Lampy tylne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie do szanownego grona: Czy do Cariny sedan z 97 roku(po lifcie)pasuja lampy z wersji przed liftem? bo uszkodzilem sobie jedna i w trakcie poszukiwan znalazlem tylko jedna za ponad 300zl!!! Plus 200zl na lampe z klapy!!!
  
 
będą pasować, ALE różnią się dość znacznie wyglądem
  
 
Ale cena tez. Za niewiele ponad 200 zl moge w sklepie kupic 2 komplety. A za te ladniejsze to po 300 za sztuke. A Wiesz moze,czy cos bedzie trzeba przerabiac? czy weszlyby bez zadnych walk?
  
 
powinny wejsc ladnie. widzialem carinki z przeciwmgielkami od nowego i kierunkami od starego. i na odwrot. wiec powinny pasowac.
  
 
Wielkie dzieki. Ale zanim kupie caly komplet to sprobuje pogadac w sklepie zeby mi uzyczyli na kilka dni,to bym sobie na spokojnie sprawdzil. Ale to jak cieplej bedzie,bo teraz mi sie nie chce tego robic
  
 
poogladaj zdjecia na allegro. wez swoja lampe do sklepu i porownaj. no sa sposoby porownania. a lampe wykrecic to chwila moment.
  
 
Tylko,ze na polce w sklepie ich nie ma i trzeba zamowic.
  
 
a na gieldzie?? mozesz tez pomeczyc jakiegos posiadacza toyotki co by porobil fotki i Ci wyslal a jak jakis mieszka kolo Ciebie to mozesz obejrzec osobiscie... zawsze jest jakies rozwiazanie. przynajmniej ja bym tak zrobil. ale skoro jezdza carinki ze zmixowanymi lampami, to nie powinno byc problemu ze spasowaniem.

pozdrawiam
  
 
Bede probowal zrobic tak,zeby miec oryginaly. Mam nadzieje,ze jakis koles mi zalatwi. A moze trafi sie ktos,kto nie wuhamuje na swiatlach i uda sie naciagnac to na jego oc