Rosyjska strona o FSO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzieki kolegom z FSO TT znalazłem strone o fso

Tytuł strony
  
 
I gdzie nie spojrzysz tam znajoma coupetka
  
 
O i jest link do strony Adamusa!!

Tylko dlaczego nie ma do FSO AK????
  
 
A mi tam wpadł w oko kanciak w kabriolecie... jest swietny Gdzies kiedys widziałem samoróbe ale ten jest extra MA KTUS WIECEJ ZDJEC TEGO BOLIDA!!!
  
 
fotki sa raczej znane, ale nie wiem kto jest na koncu? moze autor tej strony?
  
 
Też mię to zaintrygowało. Na sponsora nie wygląda.
  
 
Moze to sam włoski Giugiaro ?? ten co projektował linie stylistyczną naszych autek




[ wiadomość edytowana przez: Ramzes_II dnia 2003-09-22 18:42:20 ]
  
 
Ten prototyp mnie zaintrygował. Widzę go po raz pierwszy. Przecież to fajniutkie autko. Przypomina troszkę Fiata Ritmo, ale jest ładniejsze.

  
 
Qrde, gdyby jakaś część tych prototypów weszła do produkcji, ale by było ekstra (m.in. mielibyśmy większy wybór ). Wars (gdyby wszedł do produkcji..., pod sygnaturką pewnie byłby napis FSO Wars 1.3), ten Pimot, Beskid.

P.S. Te Honkery są PIĘKNE
P.S.2 Ten silnik w Warsie to była jakaś nowa polska konstrukcja?

[ wiadomość edytowana przez: Saghat dnia 2003-09-22 19:22:57 ]
  
 
Miały być dwie. Mocniejsza dla szlachty (rządzących tfu!!) sześciocylindrowa rzędówka chyba 2.0 albo 2.5, no i druga dla plebsu czterocylindrowa.
  
 
Cytat:
2003-09-22 18:43:56, Waga pisze:
Ten prototyp mnie zaintrygował. Widzę go po raz pierwszy. Przecież to fajniutkie autko. Przypomina troszkę Fiata Ritmo, ale jest ładniejsze.




O ile wiem to to jest studium PIMotu na temat: "samochód klasy śrędniej". Nie był przeznaczony do seryjnej produkcji. Tak samo jak studium terenówki.
  
 
Czy ten pojazd istnieje ?
  
 
zdecydowanie raczej nie.