SuperOES - Kryterium Toru Kielce - Strona 19

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to fajnie. Zgłoszenie poszło. A dokładnie dwa bo mój pilot też poprowadzi borewicza.
  
 
Super, to znaczy ze mini zlot sie utworzyl wezme namiot serwisowy, krzesla, stolik, kuchenke i patelnie grillowa. Do zoba
  
 
Kurde pojechałoby się. Ale siedzę w pracy. Szkoda, superoes to fajne imprezy i jeszcze jak tylu furiatów jedzie...
  
 
nie lepiej sie wybrać na trening, cały dzień jazdy, pomiar czasu jest więc też można rywalizować, a fiatami i tak nie macie szans na pudło w superoesie ;p
  
 
Jasne. Kiedy jest najbliższy weekendowy i kosztuje 120 zł?
  
 
Kurde też bym pojechał ale finansowo nie wyrobię :/ ale może szkodnikiem sie wybiorę na oglądarę.
Chyba czas sztywny hol wydumać...
  
 
Jechałbym ale nie zdąże Fiata chyba ogarnąć..
  
 
Cytat:
2012-10-11 09:43:28, Poochaty pisze:
Jasne. Kiedy jest najbliższy weekendowy i kosztuje 120 zł?


Trzeba się zapisać do Automobilklubu Kieleckiego ale koniecznie do sekcji Busko Zdrój i wtedy trening kosztuje 10 zeta. Co prawda jest w poniedziałek i nawet mnie co mam tor na miejscu jest to nie na rękę.
Nawet zapisanie do AK możesz obejść. Po prostu ktoś z członkostwem w AK może zglosić twego fiata i nim wjechać na tor, a tam przesiadka i ogień.
  
 
niewolnicy... czy co?
  
 
Jestem wolnym człowiekiem ale biednym...
  
 
Cytat:
niewolnicy... czy co?


Jeden jeździ jak ma pieniądze, drugi jak ma czas, a trzeci jak się sędzia zlituje i wózek puści. Taki świat Tail, taki świat...
  
 
jaką pogodę macie zamówioną ?
  
 
Deszcz panie bo kupłem funkiel nówka opony. Jakoweś kierunkowe. Idealne do łodzi podwodnej
  
 
Wpadnę jutro pokibicować. Na liście trzy poldoloty. Powodzenia!!!
  
 
Dzieki za mile spotkanie, tym z Kielc i tym z Krakowa
  
 
ja w sumie tez bylem
  
 
Cytat:
2012-10-21 23:11:55, bimber1 pisze:
ja w sumie tez bylem


poniekąd z przymusu ;D
  
 
10 listopada Puchar Jesieni. Jedzie ktoś z Was? Ja chyba się zgłoszę. Zapisy ruszają od poniedziałku 29 października. Zapraszam w kupie siła!
  
 
chętnie bym wpadł znów pooglądać zwłaszcza jakby było jakieś fajne doborowe towarzystwo
  
 
Hej no co jest nikt nie jedzie?! Wyjrzyjcie za okno pogoda idealna dla RWD. Zimówki na auta i heja na tor.