?
Dzisiaj z Miltenem wstępnie dogadaliśmy się na lipiec więc może jakaś większa ekipa się zbierze ?
  
 
30 czerwca kolejna eliminacja. Ja się nie wyrobię na nią ale zrobię wszystko co w mojej mocy by pojechać 21 lipca - mój debiut

Ktoś się jeszcze wybiera?

[ wiadomość edytowana przez: Milten dnia 2012-06-16 15:54:24 ]
  
 
Ja chce zrobic shakedown nowej skrzyni i nie tylko 30 czerwca. 21 lipca chyba bede na wakacjach.
  
 
28 lipca jest classicauto cup w Nowym Mieście, więc przypuszczam że potencjalni zawodnicy tam się przeniosą.
  
 
Jedzie z Was ktoś na Superoes 20 października? Ja postaram się wystartować.
  
 
z tego co wiem To Rino ma w planie startować, jego szwagier i chyba yapko
  
 
Tak tak, yapko bedzie, fajnie ze bedzie nas wiecej bo ostatnio nie bylo Furiatow.