Blaupunk MP58 Funkcja gala i podłączenie [MKVII]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Mam radio Blaupunkta New Orleans MP58 z funkcją gala, ale nie wiem jak tą fukcje uruchomic czyli gdzie sie podpiac, gdzies slyszalem ze pod licznik a jeszcze ktos mi mówil ze pod skrzynie biegów? Pozdrawiam
  
 
a od czego jest ta funkcja?
  
 
reguluje poziom glośnosci muzyki w zaleznosci od predkosci jazdy - im szybciej tym glosniej i odwrotnie
  
 
Zbędny bajerek
  
 
witam
Ta opcja jest do........... podlaczysz to zobaczysz. jak szybko zalozyzs tak szybko odepniesz.. pozdro


[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2010-10-07 22:02:22 ]
  
 
Szcerze powiem tak: ja podlaczalem ta funkcje w radiu Ford 5000 a teraz mam Beckera i tez to mam podlaczone.Szkoda zabawy i ciagania przewodu, malo przydatna funkcja a z godzine sie zejdzie. Ja jakbym mial to podlaczac teraz to bym to olał. U mnie w Becerze jest tez opcja wyswietlania predkosci jazdy na wyswietlaczu radia, fajne to jest i dlatego to podlaczylem teraz.Malo tego radio jest wyposazone w GPS i to tez sie tu przydaje.Ale gdyby to mialo tylko dzialac jak u Ciebie to bym sie juz w to nie bawil.Jak chcesz to poszukaj w wyszukiwarce temat VSS albo AVC i tam bedzie gdzie ciagnąć kabelek.