V RAJD KANCIAKA - Zdjęcia !!! - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dobra - biore ochotnika na pilota
Do zobaczyska na Zaspie.

Adamus
  
 
Jest w planie grill,ma ktoś takowy
  
 
Cytat:
2003-09-12 18:14:05, danield pisze:
Jest w planie grill,ma ktoś takowy


Ja swój gdzieś posiałem ale jeszcze poszukam, w każdym bądź razie kiełbaski można zabrać - w końcu gdzieś można podrzucić
  
 
Cytat:
2003-09-12 23:46:30, GDA pisze:
Ja swój gdzieś posiałem ale jeszcze poszukam


Moze jutro odnajdzie sie w bagazniku u Skory
  
 
Rajd trwa
  
 
Rajd i po rajdzie.
Mieliśmy okazje uczestniczyć w świetnej imprezie , jak to zwykle bywa prezentowaliśmy silną ekipe trójmiejską w składzie :

Adamus
Danield
GDA
Korek
Lazik
Maras
Skora
Road_Runner

plus nasze panie

Rajd przygotowany organizacyjnie bezbłędnie, każda załoga otrzymała itinerer, do przejechania była trasa długości ponad 120 km w czasie 4,5 godz. z wieloma zadaniami po drodze.
Start rajdu odbył się w Gdańsku w samo południe - meta w Przywidzu, w rajdzie udział wzięli jako uczestnicy :

Adamus, jako pilot Skóra (miejsce III)
Korek, jako pilot syn Jarek (miejsce VII)
Lazik, jako pilot Ewelina (miejsce VIII) ale uwaga gdyby nie ostatnia konkurencja już na mecie rajdu (przejazd placu z zawiązanymi oczami) mieli szanse wygrać ten rajd

wypadliśmy całkiem dobrze jak na pierwszy udział w takiej zabawie, a w planach już mamy zorganizowanie przy pomocy KajTana i Korka naszego rajdu jeszcze podczas tej jesieni

Rajd wygrał również nasz dobry znajomy - Mariusz Kram PF 125 z roku 1970 - zdjęcia tego auta możecie zobaczyć w galerii spotkań warszawskich z ubiegłego roku
drugie miejsce zajął Kosa - Fiatem Mirafiori Kombi, i trzecie jak wspomniałem Adamus Coupetą
w rajdzie uczestniczył również nasz kolega klubowy DAX

dziękujemy za świetną zabawę
  
 
Witam

Zabawa byla super.
Mimo ze startowalismy w tego typu imprezie poraz pierwszy uwazam nasz "wystep" za udany.
Podczas rajdu byl czas nawet na zbieranie grzybow wspolnie z Korkiem. Ale jakos przedemna wszystkie sie pochowaly
Tak wiec niedlugo podobny rajd w wykonaniu FSO AK

PS
Ciekawe czy Skórze unormowal sie poziom adrenaliny po nocnej jezdzie ze mna
  
 
Cytat:
2003-09-14 11:37:09, Lazik pisze:

Ciekawe czy Skórze unormowal sie poziom adrenaliny po nocnej jezdzie ze mna



Mógł jechać z Adamusem,tylko że ten jechał ponoć do Elbląga
  
 
witam,

dziekuje wszytkim za przybycie na start, za uczestnictwo i za wspanialy klimat, ktory ukazal sie w czasie rajdu oraz tuz po nim...

Ciesze sie, ze taka impreza zdobyla uznanie oraz ze macie ochote zorganizowac podobna

Pogoda dopisala perfekcyjnie, wystartowalo osiem zalog, do mety dotarlo takze osiem i to o czasie...

Mam nadzieje, ze na nastepnej imprezie spotkamy sie w szerszym gronie

Szczegolne gratulacje do Lazika, ktory udowodnil, ze przegrywac takze trzeba umiec... Prosze o dane na priva celem wypisania pamiatkowego dyplomu

dzieki raz jeszcze za to, ze byliscie

fotki juz niedlugo... nie mam sily obrobic napstrykanego materialu..
  
 
Cytat:
2003-09-14 17:04:50, KajTan pisze:


fotki juz niedlugo... nie mam sily obrobic napstrykanego materialu..



Na to czekają chyba wszyscy a szczególnie na fotki z przejazdu Łazika z zawiązanymi oczami
Ewelina (pozdrówka dla niej) była niesamowita
  
 
Cytat:
Ciekawe czy Skórze unormowal sie poziom adrenaliny po nocnej jezdzie ze mna


Zyje, zyje. Wymien amortyzatory bo buja jak cholera samochodem Latalem w samochodzie jak zyd w pustym sklepie i modlilem sie zebys nie trafil w jakis znak albo latarnie.
Kiedy bedzie nastepny rajd bo zabawa byla przednia. Niektore pytania doslownie rozbrajaly, np. czego brakuje w miejscowosci przez ktora przejezdzasz?? ( z Adamusem jadac do tego zadania zastanawialismy sie co to moze byc, na mysl przychodzily nam rozne mozliwosci, ze brak karczmy, kosciola i inne takie glupie pomysly)
Odpowiedz: Pod tablica z nazwa miejscowosci tekst "BRAK POBOCZY"
Kosa tez byl niezly w fiacirze co jakis czas mijalismy sie poniewaz jechali za szybko i przejezdzali zadania, krzyzowki, itp. ale wcale sie nie dziwie jak pomykali po 140-150 km/h a my powolutku do celu prawie zgodnie z przepisami i przyjechalismy przed nimi mimo tego ze startowali przed nami 5 min wczesniej
  
 
Gratulacje fajowej imprezy!!!
Szkoda, ze to tak daleko, bo również bym z przyjemnoscią zawitał!!!
Ale najwazniejsze, ze sie wszystko udalo i zabawa była super
Pozdro!
  
 
Cytat:
2003-09-14 22:05:49, Skora pisze:
Kosa tez byl niezly w fiacirze co jakis czas mijalismy sie poniewaz jechali za szybko i przejezdzali zadania, krzyzowki, itp. ale wcale sie nie dziwie jak pomykali po 140-150 km/h a my powolutku do celu prawie zgodnie z przepisami i przyjechalismy przed nimi mimo tego ze startowali przed nami 5 min wczesniej




Heh, trase pomylilismy wlasciwie tylko raz (czym handluje soltys?) jezeli pominac brak tablicy 'nadlesnictwo gdansk'. Ale w sumie udalo sie ten czas nadrobic. a co do przyjazdu na mete- wraz z daxem i Adamem Zyszkowskim pojechalismy kawalek dalej by nadmiar czasu wykorzystac na zjedzenie czegos a na mecie pojawic sie punktualnie

Nie zapominajcie tez ze mielsiscie kilka razy ulatwione zadanie, bo nie musieliscie szukac kilku miejsc z zadaniami, bo w momencie gdy do nich dojezdzaliscie, ruszalo z tamtatad czarne kombi

P.S.

Kiedy beda jakies zdjecia z tej imprezy? chcialbym zobaczyc jaka mialem mine jadac z zawiazanymi oczami
  
 
A ja do dzis śmieje sie z odpowiedzi DAX-a - co znajduje sie w budynku obok którego przejeżdżasz ?

"Punkt kopulacji knurów"

tak było napisane naprawde, z tymże była to zła odpowiedź bo to nie był ten budynek
  
 
Na stronie KajTan-a pojawiła sie realcja z rajdu CZYTAJ >>>

jak zwykle świetnie opisane zdjecia przez samego autora, mnie natomiast rozbawiło zdjecie rysunku domu wykonane przez Skórę
  
 
O przepraszam rysunek robilem ja, ale pilot Skora dzielnie pomagal

Adamus
  
 
No to szkoda Adamus że sie napracowałeś niepotrzebnie , ale myślę że będzie okazja poprawic na najbliższym jesiennym rajdzie
  
 
Ale dobrze odpowiedzielismy okazalo sie ze ten dom o ktory chodzilo byl 200m dalej Mial 9 okien.
  
 
Następne zdjecia z rajdu

zaprasam na stronę DAX-a; www.fiat125.com, lub bezpośrednio TUTAJ