[MKVII] Lampy przednie - czy zamienniki są gorzej spasowane?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie mam pytanie czy oryginalne przednie lampy w Mk VII roznia sie jakos znaczaco od zamiennikow? Chodzi mi o spasowanie ich


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-01-16 15:48:37 ]
[ powód edycji: uściślenie tematu ]
  
 
Chyba jesli chodzi o spasowanie to sa identyczne.Mam ten sam dylemat bo mam jedna do wymiany ale mysle ze zamienniki sa gorsze pod katem swiecenia.Takie mam zdanie ale moge sie mylic
  
 
no niestety ze spasowaniem też jest różnie - najlepiej jak przed kupnem po prostu go przymierzysz
  
 
miałem stłuczke z przodu i mam zamiennik lampy Firmy Depo i jest wporządku , niczym nie rózni sie od orginału . tak samo świeci .
  
 
Tez zakladalem zamienni, tyle ze nie taki najtanszy dalem ok 110zl, firmy nie pamietam, i spoko, pasowal dobrze, swiecil lepiej niz stary oryginal. Tak ze smialo mozna kupowac, tylko tak jak mowie, nie żałujcie zbytnio, bo lampy za 40zl czy tam 60, moga troche odbiegac od swiecenia czy spasowania, chociaz pewnosci nie ma.
  
 
Ja mam oba zamienniki, po operacji przyciemniania. Oba ...chyba DJAUTO, czy jakoś tak się ta firma nazywa. Pasują idealnie. Dobrze ze pytasz, bo różnie z zamiennikami bywa. Kumplowi zakładaliśmy do B4 chyba Depo... no i trochę się naprodukowałem, przerabiając mocowania
  
 
Czyli moge smialo kupowac
  
 
Tak, tylko jak pisałem, nie oszczedzaj 20zł bo te najtansze faktycznie maga sie roznic. Te w granicach 100zł juz beda ok. No chyba ze ktos ma po 50 i tez ladnie pasuja.
  
 
witam ja mam takie pytanie jesli chodzi o przednie lampy bo mam zamiar zakupic nowe tuningowe przednie lamy typu ring i nie wiem czy sie oplaca je kupic czy ktos moze wie jak one swieca albo jak to jest ze spasowaniem ich??
  
 
ja kupilem DEPO do MK7 spasowanie nawet niezle, swiecenie srednie natomiast jezeli chodzi o regulacje to tragedia... wogole praktycznie nie da sie tego wyregulowac swieca w caly swiat...
  
 
Kupilem lampy firmy TYC za 140 PLN sztuka mam nadzieje ze beda dobre ale mam jeszcze pytanie w ktorym miejscu montuje sie silniczek regulacji??